Кина_не_будет• 28 октября 2022

Отаке пророцтво знайшла тут в старій темі

Підняла стару тему про Біблію (там обширна тема була, хз чого захотілось перечитати)
І от натрапила на оце повідомлення кінець листопада минулого року
Сумно стало
lisiz• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
В інтернеті вже за 2005р була інформація про днр і лнр :( на той момент сприймалось як нісенітниця
А можно ссылки или хотя бы поконкретней?

Selena*• 28 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Молитви дієві не лише в церкві. Я не це мала на увазі. А те що тепер стало модним вірити в душі без відвідування церкви. То це не вірно. Бог - є Богом порядку. І відвідування церкви є невід´ємною частиною духовного життя.
Та сам Ісус у біблії говорить: немає мене в церкві (храмі)!
Svitlo_• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
В такому випалку ви не вірите в Ісуса Хреста, який казав, хто не приймає крові і плоті його, той не унаслідує царства Божого. ’Не обольщайтесь’
І ще багато місць Біблії говорить про необхідність бути в церкві.
MarryV• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Тільки писала, що більшість ваажає, що якщо вони не виключають існування Бога і їдять Паску, то вони вже віруючі.
Ілюзія і все.
Віра і релігія - це труд, який багатьом не під силу і влом, тому навіть розбиратись немає часу і бажання.
Тому маємо те, що маємо.
Наприклад, в ісламі немає вольностей і виборів вірити як собі вважаєш за потрібне і щоб не важко і не ліньки. Ти або мусульманин, або ні. А так сталося, що в християнстві люди почали кожен під себе адаптовувати як хоче релігію, а не себе до релігії.
Короче, це тема вічна
Не тільки в християнстві. Дін- дон манкурт путіна прикривається ім´ям Алаха, а його повелитель, якому він служить - це путін. Він свою совість, пам´ять вбитих мучеників - чеченців, батька проміняв на 4 млрд, чи скільки там йому дають за це на рік. І таких людей дуже багато, що стали на захист путіна, але все має свою ціну.
Svitlo_• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
місце наведіть, подивимось в контексті, що малось на увазі.
Selena*• 28 октября 2022
Ответ дляlisiz
Самі шукайте. Стільки часу пройшло. Я не колекціонує таке
lisiz• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Ответ очень содержательный. Искать то что? Ваши фантазии?

Svitlo_• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Христос говорить на храм - Дом Мого Отця.
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так в московські церкви й ходити не потрібно , там моляться за владимира
І я вам сквжу, що ці люди продовжують вважати себе українцями і що війна значить це воля Божа.
Як цей десонанс прийняти?
При чому якраз прихильники московського патріархату більш глибоко віддані церкві. Якпаз цю частину україпців можна було б вважати віруючими.
І вони ж вважають, що збувається на їхніх очах одне із пророцтв ’ гонение церкви’
нинель 1919• 28 октября 2022
Ответ дляShellyBelly
Україна була,є і буде
такими темпами без Українців, я песіміст
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляalenka3108
Освіченість, від слова освіта. Розумниця ви наша.
Не хочу з вами сперечатись. Слова освіченість немає взагалі
Selena*• 28 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
То ви ще й біблію трактуєте як вам зручно? Мені не треба доводити що малось на увазі))
Я вільна та самодостатня людина, дитя Боже, що створена за його подобою.
Selena*• 28 октября 2022
Ответ дляlisiz
Яке питання така і відповідь
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Мабуть. Тепер модно стало говорити, що Бог є любов. Забуваючи про все інше, що сказано в Біблії.
Інший Бог це як секта. Типу свідки Єгови, Бог -любов.
Чого тільки не придумають, аби легше.
Svitlo_• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Вам шкода вказати місце? Може я прочитаю і погоджусь з вами.
Люсильда.ua• 28 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Та таке,якщо цікаво можу в ’общих чертах’тут багато різних людей та поглядів,кожен має право на своє)Все що трапилось,все так і вказала,навіть роки.І що закінчиться це теж,і як теж сказала,перемога буде наша все одно,але не так швидко і тяжко.Все це ми зараз бачимо та переживаємо.Мою долю все сказала як є і було і моїх батьків,тому своїй бабці вірю.Царство небесне.
О, так напишите самое главное КОГДА все закінчиться... Хоч рік напишіть: цей, наступний чи 2024... ??? І чи не буде ядреаного вибуху. Бо це важливо.
Дуже чекаємо, заздалегідь дякуємо. Бо я вже тут писала неодноразово, з перших днів війни відчувала , що аж до 2024... Але сама не хочу в це вірити. Та я ж і не гадалка... А що бабця Ваша казала з приводу ЗАКІНЧЕННЯ?
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Хтл вам таке сказав? Це вже казки на новий лад
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 28 октября 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Да ну в 2021 каждая диванная ’провидица’ могла что угодно написать про Крым и Донбасс. А посты за 2012 год хоть один есть про Крым и Донбасс?
Є за 2014
lisiz• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Яке питання така і відповідь
А что с вопросом не так? Я хотела убедится в правдивости вашей информации. Получается, вы лжете и ваши ответы это подтверждают

