Кина_не_будет• 28 октября 2022
Отаке пророцтво знайшла тут в старій темі
Підняла стару тему про Біблію (там обширна тема була, хз чого захотілось перечитати)
І от натрапила на оце повідомлення кінець листопада минулого року
Сумно стало
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 октября 2022
Ответ дляsevenplanet
а где я такое писала?
пуйло как и весь мир подчиняется им
Тобто в цій війні пуйло жертва, його примусили?
sevenplanet• 29 октября 2022
всем,,кто птшет ,что это бред,советую наблюдать ,что будет творится в хануку ,тогда и убедитесь
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
он испольнитель
при чем тут жертва?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 октября 2022
Ответ дляsevenplanet
он испольнитель
при чем тут жертва?
Це ж треба, яка цікава теорія, як зручно))) Залишилось переконати мільйони всього світу в це повірити
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
это ваш выбор во что верить,сохраните скрин и отпишетесь в хануку .
Ответ дляsevenplanet
бинго!
да,имнно они потомки хазар,а кто разгромил их государство и выгнал из Киевской Руси?
наш князь Святослав,за это они и мстят и хотят наши земли
вы запомните ,когда у них ханука и поспотрите ,что будет творится у нас.
Що Ви пишете...
Ви взагалі не розбираєтеся в історії течій іудаізму. Я спеціально задала питання, на яке освідчена людина написала би правильну відповідь, а Ви про хазар і Хануку, все змішали в купу
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляok1904
Що Ви пишете...
а что не так я написала ?
хасиды это потомки хазар,которых и разгроил Святослав
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляok1904
Що Ви пишете...
я ничего не смешивала,просто пишу,что если хотите убедиться,то наблюдайте за их праздниками и что происходит у нас в это время
Ответ дляsevenplanet
бинго!
Хасидів навіть руський імператор не чіпав вони жили, знищував Гітлер, тосу вони тікали з Польщі і України . Хазари- плем´я теперішніх опків.
При Київській Русі просто хасидів не було , це нове вчення, їх вчення і течія заснована Ізраілем бен Елізаером.
А Ви тулите фотошоп з хасидами чомусь., ще називаєте їх нащадками хазар
sevenplanet• 29 октября 2022
в общем ,все кто хотят заскринят и увидят ,а кто нет,ну это ваш выбор верить ,что все случайно
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляok1904
гитлер не уничтлжил ни одного хасида ,только полукровок ,они их так же гоями считют,как и остальных людей
Ответ дляsevenplanet
а что не так я написала ?
Ви не розумієте того,що на фотках хасиди. А іудаізм включає багато течій, тому я і запитую, чому саме хасиди, а Ви ніяк не можете пояснити. Чому не інші послідовники кабалли?
Ответ дляSvitlo_
В моїй церкві крім звичайних служінь у понеділок, середу, суботу та неділю - кожен день моливтва за мир в Україні на 12.00. Приходить досить багато людей і молимось годину. Я знаю церкву - де кожну ніч збираються і моляться. Просто в нас різні знайомі, тому ми по різному бачимо духовний стан України.
Почему молятся ночью? А когда спать? Утром на работу идти не нужно? Или прихожане безработные?
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляok1904
Докази маєте? Я маю іншу інформацію(музеї Холокосту відвідувала в різних містах). У Вас які докази?
такие же как и у вас
sevenplanet• 29 октября 2022
Ответ дляok1904
Це з якої методички?
о,сразу,чтоб тему замять про методички началось
все кому интересно информацию найдут,она не скрыта,а с ботами общаться смысла не вижу)
Ответ дляsevenplanet
Ну так свіжий Ваш профіль , що ж тут скривати.
До речі розкажіть про події після 1917 року, іудеїв. Де мало бути єврейське царство? ВпевненаВи знаєте.
Ответ дляАнжелика1
Поймите, это не Бог планирует эти войны, а сами люди. От Бога нам досталось право выбора, делать добро или зло.
Ми бачимо в Біблії по різному. І що Бог давав повеління і починалась війна.
’Сердце царя — в руке Господа, как потоки вод: куда захочет, Он направляет его’. і на війну також.
Ответ дляInvictusgirl
А это что ?
Хазари=московіти. Зветься таке явище цензура, а ще все це теорії[ smile]mosking[/smile]
Факт історичний, що конкретно течії хасидів не більше 300 років, започаткована вога у 18 ст , я за це мала на увазі. А та допичувачка путає поняття іудеї і хасиди , вона ці два поняття ототожнює, що не є вірно
Ответ дляsevenplanet
все в открытом доступе
гугл в помощь
там и кучма есть с этими и кравчук
я понимаю,что ваше задание людям глаза замылить
но слишком многие уже видят поавду
а хамить будете дома
гугл в помощь
там и кучма есть с этими и кравчук
но слишком многие уже видят поавду
а хамить будете дома
это комплимент.
а разместить сейчас можно везде и все что угодно.
можно поискать исходник, есть же для этого ресурсы?
просто лень,
в этой веткеимногим очевидно что фотошоп
просто лень,
Ксения_ksen• 29 октября 2022
Ответ дляsevenplanet
За каждый вброс 30 рублей тебе платят?для этого зарегистрировалась?за кораблём рашистским вали нах