Я супер-пупер• 29 октября 2022

Поляк має в´їхати в Україну. По якому паспорту він може заїхати? Які потрібні

документи?

Поляк має вїхати в Україну завтра. Він має польський паспорт і польську страховку.

Які документи він повинен мати для в´їзду в Укр і вїзду в Польщу?
Как нефиг делать• 29 октября 2022
Закордонний паспорт громадянина польщі

МеняАЖтрусит• 29 октября 2022
Вы по страховке ездите в Польшу или по паспорту?
Что за вопрос, ясное дело по паспорту
Если это украинский поляк с двойным гражданством, имейте ввиду при выезде он гражданин Украины и назад его не выпустят, база у пограничников общая
Шопингмонстр• 29 октября 2022
А які можуть бути варіанти?
Покорительная• 29 октября 2022
Иногда читаешь темы людей и сразу в голове мысль - когда наше поколение стало таким глупым???
Швидка Настя• 29 октября 2022
Поляки мають такі самі права в Україні як і українці. По польському паспорту мають впустити.
Король дивана• 29 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
Окрiм права голосу)
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Я ніколи не була за кордоном. Для когось то очевидні речі, а для мене темний ліс, бо ніколи не цікавилась цим, оскільки не було потреби. Він поляк, не має подвійного громадянства.

автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
Дякую
ТебеОноНадось• 29 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Тут важнее, чтобы он знал, ему же въезжать. Или он тоже не в курсе?
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Что за вопрос, ясное дело по паспорту
Тобто йому не потрібно купувати страховку? Зелену карту... Польської вистачить?
Швидка Настя• 29 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
А до чого тут подвійне громадянство?
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Він задав ці питання мені, бо він по моєму проханню в´їжджає в Укр по мої речі.
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
А до чого тут подвійне громадянство?
Там вище писали про подвійне громадянство. То до того повідомлення
Угги_в_горошек• 29 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Йому страховку зараз неможливо зробити,ні одна страхова не погодиться ,хіба що мав до війни страховий поліс,мій чоловік ( поляк) перетинав кордон 21.10 ,тільки паспорт
Швидка Настя• 29 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
А в гугл ви намагалися знайти інформацію?
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Дуже дякую за інформацію🙏
Угги_в_горошек• 29 октября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
Дуже дякую за інформацію🙏
Зелену карту польську має мати,але звичайно ж не говорити ,що їде до України
автор Я супер-пупер • 29 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Ага, зрозуміло
Пффф 100%• 29 октября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Думаете, если он будет въезжать в Украину со стороны Польши, это будет не очевидно?