66сезон666серия• 31 октября 2022

Малена. Хто дивився? Хочу поговорити про нього, бо не відпускає

Хто не дивився, раджу подивитися і не читати спойлери.

Я розумію, що це кіно і вигадка, але логічна цепочка повинна бути.
Я не плакала на моменті як її били, але я плакала на моменті коли ті, хто її забивав до півсмерті привіталися до неї, і вона привіталася у відповідь і ще так по доброму.
І купа запитань:
Чому в неі не було зовсім нікого з друзів?
Чому, знаючи що всі відвертаються від неї через заздрість і вона не може знайти роботу і хліб, вона одразу не почала одягатися як простушка в кінці фільму?
Чому вона замість цього вибрала проституцію?
Чому вона повернулася в місто з якого її прогнали?
Чому змінила стиль?
Чому бабіщі почали леститися до неї? (Версія що вона стала такою як вони - нісенітниця, вона і далі є незрівнянно гарною навіть в тих речах)
Чому вона привіталася до них так по доброму?
Що змінилося в кінці фільму? Чому її прийняли?
Наездница• 31 октября 2022
Бо вона прийняла себе.

Тётя Хрюша• 31 октября 2022
Ее приняли потому что она стала такой как все и перестала выделятся своей сексуальностью и красотой. А в фильме не было цели изобразить все правдоподобно, это некая абстракция.
oboeva• 31 октября 2022
Она стала такой как все, женщины приняли ее в свой круг. Как бы она не одевалась вначале, с такой внешностью мужики все равно истекали бы слюной. Это потом она располнела, постарела и перестала вызывать эти все эмоции.
автор 66сезон666серия • 31 октября 2022
Ответ дляНаездница
Бо вона прийняла себе.
А до того вона себе не приймала?
автор 66сезон666серия • 31 октября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Ну, можливо. Просто Моніку зіпсувати не вдалося, тому я не зрозуміла що вона постаріла)
oboeva• 31 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
А до того вона себе не приймала?
До этого она жила за счёт мужа,и не видела никого вокруг. Может её считали слишком гордой, а на самом деле она была просто глупой и летающей в облаках?
TANYA 0 0 0 0• 31 октября 2022
Бо був важкий час, коли друзі зникають, коли головне вижити будь яким шляхом, коли заздрість і підлість від бідності і безвиході. Я думаю, що вона повернулася назад, бо там залишився їх будинок.
Скорая помощь• 31 октября 2022
Какая же она красивая, Моника Белуччи...
Я, к слову, только недавно этот фильм посмотрела впервые.
Понравился.
автор 66сезон666серия • 31 октября 2022
Ответ дляСкорая помощь
Понравился.
Дуже..

А поговорить?• 31 октября 2022
Ответ дляoboeva
Вонане була дурною. І Моніка сама колись розповідала що її через її красу ненавиділи
А поговорить?• 31 октября 2022
чоговирішили що фільм абстракція? Таке насправді було в ті часи.

Читала біографію ув’язненою в концтаборі.З ними була дівчина, якою захопився начальник табору. Так от ця дівчина постійно за когось просила і того не вбивали. Зберегла багато життів. За це спала з началником. Коли всіх звільнили, цю дівчину ув’язнили вже свої в дали їй 15 років таборів. Мені досі цікаво, чому виживші, яким вона допомогла не заступилися за неї?
Эскиз бесконечности• 31 октября 2022
Мені цікаво, що вона сказала чоловікові на те, що тягалася з окупаниами і як він це пережив. Його жаль у цьому фільмі. Малена пішла найпростішим шляхом і стала розважати загарбників. Якщо це розглядати з сьогоднішніми подіями, то взагалі персонаж без будь якої моралі.
Фигура мечты• 31 октября 2022
Приняли, потому что эпоха сменилась: фашизм был побеждён.

Почему не переоделась сразу в мышку? Ну, это как «всем смертям на зло», например, вы в жизни часто подстраиваетесь под ожидания окружающих?
автор 66сезон666серия • 31 октября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
До речі.. а я і не додумалася порівняти з сьогоднішніми подіями.
Чоловік воював проти них, а вона їх розважала окупантів, думаючи що вони вбили його чоловіка.
Це 🤯
автор 66сезон666серия • 31 октября 2022
Ответ дляФигура мечты

Я можу лише гіпотетично розмірковувати. Якщо би чоловік був вдома, забеспечував і т д то не підлаштовувалася б. А якщо чоловік загинув, батько також, її не беруть на роботу і вибір : краса і проституція чи скромність і робота, то виберу друге. А вона вибрала перше і проституцію.
Я думаю 99% вибере скромність та хліб, а не краск, панчохи і проституцію.
Эскиз бесконечности• 31 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Це 🤯
Так. В фільмі окупанти були наче галантні, а насправді вони могли бути як російське бидло, що катує і вбиває малесеньких дітей.
Сегодня я не я• 31 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Це 🤯
Не зовсім так. Тоді велика частина італійців теж була фашистами. Скажемо так, це ніби якась благородна панянка в 1918 році мусіла спати з начальниками-більшовиками, які вбили її нареченого-білогвардійця, щоб вижити. По суті, в Італії також було оце протистояння фашистської еліти і простих людей за часів Муссоліні.
Намагання Малени вирватися з маленького містечка, де всі її ненавиділи, за допомогою вроди, це як і зараз відбувається, коли дівчата з провінції їдуть в столицю і починают працювати в стрип-клубах за ’страшні’ (в їх розумінні) гроші.
Малені сусіди не дозволили жити так, як вона хотіла - чесною жінкою, гарною дружиною, тож вона обрала задовільняти тих, хто наділений владою, і самій мати якісь переваги (гарний одяг, необмежену їжу, гроші).
Бутылка с банками• 31 октября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
У мене таке відношення до цього персонажу було з першого перегляду фільму. Навіть без сьогодення.