3@йk@• 31 октября 2022
Полтава або Київ - де краще робити НІПТ?
Порекомендуйте будь ласка.
Вагітність після ЕКЗ + ПГД, але стимулювали у 37 років, Краснов рекомендує ще й НІПТ, хоча за першим скрінінгом усе в нормі.
Навіть не знаю у кого питатися чи воно того варте.
Пончик Солнечный• 31 октября 2022
У меня тоже было эко с пгд, стимуляция тоже в 37, ничего не советовали дополнительно делать.
НИПТ я бы в Надие делала.
Грабля• 31 октября 2022
Робила в Сінево до війни, але вони відправляють на Кіпр. Думаю зараз це призупинено
В київських клініках думаю, що роблять. В Надії точно робили і здається в Ісіді
Грабля• 31 октября 2022
Автор, задайте питання на Бебиблог, там багато дівчат з еко з Києва, вони підкажуть
Я знаю, що радять додатково ніпт навіть після пгд. ПГД не гарантія, на жаль
КалінкаМалінка• 31 октября 2022
Знакомая тема с бебиблога) Мне 35 я буду делать. А Краснов где советует?
Аль_де_Барановна• 28 ноября 2022
Ответ дляSunrise23
Я сдавала в Синево 10 дней назад в Киеве. Отправляют в Германию, ждать ответ 20 дней
Добрый день!подскажите пожалуйста,результат нипта пришёл Вам раньше?или все таки ждать 20 дней?
Аль_де_Барановна• 28 ноября 2022
Ответ дляSunrise23
Добрый день, результат пришел через 18 дней после сдачи
Спасибо!:)