Дівчатка,можливо хтось порадить клініку чи лікаря гінеколога,де ви ставали на учот чи вели вагітність до самих родів.До свого я точно не хочу,першу вагітність вести.Можливо,хтось з Києва є тут?Цікавить Київ.
alena_galchin• 30 октября 2022
Я спостерігаюся у Білобородової Олени Рудольфівни в Адонісі. Мені подобається: приємна, реагує на всі скарги, можна задати будь яке питання.