ДаЗдраПерма• 29 октября 2022
Вопрос "видящим"
Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Йому 35
Коло просто намалювалося як підліток,не знаю чому)можливо це інші спогади.Чекає вас,їдьте,все буде.
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
А чоловік не відпускає, але я його вже давно не люблю
Він старше,ну нікуди не діниться,змириться.
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Чомусь він стоїть у мене як хлопчик років 16,він молодо виглядає у вас) Чекає і не тільки він ) ще чоловік не хоче щоб ви їхали,старший
А по роботі зможу свою продовжувати онлайн чи там краще влаштуюсь?
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Не бачу змін по роботі,бачу хороші результаті які вже в дії,тому поки що не кидайте цю,не треба.Будуть сумніви,але робота пов´язана з архітектурою не по профілю,не принесе нічого.
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую!!!Мене мама не дуже пускає( як краще- її з собою вмовити чи без неї? Можна її саму тут залишити?
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Нема у неї дороги,не бачу.Не хвилюйтеся,все налагодиться,трошки часу треба.
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Ого) мій коханий якраз в архітектурі👍 Відкрийтесь, я вам віддячу на карту
-Зелёноглазка-• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора. А скільки коштує відповідь на одне запитання?
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Нічого не потрібно,живіть в мирі
Радость моя• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажіть будь -ласка коли в мене буде своє житло...
Страхованная• 29 октября 2022
Ответ для-Зелёноглазка-
Нічого не потрібно,просто було трошки часу) хочете питайте)
Королева Сарказма• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Нічого не потрібно,живіть в мирі
Дякую щиро!!! Маю можливість, Бог дав мені, я дам вам🙏 Пишіть
КараПузовна• 29 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А ради чого ви це робите?
-Зелёноглазка-• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дуже Вам дякую.
Мені 29 років, спілкуюсь іноді с хлопцем 27 років. Як він до мене відноситься?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні,помоліться просто за наших батьків усіх)
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКараПузовна
А ради чого ви це робите?
Просто так,знаєте можу собі дозволити,коли є час та настрій)
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Якраз завтра йду в церкву🙏
Сундучок с каникулами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажите мне за работу пожалуйста
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Якраз завтра йду в церкву🙏
Ну то я не просто так сказала
КараПузовна• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
У вас такий дар чи вчилися десь?
Садоводница• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Скажіть, будь-ласка, мені, чи варто їхати туди, куди хочу?
ДаЗдраПерма
• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Місто,вам пропонували поїздку,ви думали,не поїхали,але всеодно маєте поїхати десь січень.То,що по дочці,хотіли? Я не просто питаю,ваша доля буде чоловік у якого буде донька,для якої будете мамою.Наступного літа вже будете знайомі.Поки все.
Дякую. Але мені ще пишуть щоб я продала своє житло, бо там не добрий дух і що мені пороблено і треба відробляти?
Ашотакоя• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можно и спрошу, появиться мужчина в моей жизни? Спасибо.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Смієтесь чи що)))не слухайте ціх козлів,блокуйте,ой Господи
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А маму наче й хочеться з собою взяти, бо вона одна вдома лишається. Чи не буде сумно їй? Чи мені трохи пізніше вирушати через тижня два-три?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ для-Зелёноглазка-
Дуже Вам дякую.
Бреше вам,вибачте.Він начебто два обличчя.Він піде дуже скоро,але ви не засмучуйтесь.Вам потрібен чоловік на ім´я Ігор.
-Зелёноглазка-• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Дякую. Миру Вам🙏
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви нічого не міняйте,от запланували то вперед,але не бачу її в дорозі і усе,може пізніше.Не буде їй погано.Тосу що всеодно бачу вас разом до кінця.