Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 октября 2022

❗️Киев и область.Важная информация по свету!

Будут отключать на дольше и не по графику уже !
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Выезжайте ,сто раз обьявляли уже ,зима тяжелая - выезждайте.. нет в лифтах сидят по 4 часа
Куди виїзжати? В Європу в лагері для біженців, які переповнені, чи ви думаєте у всіх є гроші на життя в Європі. Такі розумні, аби ляпати.

Я Вас не боюсь• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Удалено администрацией...
Айда назад, нахохочетесь)
Уточка• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Удалено администрацией...
Так то наша влада руйнує ТЕЦ? Не русня? І шо зробить купа киян? Просто цікаво? На фронт підуть, щоб швидше вигнати кляту русню?
вареный_look• 27 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
родители в днепре ’испекли утром картошку, сейчас запекаем тыкву’

я говорю не офигели ли вы в такой экономией? я в Киеве ничего не пеку, стирка раз в неделю..
Теж саме, не печу, світло включаємо мінімум. Бойлер включаю тільки вночі. Прання раз в 3-4 дні.
Дружная семейка• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Доречі, про холодильниками, а їм нічого не буде, якщо їх так часто вимика і вмикать? Може краще вимкнути і хай стоїть так до кінця війни??
Захист стоїть від перенапруги? Якщо ні, то може скоро згоріти двигун
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
У меня вообще боязнь замкнутого пространства, я сразу задыхаться начинаю. (( Вчера пошла по удаленной лестнице и на***улась на первом же пролете, простите мне мой французский ((
Я така сама, для мене це як в гробу під землею опинитися, я від страху померти можу в тому ліфті.
Кукарикуууууу• 27 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
А мене більше відсутність води бентежить, то хоч би посуд помити, чи покупатися, чи підлогу вимити від скуки, а так сидиш і не знаєш куди себе приткнути. А в нас автоматично зі світлом зникає і вода, просто джек пот.
Джек-пот в мене) насос, шо підкачує воду на мій 10 поверх, на одній подстанції, сам будинок - на іншій. Тож в мене спочатку немає води, але є світло, а потім немає світла, але є вода. Щоб запустити прання, наприклад, треба чекати більше 8 годин. І все б нічого, можна прилаштуватися, головне щоб не бомбили.
Але трохи бентежить те, що навпроти стоять два великих ЖК, і в них ще жодного разу світло не вимикали. Не дуже справедливо, як на мене
Уточка• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Я буду тільки спостерігати
Чого, може підуть на передову. Ну щоб наблизити нашу перемогу. Щоб швидше це припинилося.
120-120-120 (не худею)• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Удалено администрацией...
И,по Вашему, ЧТО они будут делать?

ЛисАпедная• 27 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
В лагере зато свет волюда тепло и еда
Я Вас не боюсь• 27 октября 2022
Ответ дляwhenallissaidanddone
Серьёзно? Приезжайте к нам, скучать не придётся;) в укрытиях вонючих знаете как весело всем?
По опыту скажу, что бумеранг получаем мы, те кто живёт в Украине за себя и за весь остальной мир и даже за тех кто злорадствует в Германии

Наверное у нас построили стоянку для прилёта бумерангов и никто её разрушить не может, так всё наше ПВО сосредоточено вокруг неё
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Не справедливо, в нас так само, вчора сидимо без світла, а нвпроти дивлюся в людей по всій квартирі світло горить, блін, ну майте ж совість, просять економити.
120-120-120 (не худею)• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Че сидеть то
А ЧТО Вы предлагаете?
Уточка• 27 октября 2022
Ответ длябибизяна
Путлер в восторге.
То походу він сам і написав.
Стриптизерка• 27 октября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
И,по Вашему, ЧТО они будут делать?
Наче ви не знаєте? В нас вже два рази подібне було.
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
В лагере зато свет волюда тепло и еда
А тут рідний дім, мама, робота, чоловік. Для когось це важливіше ніж дурнякова тарілка супа на матраці у Європі.
Стриптизерка• 27 октября 2022
Ответ дляУточка
Хто піде на передову?
Айболитная• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Побачимо, це ж кияни -мовчать не будуть
А ви за всіх киян не розписуйтеся ..з 24 лютого залишаємося в місті ,багато чого витримали..думаєте без світла не виживемо????😉
ЛисАпедная• 27 октября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Кинтье тапком в окно ,что им там не так уютно

120-120-120 (не худею)• 27 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Нет,не знаю
Выйдут на Майдан?
120-120-120 (не худею)• 27 октября 2022
Ответ дляАйболитная
У Вас газовая плита?
ЛисАпедная• 27 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Значит воспринимайте реальтность быстрее
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
От вибачте, у вас забула спитати як мені і що сприймати.
Стриптизерка• 27 октября 2022
Ответ дляАйболитная
Давайте поговоримо через місяць без світла, ок? Зараз ще рано :)
Кукарикуууууу• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Повеселили, дякую)))))
Та, мені метання на фізкультурі ніколи не давалось. Знала б, що знагодиться, тренувалась би краще)))))
ЛисАпедная• 27 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
К в окупации свет не откльчают ! Не хотите ?!
Айболитная• 27 октября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
У Вас газовая плита?
Газова ..у доньки електрична,а що ? Зажди можна знайти вихід,якщо дуже захотіти 😉
Калёва Замалёва• 27 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Тільки після вас!
120-120-120 (не худею)• 27 октября 2022
Ответ дляАйболитная
У нас электрическая
Какой выход без света и горячей воды?
ЛисАпедная• 27 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Тільки після вас!
А я истерики не закатываю..а воспринимаю реальность .все относительно