НичеНипанимаю• 28 октября 2022

Дитина не набирає вагу

Немовляті 2 тижні, їсть по 20-40 г, докормлювати не виходить вона стискає губи і не їсть, по кожному писку прикладу до грудей, молока вдосталь. Що робити? У лікаря були, сказала поки кормити скільки влазить і через тиждень показаться
МойНеТакой• 28 октября 2022
Ответ дляMede
Якщо дитина не набирає вагу, зригує, може бути неврологія. До лікаря і негайно, не втрачайте час. Знайдіть хорошого невролога. У мене так сестра доньку прозівала. Три місяці дитина не набирала вагу, а лікарі говорили - почекаємо. Дванадцять років лежить дитина, розвиток майже повністю зупинився
В якійсь мірі я з Вами солідарна. Потрібна консультація невролога і обстеження. Якщо не неврологія то обстежувати жкт, тому що за місяць повинна дитина набрати приблизно 1кг.
Mede• 28 октября 2022
Ответ дляМойНеТакой
Хоча би 500-600 г
sky-labs• 28 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
З народження втратила 150 г і не набирає
Кормите на засыпание и во сне.
sky-labs• 28 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Мокрі, зараз пишу кожен раз як важу ,
Подгузы взвешиваете?
Сколько по времени ребенок сосет? Может дело во времени - не добирается до заднего молока?
Кормите одной грудью три часа, потом меняйте.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
За ніч 2 рази, вдень кожні 1-2 години
Можливо, варто спробувати частіше годувати саме вночі, підсовуючи груди напівсонній дитині.
До речі, чи робили Ви тест на мокрі пелюшки?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
А сколько родилась? Что вообще по итогам недели и двух ноль прибавки?
В цьому віці прибавки бути і не повинно - дитина ще компенсує фізіологічну втрату після пологів.
Їжак в панчохах• 28 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Ось тікишо зважила, вранці ьула 3370, зараз 3460, какая 3-4 рази, пісяє нормально, зригує коли заливаю сціжене молоко
Вес у вас норм, не 2500, и какает отлично значит всего хватает. Сходите к педиатру, пусть посмотрит и вас успокоит. Мин прибавка 500 г вроде на гв.
автор НичеНипанимаю • 28 октября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
У понеділок підем
Запароленое одеяло• 28 октября 2022
А не плаче від молока? Бо якщо у дитини непереносимість лактози,буде й недобор,і відмова від молока,і животик боліти.Тоді тільки спец.питання безлактозне.
Крем для арбуза• 28 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Вы серьезно? Из роддома не выписывают пока не увидят динамику набора. Уже прошло две! недели.
побольшомусекретику• 28 октября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ага, ще порадьте мамі відмовитись від ГВ
Автор, шукайте нормального лікаря, бо тут нарадять ще вам
З власного досвіду - перша дитина не набрала навіть 100 грам за 2 тижні - нас зразу поклали в лікарню, обстежили з ніг до голови всього. Я про те, що на це нормальні неонатологи мають реагувати. В понеділок вимагайте якихось дій від лікарів
Нехай все буде добре у вас
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 октября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Где это не выписывают? В Украине сейчас выписывают на 3-4 день. Вес малыша в день выписки меньше веса на момент рождения, это абсолютно нормально, есть допустимый % потери массы тела в первые дни жизни.
Задолбулька• 29 октября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
А мами искуственников не такие же мамы?
Такие же, только без опыта ГВ
Крем для арбуза• 29 октября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Да, не выписывают. То что потеря после родов это понятно. Но динамику прироста смотрят и наблюдают и мне говорили не выпишем пока не увидим что есть набор. У меня трое детей, младшая родилась чуть раньше (допустимо) то держали 5 дней и смотрели набор веса.
И да, считаю что обязательно нужно обследовать нормально. И УЗИ мозга и ЖКТ и прочее. Анализ крови. У нас в перинатальном это обязательное обследование было после родов на вторые сутки. Если все ок - то и отпустят через день два три.
Крем для арбуза• 02 ноября 2022
Автор, были у врача? Отпишитесь пожалуйста...
автор НичеНипанимаю • 02 ноября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Так, були. Годуєм кожну годину, скільки їсть, слідкуєм
100г набрала