Резвая лошадка• Изменено 30 октября 2022
Містика. Розтлумачте.
Сьогодні вночі прокинулась від того, що мене хтось зве. Ніби прокинулася, вже почувши, як звуть третій і раз. Відкриваю очі і бачу, ніби біля ліжка, в "ногах" чоловіка хтось стоїть. Мені здається, що це мій померлий старший брат. Обличчя, одягу, нічого не видно, але чогось я так подумала, побачивши цю постать. Стоїть нерухомо, ніби дивиться на чоловіка. Я подивись на годинник, було біля 2 ночі. Придивлялася чи це не гра світла і тіней, переконавл лася, що ні....
Закрила очі і почала молитися, так заснула.
Що це було?
На границе• 30 октября 2022
Ответ дляМаша хороша
Там высота 2 метра над землёй.
Первый этаж не жилой у нас, т.е наш по сути первый.
И наш так начал вести себя совсем недавно. Как раз когда дали отопление. Муж считает, что ему просто жарко.
Ждём ещё неделю и ведём на кастрацию, должно попустить его.
Поняла)) не боитесь что убежит с незастекленного балкона?
Если молодой и период созревания, тогда понятно. После кастрации станет спокойней))