Капитошечка• 30 октября 2022
Виїзд неповонолітніх дітей з бабусею та дідусем
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, які документи/дозволи потрібні для того, щоб мої мама та тато змогли вивести моїх дітей (їх онуків) до Польщі на тиждень(Перемишль, їдуть потягом)
Потрібно робити дозвіл у нотаріуса?
Дякую!
Потрібно робити дозвіл у нотаріуса?
Дякую!
Просто Филя• 30 октября 2022
Якщо дітям є16 то дозвіл не потрібен, достатньо просто супроводження
Капитошечка
• 30 октября 2022
Ответ дляYantar
Оформити заяву-довіреність у нотаріуса, коштувала 600грн. Потрібні дати народження дідуся і бабусі. А також присутність обох батьків для надання такої згоди.
Дякую!
Капитошечка
• 30 октября 2022
Ответ дляАтланта
На время действия военного положения, никаких доверенностей не нужно.
О, дуже дякую. А то двояка інформація... а хотілося б знати напевно, щоб усе передбачити.
Ответ дляКапитошечка
Я пересекала границу Польши дважды с моей младшей сестрой, 13 лет. В начале войны и летом. Один раз на машине, один раз поездом Киев-Перемишль. Не спрашивали. Хотя доверенность есть. Я показала. В нее и не смотрели. А паспорта заграничные нужны. Ну, лучше чтоб были.
Капитошечка
• 30 октября 2022
Паспорта загран у детей есть, згвоздка только в этой доверенности. Делать или нет.. завтра еще пообщаюсь с нотариусом, что скажет.
Капитошечка
• 30 октября 2022
Заява, завірена органом опіки, потрібна лише для третіх осіб, не для родичів, які будуть перевозити дітей. Бабусі чи діду вона не потрібна.... так я зрозуміла з цього пояснення
Капитошечка
• 31 октября 2022
Зробила таки довiреність, провсяк випадок, а завтра відпишусь чи знадобилася...
Капитошечка
• 01 ноября 2022
Відписуюсь по своїй ситуації. Сьогодні діти з бабусею та дідусем перетинали кордон на потязі, то про довіреність спитали та вивчали її. Тож добре що вона була. В принципі я не знаю, може б і так їх випустили, мої батьки переживали і особливо питань не задавали.
Тож напевно краще вже робити довіреність при подібних поїздках.
Для інформації у нашому місті у прив нотаріуса довіреність коштує 500грн
Вечно недо...• 03 ноября 2022
Ответ дляКапитошечка
Підкажіть, довіреність була від обох батьків? Чи тількі від мами?
Ответ дляКапитошечка
Дякую Вам за інформацію, а то ми їздили у вересні і думали, що щось змінилося. В нас було так само. Довіреність видається на рік, тож потім ще можна поїхати.