Семенна Семеныч• 29 октября 2022

Як вона витримала отак 9 місяців

Є знайома моєї мами,жінці 46 років,все життя була 120 десь +-,нещодавно зупинялась у мами,мама прислала відео,я офігєла просто,в половину.Давпц питать як,адже її бачила на новий рік,тобто 9 місяців +-Думала війна,може нерви,виходить ні! Жінка всіці місяців навіть влітку сиділа на дієті.Я точно не зможу.Все без солі,9 місяців.Твлтки риба,тільки овочі та творог.Скинула за 9 місяців 48 кг.В шоці просто.Ясно що з такої ваги так може бути,але яка витримка все без солі.Як?? Блін,а свята,а гості?а мяско,а бокальчик винця???Змогли б так,я ні точно.
Результат:
вже голосів: 243
153 (62.96%) Так довго ні
90 (37.04%) Змогла,якби треба
автор Семенна Семеныч • 29 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
Я тоже сейчас хожу в гости со своей едой 😊, хотя, раньше в гостях ела почти все. Многие продукты не ем, вообще не тянет, особенно - на сладкое. Не понимаю, что такого в этих тортах 🍰, думаю, для многих просто запретный плод сладок. Не вижу проблемы держать диету, главное - без срывов, в противном случае, вес возвращается Очень быстро! П.с. Правда, в гости хожу очень редко )),
Ви взагалі мене завжди дивували у приємному сенсі,ви надзвичайна жінка
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляМолчавочка
П...ц у меня всего 56 а она 46 скинула...
48 скинула )
Бабка-ежика• 29 октября 2022
Когда был острый панкреатит я около полугода примерно так питалась, думала дойдет до тяжелой дистрофии, с 60 кг я дошла до 46.
Сейчас вернулась к своему весу т.к вернула питание, ну его нафиг быть скелетом
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Ну не знаю.
Я скинула 30 кг, і нічого в мене не висить.
Так вопрос за сколько вы это скинули, был ли спорт, когда худели.
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Может у нее просто денег на еду не было? А то моя коллега тоже всем про диету рассказывает, а сама Реально голодала
Если бы денег на еду не было , то овощи, хороший творог, рыба на пару и так каждый день она бы не ела. Те ,у кого денег нет, едят картошку, макароны, хлеб.
Видящие_помогите• 29 октября 2022
Потрібно все вживати без цукру, а не без солі. Сіль затримує воду в організмі, але вона дуже необхідна для життєдіяльності організму
olgabaluta• 29 октября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Благодарю, мне очень приятно ☺️🌹😻! Удачи Вам в похудении, главное - научиться вкусно готовить))).
автор Семенна Семеныч • 29 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
Дякую) мені не потрібно,я 56 кг при 178 просто було цікаво як людина змогла так)))
Гарачый Шыкалад• 29 октября 2022
У моєї мами -20 кг за пів року на інтервальному харчуванні (їсть лише в період з 12 до 19), 64 роки.
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Ну вы сами говорите, что похоронила и сына и мужа. Может она всё это на фоне стресса скинула, а не на диете. У многих при стрессе вообще аппетит пропадает.
Я не такая• 29 октября 2022
Ответ дляТриАна
Я стільки не на їм))
а таке і не наїдають
ТриАна• 29 октября 2022
Ответ дляЯ не такая
а таке і не наїдають
А де ж воно взялось? Прилипло як?
olgabaluta• 29 октября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
У неё железная воля, и вообще огромная воля к жизни, судя по всему... Думаю, она и с психологом работала. В любом случае, сил этой женщине!
Четырёхсторонний скотч• 29 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
З 4 вересня по 8 березня.
Ніякого спорту, якщо таким не вважати прогулянки на вихідних.
Я не такая• 29 октября 2022
Ответ дляТриАна
А де ж воно взялось? Прилипло як?
Ну який сенс щось пояснювати людині, що старанно робить вигляд, що хвороб не існує?
Лыжи со вспышкой• 29 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
З 4 вересня по 8 березня.
Ну значит вам повезло. У меня подруга похудела на 35 кг. За год. Обвисло всё что можно. Тоже спорта не было
Скомуниздила• 29 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ну так говорить она может одно, а реально просто голодать, моя тоже всем говорила, что опять на Кето села, стыдно было правду сказать
автор Семенна Семеныч • 29 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
Так після такої втрати тільки в 46 почала жити,10 років гризла себе.Треба жити нам усім,все буде добре
ТриАна• 29 октября 2022
Ответ дляЯ не такая
Ніякого вигляду я не роблю))) як хвора людина то стільки скинути їй здоров‘я не додасть
Все ж таки наїдають))
Я не такая• 29 октября 2022
Ответ дляТриАна
Все ж таки наїдають))
Ок-ок) наїла то наїла, не нервуйте.
Скомуниздила• 29 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
Я тоже торты не понимаю, но когда пмс сжираю в одно лицо многокремовый и пожирнее🤪
ТриАна• 29 октября 2022
Ответ дляЯ не такая
Ок-ок) наїла то наїла, не нервуйте.
Де ви нерви побачили
Хворобу ви приписали))
olgabaluta• 29 октября 2022
Ответ дляСкомуниздила
😂 Бывает такое))).
ГейСюда• 29 октября 2022
Ответ дляГореотума
Ой, я вешу 46 кг, и тут я представила...
Ужасно( сочувствую(
ГейСюда• 29 октября 2022
Ответ для100pudov
Блин, шо вы за люди с таким весом, по полтора метра ростом что ли
Или дети-подростки
Гореотума• 29 октября 2022
Ответ дляГейСюда
Или дети-подростки
Нет, 35 лет, просто стройная, 2 детей
Я такая боевая• 29 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ну это ж тоже нужно контролировать, что ты кушаешь, если тортики, шампанское и ребрышки лопать, то не похудеешь, проверено на себе
АнтиТанкист• 29 октября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
То без цукру також,я ж написала тільки 3 продукти,овочі,творог,риба на пару
Не понимаю почему совсем без соли, на рыбе, твороге и овощах, если овощ не жареная картошка и так похудеешь.
Весотехник• 29 октября 2022
Автор, ну так питання не в солі, а в моно дієті, таких продуктів не переїси. Я колись їла відварене філе. Ну трохи зїла і не лізе. А філе з цибулькою та все протушить зі сменою, о тут можна подвійну порцію. Щодо солі, колись була три тижна без солі, ну несмачно, але я не дуже люблю солене, тому спокійно, на сіль не тягнуло, мені знайомі казали, що снилася сіль, аж грудку солі хотіли зїсти. А при трьох продуктах у раціоні спокійно модна солити. Відварену рибу і овочі. Творог без солі. Можна було б ще яйце включити. Нема вуглеводів в раціоні, не овочів, а саме складних вуглеводів, ось і весь секрет. Але як тільки зявляться, дуже стрімко піде вага вгору. Якщо для людини таке харчування і життя комфортне, то чому ні. Але можливі проблеми. Мені комфортно знати , що я можу зїсти все, що хочу і отримати задоволення. І пофіг на вагу. Дієти в моєму житті вже були. Останнім часом вагу набрала, бо чоловік любить другу вечерю пізненько, а я з ним ніби і трошки, а набирається…
Нервогенератор• 29 октября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Тема не про те,як наїла,чи не в цьому секрет,а я можна триматись так довго без солі???? Я її лижу просто,обожнюю
в солі немає калорій, лижіть скільки хочете. максимум отримаєте затримку рідини, яка піде як тільки ви перестанете лизати сіль. але це максимум кілька кг, а не 48