Ду да ду да ду• 30 октября 2022
Притула у Арахамии купил?
На манеже все те же.
Соната любви• 30 октября 2022
Ответ дляSara-a
А чей ?
у притулы тесть кто? а хомутынник кем является для притулы?
Данило Гетманцев та Віталій Хомутиннік пов’язані спільним бізнесом – компанією ’М.С.Л.’. Гетманцев мав частку в компанії, так само як і Хомутиннік. Тесть останнього, Віктор Сопельник, навіть був віце-президентом лотерейного оператора, вказують журналісти.
Як зазначає видання ’Обозреватель’ 2015-го компанія потрапила до санкційного списку РНБО. Нібито за фінансування тероризму та сепаратизму. Нацбанк заблокував рахунки компанії, але вона продовжила працювати
Достеменно не відомо, чи сплачувала податки.
Чашечка чая• 30 октября 2022
Ответ дляbegovelik
так обсуждали уже и не раз и приводили факты. кстати, чего вы так пытаетесь защитить притулу, вы на него работаете? )
Так давайте факты. У меня нету времени читать каждую тему здесь.
Я понимаю, что сейчас все кто покупает картошку в АТБ считает, что в состоянии как минимум купить самую лучшую САУ и главное подешевле
Ответ дляСоната любви
Я написала , что раши
А девушка , сказала нет , вот я и спросила чей тогда
Ответ дляЧашечка чая
Конкретно, пожалуйста, с фактами
Я вибачаюсь, що влажу в розмову.
Але у мене два питання.
1. Чому Ви порівнюєте Шарк зі Свічблейдом?
Вони ж різні. Шарк розвідувальних безпілотник, він виконує роль очей для арти. Світблейд ударний БЛА. Чому не порівнюєте Шарк з аналогами?
2. Питання ціни:
На фото скрін з інтерв´ю, де Арахамія говорив про ціну ДО 40000 долл за 1 БЛА.
Притула відзвітував про 2 комплекси, кожен з яких містить 2 БЛА і одну станцію за більше ніж 15 мільйонів грн. Це 365 000 долл.
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Третє питання, на засипку: а 50 американських джипів де???
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Але у мене два питання.
2. Питання ціни:
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Чашечка чая• 30 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Я вибачаюсь, що влажу в розмову.
Але у мене два питання.
2. Питання ціни:
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Але у мене два питання.
2. Питання ціни:
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Там на скрине 2016 год. Шарк
появился совсем недавно. Как-то у вас не вяжется одно с другим
В свободном доступе нашла цену на Лелека 100. Два БПЛА и пункт управления полтора миллиона
Ответ дляЧашечка чая
Там на скрине 2016 год. Шарк
Неважливо, ціна в баксах зафіксована. Розвідувальні дрони не такі дорогі, як ударні, вони витратний матеріал, бо швидко втрачаються.
Чи у Арахамії він утричі подорожчав?
Ви натянуєте сову на глобус, попівнюючи ударний безпілотник з розвідувальним.
Чи у Арахамії він утричі подорожчав?
Чашечка чая• 30 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Чи у Арахамії він утричі подорожчав?
Удалено администрацией...
Чашечка чая• 30 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Ну, і бан за наклеп
Можете принести сюда Чекалкина, Тарасика, но и Волоха с Полтавой желательно.
Смотрю как-то один человек и его окружение стали активно работать против фонда не только Притулы. Наверное, что-то случилось...
Ответ дляMetelitsa
Я вибачаюсь, що влажу в розмову.
Але у мене два питання.
2. Питання ціни:
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Але у мене два питання.
2. Питання ціни:
160 тис - 4 безпілотники
2 станції - скільки? 40 тис? 50?
І що? Питань немає?
Яких потерпілих вони возять по Києву?
Нехилі апетити.... на ’великому крадівництві’ нагуляли
Ответ дляMetelitsa
Чи у Арахамії він утричі подорожчав?
Все просто, механізм обкатаний ще на дорогах. Згадайте, один в один було
Ответ дляЧашечка чая
Ваша відповідь - це яскравий приклад стану ’нібамбіт’, савсем ’нібамбіт’
сама обкакалась на 4-ох сторінках, і пальцем на опонета тикає....
Ответ дляЧашечка чая
могли би й коротше написати ’сам д*рень’, смисл той самий буде)))) тим більше, що вам за майже 4 роки не звикати це говорити))))
Ответ дляОль_Вія
У Притули зашквар за зашкваром.
При цьому армія буде вдячна за очі для наведення арти і їм все одно, хто і за скільки їх придбав.
Але ці безпілотники довго не живуть, і бажано було би купити їх якомога більше.
От і виникають питання, чому не купити тих же Лелека 100?
Ответ дляolgabaluta
Есть и хорошее. Благодаря одной из тем про Притулу, я узнала про Запорожский приют, которому нужна помощь (отправила им корм). А самый положительный момент - в том, что наш народ прозревает! 🙌
Не сильно обнадеживайтесь, вряд ли прорыв в сознании произойдет так скоро. А тут еще и война, и чем позже она завершится, тем этим ребятам лучше, ведь выборы то откладываются.
olgabaluta• 30 октября 2022
Ответ дляspain2406
Трезвые люди понимают, почему война затягивается. Понятно, что виновата педерастия и путин, в первую очередь. Но нельзя забывать и про второе дно.
Ответ дляЧашечка чая
О чем вы спорите и главное с кем? Это те, кто ничего никогда и никому не донатили. Ах, нет, кто-то тут собачкам на корм скинулся и « пустые банки с под горошка»
olgabaluta• 30 октября 2022
Ответ дляchancee
А кто-то обязан донатить? Это не добровольно?