Звездолётчица• 01 ноября 2022
Хто вам винен, що ваші діти не загартовані?
З раннього дитинства загартовую дітей. Не заставляю вдягати носки, шапку, не маю нічого проти, якщо дитина вийде на пару хвилин на холод роздягнена, або босяком ходить по мокрій траві, дозволяю гратися на вулиці холодною водою з крана, все в розумних межах, і як результат - діти здорові, загартовані, ніяких соплів/кашлів/температур.
Мене оточують люди, в яких діти з соплів або не вилазять, або не вилазили (ну вже виросли), трясуться над ними, кушкають як капусту, без шапки надвір не можна, босяком ходити не можна, холодну воду пити не можна,ну і пару разів на рік застуда, температура, кашель... І всерівно - я погана мати. Бо за дітьми не дивлюся, що вони роздіті бігають, і можуть захворіти. Це мені говорять і в очі, і поза очі. Коли пробую доказати свою позицію - як об стіну горохом, мовляв, не виправдовуйся. В чоловіка вся родина така. Набридло. Просто виговорилась. Дякую за увагу.
Томатико• 01 ноября 2022
Закаливание это комплекс КРатковременных воздействий раздражающих факторов- контакта с холодным воздухом, водой ит.п. Так тренируется терморегуляция. Закаливание не выполняется, если ребенок замерз.
А ходить в 10 в футболке с зелеными соплями по колено- это не закаливание, это хроническая простуда, о чем тут и пишут девушки, приводя в пример американских, французских и проч. детей
Агент Пинкертона• 01 ноября 2022
Ну а ви чим краща за своїх знайомих?
Вони вас обговорюють, ви їх. Як їхало, таке здибало.
А взагалі - яке кому дало, як одягнені чужі діти?! Дивіться за своїми.
Томатико• 01 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Ви дивна. Автор свої кордони відстоює. До неї всі лізуть з непрошеними порадами як одягати дітей.
Чого вона їх тут відстоює?)))) Рідні слабо сказати? Ротом
Рожки-да-ножки• 01 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
теперь ясно, почему дети королевской семьи в шортах, в то время как папа в штанах)
Ні, там інша причина - за етикетом до певного віку хлопчик не має носити штанці, лише шорти. Років до 9, здається.
Надувная пыль• 01 ноября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Мої діти за вашими мірками незагартовані і часто хворіючі. При +10 носять утеплену вітровку (на тонкому флісі), без шапок.
Вони при цьому не мерзнуть, але варто комусь поруч покашляти - молодша дитина гарантовано підбере той вірус. У старшої хронічний гайморит, як і у тата. В лор інституті сказали змиритися з тим, що в кожного є слабке місце, і що в моєї дитини то пазухи, зробити нічого не можна по суті.
Ви повинні зрозуміти, що як правило мами кутають дітей, бо ті часто хворіють, а не навпаки. Тобто хворобливість причина, а теплий одяг вже наслідок, а не навпаки. Ви за скажіть, що ваші діти не діабетики, бо цукерок не бачать. В той час як є діти, що їх реально не бачили і мають діабет. Це все значно складніше, ніж ви провели паралель.
И опять же таки, почему автор по своим ощущениям решает, что нужно одеть? Если уж так разбираться, то это детей нужно выводить постоять на улице, чтобы они потом решали, что на себя надеть. А то терморегуляция ведь у всех разная. У меня кровообращение нарушено, я всегда мёрзну, а муж мой зимнюю куртку одевает раз в году, остальное время ему и в осенней неплохо. Только причем все это к детям?
Как-то автор противоречит сама себе
Санта Барбара• 01 ноября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Ой, авторка!..)))) Ви хвалько, звичайно, але вам треба сісти повчитися, звідки беруться хвороби. Наш син пив холодні напої з холодильника, я завжди легко його одягала і все інше - загартовувала. До 2,5 років він ЗОВСІМ не хворів. І от дитина пішла в садок... Всеееееее. Віруси, віруси, віруси. І до сраки лампочка те загартовування.
