Кина_не_будет• 28 октября 2022
Отаке пророцтво знайшла тут в старій темі
Підняла стару тему про Біблію (там обширна тема була, хз чого захотілось перечитати)
І от натрапила на оце повідомлення кінець листопада минулого року
Сумно стало
Ответ дляРойЛеля
Моя люба, я всім серцем того хочу.
Але питання не мають відповідей, нажаль.
І, нажаль, в переважній більшості, значно переважній, українці не є віруючими.
Хто зна, може, таку й кару поніс народ
Не згодна з вами.
Бо для багатьох ВІРА та релігія не одне й то само.
Тому мені здається, що саме ВІРУЮЧИХ в нас багато.
Елиссавета• 28 октября 2022
Ответ дляtirin
О, я её тоже смотрю часто. Меня удивило, когда она в августе предсказала, что Харьковскую область освободят раньше, чем Херсонскую. Тогда все ожидали активности ЗСУ именно на Херсонском направлении. И она оказалась совершенно права)
Саме так. Брала в неї особисті консультації- справдилося все. Єдине- в неї не завжди співпадає час. Кажуть, таро не можна заганяти в часові рамки, бо час нам не підвладний. Буває на 2 тижні пізніше.буває на місяць чи 2-3. Але події справджуються 100%.
Ответ дляBosikom
Удалено администрацией...
Тю, у кожному столітті є війна України з росією
І в наступному буде. Бо в нас вічно якісь манкрути знаходяться, яким нєадназначна і шукають хароших рускіх.
А ті паскуди вічно нам ножа у спину встромляють.
А винні в усьому звісно ж американці, євреї, новий Ієрусалим і тд і тп.
marsianka Podkein• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Правильно розуміти треба те, що чекати допомтги від Бога, бо ми якісь особливі в його очах, не варто
У Бога только единицы могут быть святыми и особенными, остальные все равны
Ответ дляРойЛеля
Ща це прошу вибачення, не маю права
Ні в данній ситуації - не маєте. Це як прийди в лікарню до смертельно хворої людини і говорити. Ти помреш, навіть не думай. Я знала Петра і Оксану з такими діагнозами - вони померли. А ти нічим не краща за них, чому Бог тобі має допомогти?
Ответ дляРойЛеля
Звідки ви знаєте? Кодному по вірі його. Коли морпех Діанов слухав погані прогнози віб хлопців, що занепали духом, що не вибратися живими з полону, то він казав їм :то вам таке буде, якщо собі прогнозуєте, а йому інша доля. І таки його визволили. А всі імперії з часом разпадаюттся і російська вже починає рухатися.
Ответ дляSvitlo_
У вас замовлення сіяти невірря?
Просто мені різануло, що в нас так праведників багато.
Так багато, так багато, що міряюьься у кого більше абортів і коханців. Противно читати зайдеш.
Може, частина просто каже Бог в серці і це все що вважає за потрібне, щоб бути праведником.
Писали на крлінах від початку ввйни вимолюють в церкві.
Я таких не знаю,серед моїх знайомих 99% в церкві бувають раз в рік на Паску. Не знають ні про пости, ні про молитви, ні про таінства. Але вважають себе віруючими. От якщо по таким рахувати, що народ України є віруючим, тоді да. Але якщо вглибитися в суть, то абсолютно ні
Ukraine my home• 28 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Так що казала ваша бабця?
Та таке,якщо цікаво можу в ’общих чертах’тут багато різних людей та поглядів,кожен має право на своє)Все що трапилось,все так і вказала,навіть роки.І що закінчиться це теж,і як теж сказала,перемога буде наша все одно,але не так швидко і тяжко.Все це ми зараз бачимо та переживаємо.Мою долю все сказала як є і було і моїх батьків,тому своїй бабці вірю.Царство небесне.
Ответ дляT_G
Большинство написанного в старпосте уже сбылось, про воду прогнозируют некоторое время просто люди, умеющие анализировать, без дат но что это будет в скором времени, к чему привели прививки экспериментальные тоже видим, я на живых примерах своего окружения.
лекарствами на от вирусов ОРВИ и ОРЗ и перхоти уже не заработаешь....
а воду и обраьатывать особо не нужено....токо пуститб слукх шо вредная и химическая....
Ответ дляРойЛеля
В моїй церкві крім звичайних служінь у понеділок, середу, суботу та неділю - кожен день моливтва за мир в Україні на 12.00. Приходить досить багато людей і молимось годину. Я знаю церкву - де кожну ніч збираються і моляться. Просто в нас різні знайомі, тому ми по різному бачимо духовний стан України.
Ответ дляSvitlo_
Віра і релігія - це паралельні речі. Але віруючої людини не члена церкви не буває, не треба тішити себе ілюзіями.
Тільки писала, що більшість ваажає, що якщо вони не виключають існування Бога і їдять Паску, то вони вже віруючі.
Ілюзія і все.
Віра і релігія - це труд, який багатьом не під силу і влом, тому навіть розбиратись немає часу і бажання.
Тому маємо те, що маємо.
Наприклад, в ісламі немає вольностей і виборів вірити як собі вважаєш за потрібне і щоб не важко і не ліньки. Ти або мусульманин, або ні. А так сталося, що в християнстві люди почали кожен під себе адаптовувати як хоче релігію, а не себе до релігії.
Короче, це тема вічна
Ілюзія і все.
Тому маємо те, що маємо.
Короче, це тема вічна
Ответ дляSvitlo_
Я знаю людей, які моляться за мир в Україні кожного дня, в один той самий час, але не в церкві.
Ви гадаєте що молитви в церквах більш дієві?
Mariya Prokhorova• 28 октября 2022
Так в московські церкви й ходити не потрібно , там моляться за владимира
Ответ дляSelena*
Молитви дієві не лише в церкві. Я не це мала на увазі. А те що тепер стало модним вірити в душі без відвідування церкви. То це не вірно. Бог - є Богом порядку. І відвідування церкви є невід´ємною частиною духовного життя.
alenka3108• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Взагалі то це народне слово, яке в новій літературі просто перестало мати місце. А от освіченість такого слова немає в цьому сенсі, який ви маєте на увазі. Освіченість - від слова світло. А не освіта
Освіченість, від слова освіта. Розумниця ви наша.
Веточка сакуры67• 28 октября 2022
Если Украину поделят, то как там постоянно будет война, Украины ж не будет получается.
Люсильда.ua• 28 октября 2022
Ответ дляCrazy_lady
Пока не сбылось ничего из этого. Дождемся победы - посмотрим. Но пока данное ’пророчество’ выглядит очень не правдоподобно.
Это точно. Война у нас не странная, а самая, к сожалению, настоящая и с настоящим оружием. Так что уже в этом бабушка ошиблась((( А поделять скорее всего расею.