Жынси_на_флиси• 27 октября 2022

Женщина готовится к беременности...

Что необходимо сделать чтобы правильно подготовиться к беременности?
Витамины? какие?
Анализы? Какие?
Что еще?
постою_послушаю• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
І як то їм поможе уникнути наприклад СД, аутизму, делецій і тд? Ніхто в світі ніяк не готується. Живіть нормальним життям.
Ніхто в світі не каже на плановий огляд гінеколога, що ’нєхрєн туда лезть, раз ничего не беспокоит’. Ніхто в світі не нехтує так своїм життям, забиваючи на планове УЗД молочних залоз і паптест. Ніде в світі не дивляться як на дурочку на жінку, яка ходить до гінеколога, якщо у неї немає скарг.
От вони так, можуть вагітніти без підготовки. А середньостатистичній українській жінці підготовка дуже не завадить

Угадайс• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
СД буде видно на УЗД
З приводу іншого є різні теорії. Наприклад, гостра недостача фолієвої - вищі ризики всіх неврологічних хвороб, а вона може просто не засвоюватись в звичайній формі і треба пити фолат.
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Я живу не в Україні, повірте, то все міфи, не так все ідеально і кожен по годиннику ходить до всіх лікарів. Все як і всюди. Особисто я ходжу до гінеколога і пап роблю, стоматолог теж, але не більше. Про груди - ніхто не ходить зі знайомих.
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляУгадайс
СД буде видно на УЗД
Не завжди видно СД, як і інші патології. І навіть в найрозвиненішій країні як США, пропускають СД. Я в інстаграм читала про таку сім’ю. Побачили в 20 тижнів аж, мозаїчна форма.
nikolayev• 27 октября 2022
К стоматологу. И диета.
Угадайс• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
звичайно, не 100%, але як правило в 12 тижнів спеціаліст побачить.
А те, що країна найрозвиненіша - нічого не значить, якщо саме лікар не дуже професіонал. У нас за гроші обереш найкращого, а там, припускаю, того, хто по страховці,куди направлять і тд.
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляУгадайс
Я мала досвід в одній з найрозвиненіших країн саме з СД, правда в мене бачили те, чого не було. То були 2 тижні очікування результатів. Вже пізніше мій гінеколог сказав, що одночасно зі мною в нього була вагітна, в якої пропустили один з синдромів, помітили після пологів. І я припускаю, що могли наші результати крові переплутати чи щось таке. Людський фактор присутній всюди
Сладкий лимончик• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Ну да, а потом хорошо на отдыхе выпить, пьяной заняться сексом, забеременеть и переживать, что ребёнок родится с отклонениями.
Сладкий лимончик• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Вам видніше і за мого чоловіка і за всіх віруючих разом взятих. Гуляють всі
На верующую вы не особо похожи, такая самоуверенная. Это что за вера такая?
И неужели вы не знаете, что ВИЧ, например, или токсоплазмозом можно заразиться неполовым путём, а на будущего ребёнка они влияют серьезно. Поэтому желательно до беременности сдать анализы на все инфекции, которые могут быть опасны для ребёнка.

Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Токсопсалмоз - це ТОРЧ, а не зппп, ВИЧ прямо такий популярний, всюди заражається.
Курс капусты• 27 октября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Ну автор не указала свой возраст, после 35 и спиртного не надо, могут быть отклонения. В этом случае переживания понятны
Курс капусты• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ага. На отдых. Когда одни воюют, а другие отдыхать ездят
Зачем с таким настроением вообще планировать ребёнка? Мама пессимист горе ребёнку.
ТочноБудет• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Можно уточнить? Почему стоматолога советуют в первую очередь. Я чайник если что 😆
В беременность зубы летят, потму что ребенок тянет кальций. А лечить не желательно, анастезия не полезна, боль терпеть тоже нельзя.... Поэтому максимально привести зубы в порядок до Б
Творю чудеса• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
А зачем это все делать? Обычно те, кто так готовятся забеременеть долго не могут или неудачная беременность. Как мама трёх сыновей говорю ва просто кайфуйте от секса
Родить троих и даже не догадываиься зачем так делают
Малая Налегке• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Брєд це просто трахатись
Ноу коммент• 27 октября 2022
Я сдавала анализы определяющие дефицита витаминов, плюс глюкозу, холестерин, в общим полный чек организма. И торч инфекции. Но мне и лет было 39.
МамОмужа• 27 октября 2022
Фолиевую кислоту 3 месяца пить перед беременностью женщине и мужчине
Не пить, не курить
Не красить ногти
Больше фруктов, овощей
Больше быть на свежем воздухе
Не нервничать!
Любящая болтать• 27 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Не пить, не курить
Не красить ногти
Больше фруктов, овощей
Больше быть на свежем воздухе
Не нервничать!
А чому нігті не фарбувати?
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Дивно називати «брєдом» відповідальність
Ага, я така відповідальна всі 11 років, все перепровірили, і чоловіка. Забороняла і собі і йому їсти і пити погане. Активне статеве життя. Пропивала всі вітаміни, щопівроку огляди. Обовязково тричі в рік відпустка бо думали що привеземо. Але на небесах мабуть з мене голосно іржали.
Ось війна, стрес на стресі, яке там харчування нормальне, хоч би щось запхати і секс був один раз і не в овуляцію. Тай взагалі які діти у в такий час. І мабуть на небесах вирішили що саме ось в цей час то все треба. Уже другий місяць я в щоці.

сама себе прекрасная• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Спасибо. А можно подробнее какие бады пили?
Пила БАДы восточной медицины Tiens. Но, сегодня некоторые из них уже не такого качества, как раньше. Поэтому советую проконсультироваться, прежде чем начинать. Но их я принимала коробками, только кальция ежедневная дозировка составляла 2000 мг! И все ок в итоге, ребенок родился с открытым родничком, ни один мой зуб не пострадал!) А за год до беременности принимая их я сняла себе 15 диагнозов!!! Это и была моя подготовка к родам.
Леди_на_драндулете• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Какая история у вас :)
Очень рада за вас, все будет хорошо!
Мать драконов• 27 октября 2022
Деньги готовьте. И много. На всякий случай. Лишними не будут никогда.
Бюст Березуцкого• 27 октября 2022
Просто идете к гинекологу, он все скажет.
Мне назначили фолио и сдала пару анализов. Вот и вся подготовка.
Душка-свекровь)))• 27 октября 2022
Фолієва кислота. Вітамін Д привести в норму
Душка-свекровь)))• 27 октября 2022
Перевірити ттг
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Какая история у вас :)
Очень рада за вас, все будет хорошо!
І найсмішніше, до війни діагностували ендометроїдну кісту і сказали півроку спостерігаєм а далі або операція або зупиняємо місячні. А мені 38. Тут війна, яка кіста хто за нею спостерігав допоки не почало сильно боліти в боку. Думаю ну все, виросла, як лопне то капець. Зателефонувала лікарю на операцію, він сказав без узд не прийме. Йду на узд і тут мені кажуть, кіста є і вагітність є. Мій стан не опишу словами. Бо ми з чоловіком вирішили, що все, своїх не буде тай пізно вже старатися. Після війни вирішили взяти з дитбудинку. Багато діток у війну без батьків залишились. Але як то кажуть хочеш розсмішити Бога розкажи йому свої плани. Не знаю чи це такий жарт у Бога, але я в шоці то нічого не сказати.
Добра всем!• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Взагалі під час війни таке дуже часто трапляється))
Добра всем!• 27 октября 2022
Краще перевіритись заздалегідь.
Бо коригувати гормони, лікувати зуби, укріплювати сітківку ока та підвищувати гемоглобін - таке собі задоволення під час вагітності.
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляДобра всем!
Ви знаєте, мені так страшно, що не передати словами. Я нікому не кажу бо будуть думати знайшли час вагітніти. Тай тут в темах про вагітність більшість негативно відгувались про вагітність у війну, що це не дуже розумно мяко кажучи.
Добра всем!• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Тю!
Ви ж в курсі, що війна почалась давно?
В Авдіївці був бебі-бум, народили навіть ті що по 40 років безплідними вважались.
Так, треба берегтись, можливо виїхати з небезпечного регіону, якось морально пережити фінансову кризу, але без паніки.