Уравнобешенная• 30 октября 2022

Горшкові ягідні рослини

Реально у когось виростали на балконі лохина, ожина? Скільки з куста ягід зібрати вдалося? Як кущик виглядає, гарно чи таке собі нещастячко? Прочитала, що можна садити у 20 л. горщики і вони ростуть типу кущем рясним гарно і дають плоди. Але якось не віриться, що прям так чудово все. Просто захотілося щось таке виростити, щоб на наступний рік дало ягідки, але й розчаруватися не хочеться.
Из ДОМа-2 Я• 30 октября 2022
Опылять их кто будет?
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Опылять их кто будет?
Мабуть вони самоопиляючі, як помідори балконні.
Правильно_Валерчик• 30 октября 2022
Попробуйте вырастить землянику ремонтантную. Плодоносит все лето
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
А сорт порадите? Ви з власного досвіду? І як кущ вона гарно виглядає?
Пирожкиня• 30 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Опылять их кто будет?
Боооооже, вам скільки років? Яке запилення? Про гібриди щось чули?
Правильно_Валерчик• 30 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Я из властного могу, только я из семян выращивала и высаживала в огород, но я знаю и в горшках ее растят. Ананасную выращивала, Барон Солихард если правильно название вспомнила. Потом Шарлотта такая пахучая суперская. Ее покупала кустики.
Ремонтантная практически не даёт усы, размножается делением куста. Будете покупать удобрения, сейчас продаются в пакетах, типа компоста, подсыпать ей весной. Побрызгаете пару раз с чайной ложкой на 1л воды аммиака из аптеки. Во первых азот, во вторых защита от всех хрущей и прочей нечести. Я огородную тоже брызгаю.
И все лето будете наслаждаться, и чай можно пить с листиками и ягодки собирать
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дякую, почитаю про них і візьму до уваги.
Правильно_Валерчик• 30 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Барон Салимахер вспомнила)
Не Салихард
Из ДОМа-2 Я• 30 октября 2022
Ответ дляПирожкиня
Ой нет это сельскохозяйское огородное не моя тема.
Стриптизерка• 30 октября 2022
Ну це так, пограться хіба шо. Або шоб просто як красива рослина була. Не варто очікувати прям урожаю, я думаю. Над лохиною і в саду треба потанцювать, шоб щось було, а на балконі - ну не знаю, може, жменька яка і виросте, якщо ви везуча і тратитиметесь на добрива, грунт і тд. Мені шось не віриться в успіх цієї затії, але можливо, я помиляюся. Щодо сунички вам радять, це можна спробувати, бо кущики маленькі в неї, вона невибаглива, урожай дає рясний, догляду особо ніякого. Самі по собі кущики гарненькі, декоративні, зможете листочки використовувати, а коли ягідка на кущі, то над грядкою такий запах стоїть сильний приємний - вам сподобається. Вона мало займає місця, її можна натикать в довгий горщик цілу кучу, вона не розмножується. Я вирощувала з насіння три сорти: Алі-Баба, Александрія і Барон - всі смачнезні! Правда, в мене на грядці, але думаю, підійде і для балкона
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Дякую!
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
А скажіть будь ласка ще таке: суничку цю зараз є смисл брати? Чи вже краще навесні, коли сонечка більше буде попадати на неї? Просто продавці лохини - то казали зараз брати, щоб на наступний рік отримати ягідки. А з суничкою як?
автор Уравнобешенная • 30 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Як на Вашу думку?
Стриптизерка• 30 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Так краще купіть насіння, в лютому посієте, в квітні-травні висадите.