Жынси_на_флиси• 27 октября 2022

Женщина готовится к беременности...

Что необходимо сделать чтобы правильно подготовиться к беременности?
Витамины? какие?
Анализы? Какие?
Что еще?
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляДобра всем!
Тю!
Ви ж в курсі, що війна почалась давно?
В Авдіївці був бебі-бум, народили навіть ті що по 40 років безплідними вважались.
Так, треба берегтись, можливо виїхати з небезпечного регіону, якось морально пережити фінансову кризу, але без паніки.
Дякую. Без паніки то поки що складно.

Добра всем!• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую. Без паніки то поки що складно.
Все буде добре!
Якщо що, то тут підтримають, не всі ж змії.
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляДобра всем!
Все буде добре!
Леди_на_драндулете• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
І найсмішніше, до війни діагностували ендометроїдну кісту і сказали півроку спостерігаєм а далі або операція або зупиняємо місячні. А мені 38. Тут війна, яка кіста хто за нею спостерігав допоки не почало сильно боліти в боку. Думаю ну все, виросла, як лопне то капець. Зателефонувала лікарю на операцію, він сказав без узд не прийме. Йду на узд і тут мені кажуть, кіста є і вагітність є. Мій стан не опишу словами. Бо ми з чоловіком вирішили, що все, своїх не буде тай пізно вже старатися. Після війни вирішили взяти з дитбудинку. Багато діток у війну без батьків залишились. Але як то кажуть хочеш розсмішити Бога розкажи йому свої плани. Не знаю чи це такий жарт у Бога, але я в шоці то нічого не сказати.
Так рада за Вас, не передать! Пусть Боженька хранит вас и вашу семью.
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дякую за підтримку. Хвилююсь дуже.
Леди_на_драндулете• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую за підтримку. Хвилююсь дуже.
14 лет назад мы с мужем решили, что хотим детей.
Беременность была ожидаемой, но свой шок помню до сих пор. И это состояние, я к нему тоже привыкала несколько месяцев.
А в вашей ситуации конечно потрясение, хоть и такое счастливое.
Коко Шанель• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Ага, я така відповідальна всі 11 років, все перепровірили, і чоловіка. Забороняла і собі і йому їсти і пити погане. Активне статеве життя. Пропивала всі вітаміни, щопівроку огляди. Обовязково тричі в рік відпустка бо думали що привеземо. Але на небесах мабуть з мене голосно іржали.
Ось війна, стрес на стресі, яке там харчування нормальне, хоч би щось запхати і секс був один раз і не в овуляцію. Тай взагалі які діти у в такий час. І мабуть на небесах вирішили що саме ось в цей час то все треба. Уже другий місяць я в щоці.
Психологічно відпустили ситуацію. Таких історій купа. Багато моїх подруг, знайомих, колег саме так несподівано і завагітніли, коли вже махнули руками і змирились.

Але якщо є якісь проблеми по здоров’ю, то краще їх підтягнути до планування вагітності. Банально, навіть, дефіцит вітаміну Д впливає на розвиток ембріону. Можуть бути тяжкі наслідки. То ж чому не перестрахуватися? Звичайно ні фізично, ні морально неможливо бути повністю готовими до вагітності, але моя позиція - краще підтягнути хвости.
sky-labs• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Що саме? Як обстеження має помогти жінці? Що обстежувати? І який зв’язок з вагітністю?
Вы путаете беременность и зачатие скорее всего, от этого и непонимание желания автора подготовится к первому.
sky-labs• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Как считаете лучше в частной клинике это делать или можно и в государственной? Я боюсь чтоб не навредили.
Если причина возникновения полипа не устранена, то все равно где делать, вероятность рецидива очень высока.

sky-labs• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Можно уточнить? Почему стоматолога советуют в первую очередь. Я чайник если что 😆
Если есть депульпированные зубы, то они могут стать источником хронической инфекции. Обязательно делать прицельные снимки каждого из таких зубов, дополнительно проверить все зубы на витальность, т.к. иногда бывают сюрпризы в виде погибшего нерва и неожиданно выстреливающего периодонтита.
Беременность это период угнетенного иммунитета.
sky-labs• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Да
Значит у вас хроническое воспаление в малом тазу и в кишечнике
автор Жынси_на_флиси • 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Зачем с таким настроением вообще планировать ребёнка? Мама пессимист горе ребёнку.
С каким начтроением? Или вы из тех кто устраивает танцы на костях? Ну-ну...
Каяспер• 27 октября 2022
Моя подруга вийшла заміж в 19 і планували до її 40, пробували все) на 41 День народження вирішили, що все, значить без дітей живуть. А в 43 народила чудову дочку. Не знаю як це пояснити. Але дівчинка просто неймовірна.
БершкомангоЗар• 27 октября 2022
Автор, если у вас нет серьезных проблем со здоровьем и вы регулярно делаете чекапы, то вся подготовка это здоровый образ жизни и фолиевая кислота) И лучше заранее найти хорошего доктора, который с первого дня не будет назначать дюфастон на всякий случай и тд.
автор Жынси_на_флиси • 27 октября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Спасибо
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Де ж його знайти?
БершкомангоЗар• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Де ж його знайти?
За рекомендаціями, можна прийти на прийом і особисто познайомити. Можу порекомендувати в Києві.
Апрель Ивановна• 27 октября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Буду вдячна. Я в Києві.
Армейская• 27 октября 2022
Боже, які ж в нас ще дикі люди..

Sunrise23• 27 октября 2022
Минимально:
- мазки у гинеколога
- стоматолог, если давно не делали флюрографию, то лучше до беременности
-анализы: общий анализ крови, ферритин, ТТГ, пролактин
-витамины: фолиевая ( лучшие метилфолат), Д3, Омега желательно за 3 месяца до зачатия.
Удачи Вам)
БершкомангоЗар• 27 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Буду вдячна. Я в Києві.
Наргиз Юсифли в клинике Матери, Осауленко Татьяна она раньше работала в Здорова сім’я, где она сейчас я не знаю
Розавенная• 28 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
У беременных кальций расходуется сильно, зубы могут крошиться или кариес быстрее появляться, а лечить не желательно в 1 и 3 триместре