tarveldy• 31 октября 2022

Яєчний порошок у випічку замість яєць,

Дівчата, хто використовує? Ціна питання 250 грн/кг, як пише гугл 1 яйце = 1 ст. ложка порошку (10г)
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Брала с маленьким сроком годности, в смысле месяц оставался до конца. Вышло по огромной скидке 40 грн. Ну что сказать, может он и работает на структура теста совершенно другая
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Бисквит однозначно не выйдет. Может в запеканки, котлеты будет нормально. У меня в рецепте пирога было 2 яйца, знаю результат с настоящими яйцами. С заменителем вышло шо зря)
автор tarveldy • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
А треба його розмочувати?
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Вы для чего использовать хотите? Я читала на американском сайте, что заменять в рецепте можно только одно яйцо. Тогда не меняется структура выпечки, а все нельзя
автор tarveldy • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Млинці, пісочне тісто, брауні, сирна запіканка
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
А треба його розмочувати?
Треба. Змішати з водою і дати постояти хвилину. Які у вас. Зараз коробку знайду
автор tarveldy • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Я тіки планую купити на пробу півкіло
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Не хочу бути занудою, але результат вам не дуже сподобається
автор tarveldy • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Дякую... Задумалась а чи треба воно мені
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Непоганий результат дає льняне яйце, аквафаба (з нею ще не готувала)
автор tarveldy • 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
це що?
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
це що?
Зараз тодам ссилку на гарний веганський амер.сайт. У мене у дитини алергія на молоко, і на яйця тому готую щось з нього. Доречі пиріг дуже смачний
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ось рецепт (переводіть гуглом) там у рецепті пишуть як зробити яйце з льона
https://lovingitvegan.com/vegan-pumpkin-bread/
Рыжик-пыжик• 31 октября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
аквафаба прям интересная штука, почитала. надо же, всему есть замена)
Меряно-перемеряно• 31 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Да очень. Я часто хумус делаю и всегда сливала отвар. Всё руки не доходят испробовать
Скомуниздила• 31 октября 2022
Сухой порошок отличается от яиц. Если бы он достался вам бесплатно (например гуманитарка) или очень дешево, тогда был бы смысл. А так....
Стешк@• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
В млинці може спробуйте мелений льон, він замінник яйця, а запіканку можна і так без яйця, я робила сирники - чудові і дуже ніжні, з яйцем більш тугі.
Стешк@• 31 октября 2022
Ответ дляtarveldy
В Брауні додайте банан 🍌