Купила нож, для вырезания сердцевины яблок. Год играюсь, и в полном восторге.
Девочки, очень рекомендую. Диетично, быстро и по-осеннему красиво.
Ответ дляЗубачистка
Я чесно, не зрозуміла, пробачте.
Але працюю в харч промисловості, хоч і не технологом, та менеджером по закупівлі сировини, саме на харчовому підприємстві.
То я вам скажу, що саме цукор не ’прям кг’ в день, то нормальний варіант .
А більшість замінників, навіть не таких шкідливих - в калоріях не поступаються
Взагалі, цукор, в розумних мірах - корисний
Нічого)
Згодна з Вами.
Гарного дня
Згодна з Вами.
Гарного дня