chueva.a• 31 октября 2022

Поміч для ЗСУ

Дівчата, ось моя остання тема- звіт про придбання авто для хлопців із 92 омб. Вони захищають Харківщину .
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3221136
Автівка вже в Харкові, потрібно трішечки довести її до потрібного стану, щоб, нарешті, мінометники на ній змогли підвозити свої необхідні "речі"❤️
А саме потрібна зимова резина( б/в, звичайно), пофарбувати але вже в зимові
- грязні відтінки, заварити задні вікна, зварити на кришу додатковий багажник та дробину, мастило та переробити з ГБО на бензин- це те, що я більш менш зрозуміла.
Дуже прошу долучитися до помочі- інформаційної або фінансової. Всі звітності зробленої роботи, звичайно, будуть від мене!
Ось, що вже зробили на першому фото)
Соната любви• 31 октября 2022
а зе-ермаку написать, чтобы помогли?

автор chueva.a • 31 октября 2022
Ответ дляСоната любви
а зе-ермаку написать, чтобы помогли?
Ну не смішно зараз (
автор chueva.a • 31 октября 2022
Адміністрація, велике дякую за допомогу 🙏❤️
автор chueva.a • 31 октября 2022
Хочу ще додати скрін посту від мого однокласника, який допомагав збирати гроші на авто та гнав її до Харкова.
Ось, що хлопцям передала людина)
nutty• 31 октября 2022
Ответ дляСоната любви
а зе-ермаку написать, чтобы помогли?
вы шо, бубочку низя напрягать, ему макияж наносят для фотосета...
автор chueva.a • 31 октября 2022
Ответ дляnutty
Для більш повного розуміння, скажу одне...мій племінник, який служить саме у 92омб, горів у червні- згоріло на ньому все, окрім резинки від трусів та трішки берців, руки, ноги, обличчя в тому числі горіли...всі документи згоріли з його формою, тож зараз він досі без паспорту, без військового продовжує служити...а Ви кажете президент(
nutty• 31 октября 2022
Ответ дляchueva.a
Я так не кажу, я навіть слова цього до нього вживатии не хочу. В наш будинок ракета влучила ще 25го лютого, думаєте бубочку цікавлять загіблі і постраждалі люди та де їм жити?

автор chueva.a • 31 октября 2022
Ответ дляnutty
Я знаю відповідь на Ваше запитання, нажаль (
Я просто хочу кричати від відчаю але тримаюся та намагаюся допомогати хоч чимось, тримайтеся і Ви🙏❤️
Metelitsa• 01 ноября 2022
Автор, задонатила трохи.
Дякую за Вашу роботу
автор chueva.a • 01 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa
Автор, задонатила трохи.
Дякую за Вашу роботу
Дякую велике за підтримку 🙏
Трішечки- трішечки, а в кінцевому рахунку, виходить дуже велика та потрібна справа для всіх нас🇺🇦💪👍❤️
автор chueva.a • 01 ноября 2022
Дівчата, дякую велике за допомогу, робота кипить 🙏🇺🇦❤️