Аноним Первый• 30 октября 2022

Аліекспрес, що цікавого придивились?

Діліться, що цікавого придивились на аліке зі знижками. Щоб не фігня якась, аби було, а щось нормальне і по ціні, що тут не візьмеш)
З початку війни в режимі економії, нічого крім їжі та ліків. І буває такий настрій, що хочеться щось купити, щоб порадувати себе та близьких. Тут з Аліка прийшло
повідомлення, що багато купонів роздають.
Що берете класне, цікаве і задешево? Тільки не абстрактно, що колись брали.
Барабасиха• 30 октября 2022
Давайте что то для котов создадим группу
Настя Снежок Воля• 30 октября 2022
Сейчас покупаю товары в сп
люблю_тортики• 30 октября 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Сейчас покупаю товары в сп
Як?
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Сейчас покупаю товары в сп
А нашо в сп?
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Незрозуміла комент.
Тётя Хрюша• 30 октября 2022
покупайте генераторы, будете тут барыжить) сейчас они золотые
Цыпка• 30 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Та вони поки доїдуть і податок сплатити то будуть брильянтові.
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Та ні, дякую. Не збираюсь заробляти на такому. Це не гуманно якось. Питаю для себе та дому,
tarveldy• 30 октября 2022
Силіконова форма для випічки рулетів одне з найвдаліших придбань, спортивні топи по 4$ теж супер,
Труселя для вагітних супер, аж шкода викидати
tarveldy• 30 октября 2022
А ще мішок для вимішування тіста
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Ух ти, можна ссиль на топи. А, я згадала, хотілося б шприц з насадками або конверт з насадками кондитерський. Їх там багато звісно, але все якесь таке...відгуки різні, одні хвалять, інші сварять. А потрібен якісний.
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляtarveldy
І можна гляну на форму силіконову?
Угги в горошек• 30 октября 2022
Купила туристические лампы заряжаемые, светильники на батарейках, настольную лампу на аккумуляторе. Дочке на НГ беспроводные наушники, сумку меховую. На НГ гномов, уже получила, прикольные) Присмотрела снеговика и Санту, жду скидку на распродаже, через пару дней будет. Чехлы на телефон.
люблю_тортики• 30 октября 2022
Покажить будь-ласка лампи і світильники
Угги в горошек• 30 октября 2022
Мозговая пилочка• 30 октября 2022
Я для економії купила патрон в лампу з датчиком руху та світла. Тобто його замість лампочки вкручуєш в звичайний патрон, а вже в нього лампочку. 180 грн. - ціна питання. Працює.

Ще купила комбез-дощовик на таксу - 200 грн. Він в нас вдвічи дорожчий.

Заказала, але ще не прийшли датчик СО на дачу і вай-фай розетку. Все в межах 4х доларів.
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Доречі, мені чоловік на д.н. перед війною купив і подарував з Алі безпровідні навушники. Дуже задоволена якістю. Користуюсь кожний день, а заряджала лише 3 рази ..так довго тримають.
parele• 30 октября 2022
Едут стельки с подогревом и светильники на термодатчиках, приехала вчера гирлянда елочная. Ещё заказала чехлы на телефоны с украинской символикой. И ароматизатор в авто: капаешь любое эфирное масло.
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
фото
Гарно світить лампа заряджаюча?
люблю_тортики• 30 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Найдовший заряд у якісних навушників на 25-30 годин. + заряд поступо втрачається, якщо просто лежать.
Якщо користуватись лише годину в день, заряда вистачить на 3 тижня.
У вас якісь розрахунки не ті
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ дляparele
Ми гірлянду штору на минулий Новий рік купляли. Класна!
Можна ссилку на світильник? І ціна змінилась перед 11.11?
автор Аноним Первый • 30 октября 2022
Ответ длялюблю_тортики
У вас якісь розрахунки не ті
Та без розрахунків. Користуюсь з лютого, кожний день по годині-дві. Завжди кладу у їх футляр. І заряджала три рази лише.
Угги в горошек• 30 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Гарно світить лампа заряджаюча?
Еще не знаю) Едет ко мне все это добро. По отзывам и фото вроде да.
parele• 30 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Я не отслеживаю цены под 11.11, и не заказываю никогда в этот период)
Покупала 30 см за 3,94 доллара, 20 см - 3,37.
https://a.aliexpress.com/_EJoXggN
tarveldy• 30 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
І можна гляну на форму силіконову?
Вона мені чітко на деко стає, я брала розмір Л
tarveldy• 30 октября 2022
Ответ дляАноним Первый
Я не знаю як з тел аосилання скопіювати, їх повно
На свій зараз 90 ф, трози тіснуват ххл
tarveldy• 30 октября 2022
Ответ дляМозговая пилочка

Мені теж треба комбез на таксу, жилетку купила минулого року, супер
соева-сысоева• 30 октября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Я теж набрала ламп. Вони втричі дешевші, ніж у нас.
из желе я• 30 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Можна ссилку на форму, будь-ласка
tarveldy• 30 октября 2022
Ответ дляиз желе я
Можна ссилку на форму, будь-ласка
Як за комп сяду, не знаю як зкопіювати посилання в додатку