Alessa 35• 27 октября 2022

Первый класс в Польше

Кто может подсказать во сколько полных лет можно идти в первый класс в Польше?Какие впечатления от программы обучения там?Какую школу вы выбрали?На каком уровне должен быть Польский ?Буду благодарна за ответы!
Everything is possible• 27 октября 2022
В школу идут в том году в котором ребенку будет 7 лет .

автор Alessa 35 • 27 октября 2022
Ответ дляEverything is possible
Ооо спасибо большое!А подготовка к школе в садике?
Everything is possible• 27 октября 2022
Ответ дляAlessa 35
В Польше не нужно готовиться к школе. Дети почти весь 1 класс учат алфавит. Моя приехала в 5 с половиной лет. Когда шла в школу конечно уже разговаривала как поляки. Но программа вообще не такая как у нас. Там очень легко. Не волнуйтесь.
автор Alessa 35 • 27 октября 2022
Ответ дляEverything is possible
А где Ваша доченька освоила так свободно Польский до школы?)
Everything is possible• 27 октября 2022
Ответ дляAlessa 35
Она приехала и за 2 месяца стала разговаривать прямо фразами. Просто ходила в польский садик. Детки быстро учатся.
nata.ant• 27 октября 2022
Ответ дляAlessa 35
Подготовительный коас називаеться зерувка,он есть и при садиках ипри школах
автор Alessa 35 • 27 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Спасибо большое всем за ответы!

Джемма• 27 октября 2022
В первый класс обычно идут в 7, но есть и после 6,6. В саду подготовка год, зерувка. Про говорит на уровне местных за два месяца - это очень преувеличено. Но для первого класса уровень языка не нужен, будут всему учить в школе.
Уровень языка нужен для 7-8 Кл, там учиться сложно.
slpplp• 27 октября 2022
Ответ дляДжемма
Угу, розкажіть де кільком моїм знайомим , діти яких сьогодні щодня плачуть у першому класі . Діти не вміють читати і по укр, а тут треба на польській .
І не треба вводити в оману, що підготовки немає і вона не потрібна . У місцевих дітей є зерувка , де
готують до школи .
В ідеалі дитина повинна вміти читати і знати алфавіт та цифри до 10 . Одна справа розмовляти, а потім закріпити це граматикою, і зовсім інша справа - зануритися у вивчення з 0 .
автор Alessa 35 • 27 октября 2022
Ответ дляslpplp
готують до школи .
Моя дитина вже читає по українськи і розв´язує приклади прості, хоча їй ще 5 не має.
slpplp• 27 октября 2022
Ответ дляAlessa 35
Ви ж розумієте, що діти різні і легковажно порадити вести дитину без підготовки в іншомовне середовище . Це шалений стрес і для дитини, і для батьків
автор Alessa 35 • 28 октября 2022
Ответ дляslpplp
Дякую Вам за пораду!А ще скажіть будь ласка, чи не має в класах дітей росіян або який %?
Джемма• 28 октября 2022
Ответ дляslpplp
готують до школи .
Де я написала, шо підготовка не потрібна? Я написала що рівень мови не важливий. Для підготовки є зерувка. Вона не тільки для місцевих а й для нас. В 1 Кл більшість дітей не читає польською зовсім.
Мої діти в 5 і 7 Кл зараз, нормально. А в 1 Кл легше набагато - діти знайомих є і в зерувці теж. Дз дуже мало, вчать все в школі.
Цифри до 10 - легко можно вивчити з мамою за годину, яка це підготовка вибачте, як і алфавіт.
slpplp• 28 октября 2022
Ответ дляДжемма
Автор питає, якщо дитина приїде з України і піде до 1 класу - яким маж бути рівень польської ? Цілком зрозуміло, якби дитина автора відвідувала садочок та зерувку, то цих питань би не виникало . Від Вас прозвучало що рівень мови неважливий . А я відповідаю, що дуже важливий . Мої діти теж вчаться ( донька у 5 класі, а син закінчив ліцей та вже 2 рік студіює)
Джемма• 28 октября 2022
Ответ дляslpplp
Навіть якщо дитина приїде нуляча в 1 Кл - вона наздожене, не одразу, а за рік два зрівняється з однолітками місцевими.
Бажано б було відвідувати садок місцевий хоча б півроку...
slpplp• 28 октября 2022
Ответ дляДжемма
Наздожене, але рівень стресу … маю кілька знайомих з такими дітьми - діти плачуть і відмовляються ходити до школи бо не можуть читати в не розуміють сказане вчителькою . Втратили інтерес до навчання