ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Н@Диете• 30 октября 2022
Может и я услышу ответ. Вернулись ли я к себе домой в свой город ? Или нужно строить жизнь уже здесь где. Сейчас с детьми. ?
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ну то я не просто так сказала
Я вибачаюсь, а можна ще спитати чи до остеопата до якого зібралась завтра після церкви можна йти на прийом? Дякую!!!
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ для-Зелёноглазка-
Дякую. Миру Вам🙏
Спочатку ваш Ігор вам не душе до душі буде,але вам таку допомогу зробить,що ви по іншому подивитеся на нього,по долі він ваш) тож придивляйтесь добре)
-Зелёноглазка-• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую)
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ви нічого не міняйте,от запланували то вперед,але не бачу її в дорозі і усе,може пізніше.Не буде їй погано.Тосу що всеодно бачу вас разом до кінця.
Ясно😍 дякую👍🙏🙏🙏
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Не буде добра ідея,чомусь бачу,що потім захочете шукати ще варіант.Щавтра взагалі день такий,меньше руху треба,ну ви дивіться,як що є бажання,ідіть)
Ягодка опять• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Та ми всі його хочемо.Бачу що ви хотіли саме дівчинку.Завжди.Доречі,якщо надумаєте їхати ви знаєте куди,то не вагайтесь,все справдиться
А мне можете глянуть?! Выйду 2 раз замуж? Когда, если выйду?
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Смієтесь чи що)))не слухайте ціх козлів,блокуйте,ой Господи
Дякую Вам за відповіді. А що робити мені з моїми батьками? Яка доля?
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Сумніваюсь, може перенести цей візит? Чи не зашкодиьь? Чи без нього пройде той шум у вухах?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляН@Диете
Вибачте не можу відповісти на це питання,так як ви б хотіли почути.Ви його знаєте самі в серці.Не бійтеся,все вийде,але вже не вдома.
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Не бачу змін по роботі,бачу хороші результаті які вже в дії,тому поки що не кидайте цю,не треба.Будуть сумніви,але робота пов´язана з архітектурою не по профілю,не принесе нічого.
Можна мені запитати? Чи вийде у мене поїхати додому до грудня? Чи є сенс залишатися на зиму там, де я зараз? У мене хвора дочка, а тут немає медичної допомоги.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви навіть якщо підите,то всеодно через час будете шукати іншого.Він не зашкодить але й не допоможе щоб так.Вам треба ще спину перевірити.
Н@Диете• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Спасибо большое. А как понять Одесса это мой город для дальнейшей жизни ? Стоит ли покупать тут недвижимость?
спальное место• 30 октября 2022
Підкажіть будь ласка, в якому напрямку мені краще розвиватись, дуже дякую).
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Тобто причина шума в спині? То краще тут привести себе в порядок, а потім вирушати? Чи там саме пройде якось? Від радості)
Ло Шарик• 30 октября 2022
Скажите пожалуйста, стоит мне и дальше жить с Владимиром или расходиться? Устала я , разные мы , но материально пока у меня все печально (?
Їжак в панчохах• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Підкажіть, що до вашої фрази - завтра меньше руху треба. Ця фраза стосується саме дівчини, якій ви відповідали, чи взагалі? Питаю, бо теж на завтрашній день покладаю надії, що допоможуть вирішити нашу проблему
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора, можу у Вас запитати, будь ласка? Які зміни будуть в особистому житті в цьому році? Дуже дякую!
Ленне-Рейма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Чомусь він стоїть у мене як хлопчик років 16,він молодо виглядає у вас) Чекає і не тільки він ) ще чоловік не хоче щоб ви їхали,старший
Вибачте, ви вражаєте відповідями. Можете щось сказати про мою ситуацію? Вже сил не має, але і рішення не має...(((
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні спина у вас також щось не так як треба,може ще не дає знати,але проблема є вже,то ж прислухайтесь,не ігноруйте.Я не бачу болячок які треба от прям невідкладно щось робити.Ви всеодно поїдете не вирішив до кінця все,там владнаєте)
волосатое стекло• 30 октября 2022
Якщо можна,скажіть і мені,будь ласка.
Я дуже сумую за батьком. Як він там?
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Оооо я вам така вдячна🙏🙏🙏 нехай Бог вас береже🌹🌹🌹
Страхованная• 30 октября 2022
Боже дівчатка,вибачте,вас так багато,не всіх одразу можу побачити.Є дівчата тут,яким не зможу відповісти,то я зразу вибачаюсь,якщо щось є погане,я не кажу.Не можна.Ніхто не має права казати,один Господь вирішує.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
І Вас ,дякую за добрі слова,так приємно