Плюс, авторка, у вас такі діти. Міцні. Вам пощастило, звичайно. Але майте на увазі, що після цього допису вони точно почнуть хворіти (( Бо ви засудили інших, не бувши в їхній шкурі. Так завжди буває. Майте на увазі 😐
Щеплення по графіку?
inneska-85• 01 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
Головне, щоб у дітей була розумна мама .
А дозволяти ходити босими по траві...
А,як там скло, цвяхи чи використані шпріци?
Зато незакутані.
А дозволяти ходити босими по траві...
Зато незакутані.
Месяц назад сын пришел с прогулки, а в подошве кроссовка шприц торчит, вошел в вспененную подошву сантиметра на 1,5. Хорошо, что подошва толстая. Я в шоке была.
Санта Барбара• 01 ноября 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну а ви чим краща за своїх знайомих?
Яке вам діло, чи хто дивиться за своїми дітьми
Агент Пинкертона• 01 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Та жодного!
Японский Городовой• 01 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Мені моя гінеколог завжди казала: все, що ти закладеш дитині за 9 місяців - буде їй на все життя. Дуже важливо пити вітаміни, і їсти все,що хочеться, саме під час вагітності
Какая вы глупая, сори, есть много генетических заболеваний. Все, что хочется кушать во время беременности? ))) сразу видно, что вы из села, только там такие рекомендации.
Японский Городовой• 01 ноября 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Я роблю все отак як ви написали з пелюшок. Так от, поки в садок не ходили, то не хворіли. Садок - зло. Бо віруси - не застуди чи переохолодження.
В садок мої ходили мало, бо там за 2-4 дні одразу захворівали. В велики паузи від садків типу на зиму, на все літо взагалі не хворіли.
Тому ніякі теорії не діють
Автор думает, что это из за того, что она во время беременности ела все, что хотела. Она не понимает, что ее дети просто не ходят в сад поэтому не болеют
Секс-Бомба• 01 ноября 2022
Ответ дляАкукарача
А дозволяти ходити босими по траві...
Зато незакутані.
А дозволяти ходити босими по траві...
Зато незакутані.
Я думаю это в частном доме ...по своей траве ходят..
Исправлялочка• 01 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Мы с братом жили возле мелкого озера и буквально через день проваливались в него зимой, на улице минус 15, а мы шли домой мокрые, краснощёкие, с сильным аппетитом, никто не болел
Мама веником снег струсит с нас и никто не орал на нас, спокойная адекватная мама
Ничего себе адекватная))) видно, вы крепко маму достали, раз она такая спокойная была, когда вы через день под воду проваливались))))
Кинг-Конгша• 01 ноября 2022
Автор, у вас 1 ребёнок?
Это не ваша заслуга, а такой здоровый ребёнок вам достался.
Второй мог с вашими методами из болячек не вылазить.
Янгол в камуфляжі• 01 ноября 2022
В мене ще була така, яка при кожній застуді давала антибіотик, щоб не розболівся синачка.
А взагалі так, я з вами авторе згодна. + харчування має значення і режим.
Там_все_размывчато• 01 ноября 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Автор, у вас 1 ребёнок?
Після пологів в сина були побочки: неврологія, зол.стафілокок, жрвтянмця з дуже високими титрами,транзисториний імунодефіцитний стан, гідроцефілія і т.д , з місяця до двох лежали в НДІ ПАГ на лвкуванні , мені казали , що я буду їх клієнтом, я зробила ВСЕ можливе, щоб ніколи більше не потрапити на стаціонар дит. відділення. Лиш один раз в 4.5 років в нього був ускладнений бронхіт, при якому назначений цефтріаксон, я колола вдома. За школу пару разів мав нежить. Зараз сину 17ть , може зачепити вірус , три дні перекантується і все. Навіть корону нам заніс, коли не знаємо, бо в його пцр написана : сліди і т д.
Головне вітамінізація натуральним з вис.біодоступністтю, ’жива їжа’. Ну і загартовування без фанатизму.
Тому все таки здоровя дитини це заслуга матері.
Зубная фея• 01 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Виговоритись не можна, так? І дурами я нікого не обзивала.