alenka3108• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Так а про що тут сперечатись? Відкрийте словник української мови. У мене все)
Selena*• 28 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Що вам те дасть? Я не хочу проповіді))
Краще самі ще раз перечитайте, і не тільки канонізовані частини.
MarryV• 28 октября 2022
Ответ дляРойЛеля
Звичайно, що є
ОСВІЧЕНІСТЬ, ності, ж. Абстр. ім. до освічений21. Я мовчав, зломлений освіченістю Професора (Ю. Янов., II, 1958, 121); Лука почуває себе скуто біля сина і з іншої причини. То батькова темнота і простота губиться перед синовою вченістю та освіченістю (Мушк., Серце.., 1962, 41); Енциклопедична освіченість Гулака та його грунтовна обізнаність в різноманітних питаннях історії та літератури Грузії робили його одним із найавторитетніших вчених того часу (Рад. літ-во, 9, 1966, 65).
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Є за 2014
Ого, оце сильно
ElizaP• 28 октября 2022
Новые методички из Кремля подвезли.
Это все ’божья воля’ - пу и рашка не причем.
Это самое сумасшедшее что только придумывали наркоманы что сидят в Кремле и их ’идеологи’
Helen-sun• 28 октября 2022
Ответ дляFora74
Про воду - возможно это Синтия к нам доберется. Синтия- искусственный организм любящий органику. Кому интересно - погуглите
единственный источник - правда.ру?
и какое био дерьмо еще рф сробираеться изобрести?
Svitlo_• 28 октября 2022
Ответ дляSelena*
Що вам те дасть? Я не хочу проповіді))
Просто дивно так виходить, ви кажете а, та не кажете б. Я читала не одноразово, може не помічала. Що важкого сказати те, що ви помітили.
Люсильда.ua• 28 октября 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Є за 2014
Девочки, а где сейчас Чебуравлик и Ксюша-Ксюшенька? Как их найти. Что они могут сказать по нашей ситуации на сегодняшний день?
Helen-sun• 28 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Воно не відповідає слову Божому. Бог ніколи не скаже - поверну славу Володимиру. Бог своєї слави нікому не віддасть.
зачем слава богу?ему не нужны доказательства своей славы, у него нет мании ваеличия как у некоторых!
Helen-sun• 28 октября 2022
Ответ дляoneself
мне тоже кажется все переписали))) нас всегда воспитывали страдальческим нищим народом, вечно нытье какая бедная страна, прям нищета, куда нам до той европы. Хотя всегда все удивлялись почему это в Украине ездят на таких дорогих машинах
далеко не все...а многие ездили, но уже не ездят.
плохо в такиз кусловиях бизнесу...
автор РойЛеля • 28 октября 2022
Ответ дляlisiz
Ну є частина людей, яким просто зручно так.
Типу, а чого це секс поза шлюбом погано?! Це любов. А Бог казав люби ближнього, я ж не вбиваю.
Ну якось так...
Або чого спіраль це абортивний засіб в очах церкви?! Це ж всього лиш засіб контрацепції. І чого взагалі аборт - гріх, це моє тіло, а то ще навіть не дитина і тд....