ДаЗдраПерма• 29 октября 2022

Вопрос "видящим"

Добрый вечер всем. Меня зовут Елена, мне 39. Я до сих пор не замужем и детей у меня нет. Вроде симпатичная, образование, работа, квартира, а мужчины замуж не зовут, да и на свидания тоже. Может со мной что-то не так.
ЛеньГуглить_правда• 30 октября 2022
Скажіть, будь-ласка, чи вдасться налагодити стосунки з чоловіком? Чи це вже край, нічого не вдієш?

Сундучок с каникулами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Боже дівчатка,вибачте,вас так багато,не всіх одразу можу побачити.Є дівчата тут,яким не зможу відповісти,то я зразу вибачаюсь,якщо щось є погане,я не кажу.Не можна.Ніхто не має права казати,один Господь вирішує.
Кому не отвечаете, у тех все плохо?(
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Доброго вечора, можу у Вас запитати, будь ласка? Які зміни будуть в особистому житті в цьому році? Дуже дякую!
Королева Сарказма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
І Вас ,дякую за добрі слова,так приємно
Надобраніч😊 Гарної мирної ночі та всім нам швидшої перемоги🙏🙏🙏
Ласунка• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Спочатку ваш Ігор вам не душе до душі буде,але вам таку допомогу зробить,що ви по іншому подивитеся на нього,по долі він ваш) тож придивляйтесь добре)
Скажіть, будь ласка, а хто мій чоловік по долі? Чи зустріну я його?
Чебуравлик• 30 октября 2022
ой, і мені скажіть, чи їхати? чекає? він моя доля чи ні?
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Кому не отвечаете, у тех все плохо?(
Ні,я не встигаю так швидко) але так,є якщо питання таке,що бачу що все не дуже,я не скажу.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Так,найшвидше! Тихої ночі та мрійте,мрійте!!
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Можете, будь ласка, написати мені на scarlet8@meta.ua
Я зарплуталася с особистим життям

Сундучок с каникулами• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
А у меня только с работой плохо? Или нет
ДелиВерка• 30 октября 2022
Чи будуть в мене ще діти?
Страхованная• 30 октября 2022
Вже листаю,дивлюся кому що,щось так багато
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
автор ДаЗдраПерма • 30 октября 2022
Це я авторка. Я дякую вам за відповіді! 💐Але я ще питала про батьків, що мені робити з ними, яка доля?
Баксы_сдам• 30 октября 2022
Ого. Цікаво як). Я зможу знайти партнера, який так само любить шалений секс?
Краля-Галя• 30 октября 2022
Моей дочери Александре 30 лет.Умная,воспитанная,красивая,но любящего и любимого нет.Встретит ли она свою любовь?Когда? И Где?
Ашотакоя• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Значит и мой вопрос о мужчине в моей жизни был такой((
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Добре що відгукнулися.То ви їх ще не розселили,чомусь бачу вашого батька,який вже просто у нього агонія,так хоче змін.Він у вас буде активний?
Н@Диете• 30 октября 2022
Девушка с вашим даром посмотрите пожалуйста мое здоровье ? По женски нужно пить гормоны или нет ? и по бронхам /лёгким ? В чем причина кашля и задышки?

Баксы_сдам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Мені можна сказати. В мене завжди ’не дуже’, я плакати не буду.
Кашка-маняшка• 30 октября 2022
добрий вечір.
хочу міняти роботу і боюсь починати нове, незнаю в яку сторону рухатись.
Вся в кредитах• 30 октября 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Так пішов, бо йому від мене потрібно лише житло и мої гроші. Я довго терпіла, але терпець урвався.
так не подбирайте бездомных альфонсов,а то вы с голодухи всё подряд в дом тянете.
Копирайторша• 30 октября 2022
Скажіть , будь ласка, я з сім´єю залишусь в цій країні жити де зараз, чи ми вернемся додому.
Страхованная• 30 октября 2022
Ответ дляВся в кредитах
А чого тоді ви допомогли людині 15-18 років назад,згадуйте
Ягодка опять• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я задавала вопрос про второй брак. За кого и когда. Ответа не было пока. Но есть ещё один самый главный вопрос про мою дочь. Все ли сложится у нее нормально в жизни? Учеба, работа, замужество, детки? Спрашиваю, потому что есть определенные проблемы. Она заканчивает школу, а куда ее дальше, я не знаю. Да, вопрос странный, но вы поймете
Голубец• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Хвора дитина - це покарання? Щось можна зробити окрім лікарів?
Надежда наш компас• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Вибачте, можу знов запитати? Які зміни будуть в особистому житті в цьому році? Дуже дякую за будь-яку відповідь!!
Страхованная• 30 октября 2022
Так дівчатка,дуже багато питань,вибачте,не встигаю малювати,так я малюю)Я намагаюсь усім відповісти відповім,обов´язково,просто треба перечитати ще раз усіх.
Ленне-Рейма• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Я прийму будь-яку відповідь. Вже давно налаштована на погані звістки, але хочеться знати, коли хоч щось зміниться чи на добре чи на погане... Дякую.
Баксы_сдам• 30 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Завжди було цікаво як то, відчувати людей на відстані? Важко?