Деякі самі себе називають
Не фонарь• 01 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Мої без шапок, футболка і флісова кенгуруха.
И мой в футболке, без шапки, в шортах и сверху флисовая кофта.
Леди Репях• 01 ноября 2022
Вы уже такая взрослая, а всё ещё не поняли, что все люди разные.
Генетика, общее здоровье, экология вокруг, питание, стрессы и куча других факторов.
Кто-то выпивает стакан воды из холодильника и сразу ангина. А кто-то так годами пьёт. И закаливание тут дело десятое.
Другие люди не виноваты, что у Вас *олбанутые родственники, с которыми Вы не можете разобраться) Займитесь лучше ими, чем лезть к чужим детям со своими не очень полезными советами.
Чебураха с перцем• 01 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Залежить від вітру і сирості. Я за термометром не слідкую, виходжу на вулицю, постою, і тоді знаю, що треба одягнути. А в загальному- куртка демісезонна, осіння шапка, знизу просто реглан або світшот, ще від куртки залежить
Шапка в +10?
Бабулька• 01 ноября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
А мене більш харять мамашки з зовсім малишньою. Сама йде у футбольці або тонкому реглані. А манюня лежить в 100 одежин, ще й на коляску зверху або сітку вдягде або пеленку. Зробить сауну і не розуміє чого дитина криком оре
Це взагалі жах
Я коли таке таке побачила дуже була здивована нащо ту дитину взагалі тащити на вулицю, щоб вона навіть повітрям нормально не подихала
Краще вже вдома сидіти, ніж це знущання
пАлАвинкА• 01 ноября 2022
Пофіг на вашу позицію, автор.
У моєї подружки така сама позиція як у вас.
Як наслідок дитинка хворіє 365 днів на рік.
Бабулька• 01 ноября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Дітей ви закаляете, а самі? Так само? У +10 в одній футболці?
Я дитину одягаю набагато легше, ніж себе
В результаті їй жарко, а мені холодно)
Идущаяповолнам• 01 ноября 2022
Меня так в детстве лечили, Я была третьим поздним ребенком, на меня у родителей не хватало времени...итог, постоянно кашляла, болело горло, ангины 4 раза в год, кашель до рвоты никто не лечил, итог одна миндалина просто изчезла из моего горла, миндалина моя не выдержала такого отношения от моих родителей 😂.
Так что автор все относительно, мой ребенок также болезненый был в маленьком возрасте, и бегал босиком и не укктаный, все в меру, но это не помогает, увы! Вам просто повезло, радуйтесь.
П.С: Так как и вы, думает моя одна знакомая, у которой дочь болеет раз в три года! Она уверена что все мамы делают что то не то для своих детей...а она молодец.
PANTERA_KET• 01 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Моя знакомая уехала во Францию в конце зимы с двумя детьми и попала в семью к французской паре с двумя детьми и она была в шоке, когда они пошли на пикник к побережью, ветер сильный, а дети босиком в воде плескались, вода холодная, а она своих детей закутала - носки, ботинки, шапки, куртки) и французская мама даже и не собиралась как-то останавливать детей и укутывать их
Я тоже во Франции. Дети в 98% французы сидят с соплями. И кашлями в классе, салфетки у учителей берут.
PANTERA_KET• 01 ноября 2022
Ответ дляСекретница
Та ходите хоть голые, нам это знать зачем? Что вы супер мать - а все остальные дуры? Знаю нескольких людей кто закалялся обливанием, двум зашло, а у третьего - воспаление, больше не закаляется. Все дети разные. И у малышей часто причина болезни - вирус, а ему все равно в шапке ребёнок или нет.
+++++мой 2раза приезжал с мокрыми ногами с экскурсии и хоть бы хны. А вот сопливые дети рядом и привет болячка((((
Я такая наивная• 01 ноября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
До чого тут загартований чи ні? Моя дитина взагалі постійно ходить майже гола, спокійно переносить холод,на свіжому повітрі, плаває в морі регулярно і що? Соплі постійно, сил моїх вже немає..
Без осложнений болеет ? Как долго выздоравливает?
Я такая наивная• 01 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Ну и ? Так все одеваются