Уравнобешенная• 28 октября 2022

Допоможіть впізнати акторку

рукиЖимолости• 28 октября 2022
Розамунд Пайк

автор Уравнобешенная • 28 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Розамунд Пайк
Дякую
Black Umbrella• 28 октября 2022
Моя любімка )
автор Уравнобешенная • 28 октября 2022
це кадр з якогось фільму ,хочу назву дізнатись .Дурний тік ток
неДоПриличий• 28 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Делаете принтскрин где хорошо видно актеров, открываете Гугл, найти по фото и вуаля, фильм найден)
Ms. Доброта• 28 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Исчезнувшая?
автор Уравнобешенная • 28 октября 2022
Ответ длянеДоПриличий
та звичайно так і роблю ,а тут щось не хоче і акторку шукати .Прийшлось до порадниць йти ((
на відео вона перераховувала жінок ,що раптово зникли .Няня ,прибиральниця і мама дитини .
автор Уравнобешенная • 28 октября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Исчезнувшая?
ось його дивилась ,наче ні (
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Цей тік ток мені запропонував переглянути підбірку фільмів, і так як перший фільм там де раки співають, я почала переглядувати фільми. Вчора дивилася НІКОМУ НЕ КАЖИ, це жах. Більш за всоьго добила безхребетність батьків. Фільм не раджу. Бо я і досі заспокоїться не можу.

Раздражевская• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Тут уже писали про нього. Позиціонують як фільм жахів, але ніхто не написав про що і що саме сталося. Може хоч ви розкажете? Цікаво.
автор Уравнобешенная • 28 октября 2022
кадр з фільму Джек Річер
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляРаздражевская
Про безпечність і дурість. Ось так би я сказала. А ще Безхребетність і мовчалива покірність. Хоча з початку, мені здавалося що мама у них бойова жіночка.

На кукорті знайомляться дві пари з дітьми, і ось одна з пар запрошує іншу до себе у гості. Ті зібралися і поїхали, там проісходять не гарні речі, випливає правда на поверхність, але інша пара упорно строїть з себе порядних гостей. І навіть коли глава сімейства зрозумів що коїться у цьому домі, і чим заробляють на життя хозяйова дома, повів себе більше чим странно... А там виявляється ця парочка заманюю до себе додому безпечних туристів, грабує їх і вбиває. А їх дитині відрізує язика і гастролюють з нею по курортах, щоб люди їх не боялися і приймали їх запрошення. Причому, коли вони обробляють нову пару з дитиною, попередню дитину вони вбивають. Дуже важкий фільм. Жах цього фільму ,що батьки здалися і навіть не спробували дати відсіч. Що люди у стресових ситуаціях по-різному себе ведуть. Якщо у вас міцна нервова система можете переглянути. Але я не рекомендую.
Женщина_в_лосинах• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
дааа, впечатлил
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
дааа, впечатлил
Я якби знала про що він, не дивилася. А так попросила чоловіка завантажити на ноут і все, зразу почала дивитися. Відчувала негарне зразу, але не уявляла такої поведінки від чоловіка. Коли загрожує небезпека треба з машини не кролика брати, а як мінімум ломік
Totka• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня

Спасибо, хорошо, что не начала его смотреть
Гербалайф и Ко• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Так а что в итоге? Их убили этих туристов?
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляTotka
Не дивіться, в мене чоловік наскільки спокійний і той сказав, ну як так.. Їм не погрожували ні якою зброєю, а вони мовчаливо роздягнулися і їх закидали камнями.
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Забили насмерть камнями. Так всіх вбивають. І дитину теж вб´ють але згодом, як знайдуть собі нову пару з дитиною.
Totka• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Кошмар

Женщина_в_лосинах• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
понимаю, да, шокирующий фильм, мне кажется там еще и символизм какой-то, вообще с претензией на нечто большее чем просто триллер. Забавные игры смотрели? Догвиль? Вчера вот еще Клетка испанский глянула, тоже впечатлил
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Ні не дивилася. Але якщо вони такого ж плану мені краще і не дивитися. Згодна з Вами, що це не просто фільм жахів. Думаю що така ймовірність у житті можлива, і судячи з того що пар таких було багато, все це залишається безкарним і що зараз якщо нема кому підняти галос навколи проблеми зникнення людей, то таким шахраям і вбивцям все зходить з рук. А ще гарно показан їх менталітет. Які я висновки зробила, не можна довіряти чужим людям, треба вчити дітей навіть у таких ситуаціях, як себе поводити. І саме головне боротися до кінця і не сдаватися.
Майена• 28 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Я тоже видела в тик токе это видео и тоже хотела найти этот фильм)))
Майена• 28 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
А там де ракі співаюсть вам понравился? Я тоже хочу посмотреть, стоит ли?
Куда ж без меня• 28 октября 2022
Ответ дляМайена
Так, сподобався.
Женщина_в_лосинах• 28 октября 2022
Ответ дляМайена
Конечно, то милая история