Матраскин Брат• 27 октября 2022
подскажите укр.инста магазины,не обяз.одежду,ручная работа,поддержать вітчизняно
вітчизняного виробника. может аксессуары, сумки, чашки и тд. что вам нравится больше всего.
Мизимец• 27 октября 2022
О! Це моя шиза :)))
Я повіддавала всю свою посиіль та посуд на гуманітарку, а собі придбала українських виробників.
Дуже задоволена! Зараз зроблю в інста скріни, бо не можна тут прямі посилання давати.
Матраскин Брат
• 27 октября 2022
Ответ дляМизимец
О! Це моя шиза :)))
дякую. помітила, що майже ніхто з блогерів не рекламує вітчизняних виробників будь чого. на початку війни ще так сяк, а зараз не бачу.
Мизимец• 27 октября 2022
Це те, чим користуюсь вже досить тривалий час і реально дуже задоволена якістю (фланельку лише нещодавно придбала, сатиновою з травня напевне користуюсь, перу раз на тиждень - ідеально все).
Сколько_мне_лет?• 27 октября 2022
Мои любимые - это Fidelitti обувь и сумки, и Натали Болгар - одежда. Когда вернусь к прежнему уровню доходов, куплю себе ещё что-нибудь
Матраскин Брат
• 27 октября 2022
Ответ для9385744-2
Дякую автор.Порадьте виробника теплих якісних светрів
із светрів тільки продавців бачила українських, які турецький одяг продають. або багато дівчат, які в´яжуть на замовлення.
була колись така тема, виявилась не популярною, якось зараз продаж їжі для багатьох найважливіший, аніж будь що інше. і воно зрозуміло, криза((