СМСница• 30 октября 2022

Довіреність на отримання закордонного паспорта

Подруга подала документи на закордонний , хоче виїхати за паспортом id терміново за кордом, а її мама згодом буде їхати. Чи могла б мама забрати її закордонний за довіреністю? Чи існують такі довіреності?
Мост_Устал• 30 октября 2022
Ні, не можно так
ПуФФынка_мисс• 30 октября 2022
І пальці свої відріже? Щоб здати відбитки. Капець
marata• 30 октября 2022
Ні, відбитки пальців потрібні
Бибер-анонимер• 30 октября 2022
Паспорт не можливо отримати по довіреності
автор СМСница • 30 октября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
точно, відбитки пальців потрібні ж
BelkA08• 30 октября 2022
Відбитки автор здала, коли замовляла закордонний паспорт! Оригінал (документ) мати може отримати по довіреності.
marata• 30 октября 2022
Ответ дляBelkA08
Серйозно? )) Відбитки ще раз зчитують, коли паспорт отримуєте
В шоколаде• 30 октября 2022
Ответ дляmarata
Отримувала 3 тижні тому. Жодних відбитків. Підпис і все.
автор СМСница • 31 октября 2022
Ответ дляВ шоколаде
Потрібно уточнити у паспортному що і як, а ще краще у нотаріусів чи є такі довіреності.
BelkA08• 01 ноября 2022
Ответ дляmarata
Серьезно!!! Никаких повторных снятий! отпечатков при получении паспорта регламентом не предусмотрено
marata• 01 ноября 2022
Ответ дляBelkA08
Бо у вас, може, їх не зчитали, коли ви подавали. І на закордонну біометрію, і на id зчитують відбитки
BelkA08• 01 ноября 2022
Ответ дляmarata
При подачі документів ТАК, але якщо Ви прийшли отримати готовий документ, то при одержанні НІ. Да і сенсу немає, паспорт вже готовий
marata• 01 ноября 2022
Ответ дляBelkA08
Донька не могла отримати документ через те, що глючив апарат для зчитування в ДМС і відбитки були не такими, як при здачі доків. Тому я добре знаю, як це )) Тричі їздила, щоб отримати