Изподтишка• 01 ноября 2022
Книжка про пдинозаврів і доросла жінка
Моя мама принесла моїй дитині книжу про динозаврів. Але наперед типу (дитині три міс. поки), мамі просто дуже сподобалася.
Там классна книга, для дітей цікава тим, що там різні приколи (типу яйце, його відкриваєш, там динозаврик; тянеш за стрілочку, і тулуб динозавира зникає, а з‘являється будова внутрішніх органів його ітд. А дорослим (мені) цікаво ілюстраціями, дуже деталізовано все, ну і текстом, там доволі багато читать є.
Коротше кажучи, у нас є родичі. У них син 4-5 років (хай буде Іван). І вони вчора до нас мали прийти. Свекруха сразу каже, нада цю книжку дать «почитать» Іванку. Я кажу , що не нада давать (бо він ії розірве, облиє чимсь, як завжди у нього виходить). А так як дитина прийде в побачить, і скоріш за все таки захоче забрать із собою , і батьки його нічого вдіять не зможуть (такий характер у дитинки), я тих динозаврів зі столу переклала кудись подалі.
Значить сьогодні. Нема світла, інтернету, нічого нема. Думаю , о, настав час мені почитать тих динозаврів (динозаври то моє захоплення і моя любов). Кажу чоловіку, нема ж що робить, давай полистаєм. А він каже мені такий - а мама ж дала Іванкові. Коли наші гості уходили, я годувала дитину і не проводжала іх, то не знала, що динозаври були віддані.
От і скажіть, це нормально? Чи я дарма злюсь. Книжка не дитяча прям. Книжка для справжніх поціновувачів динозаврів! Ну і сміх, і гріх.
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Треба було запитати, мамо так ти кому книжку принесла в подарунок??
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Свекруха віддала****
Не мама моя
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Мама мужа. Муж сказав «мама віддала…», типу його мама
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Свекруха віддала****
Не мама моя
Тоді сказати свекрусі, що з неї 1000грн за книжку. А ще запитата, якого дідька вона бере та віддає чужі речі дитині без вашого дозволу?
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Ну тобто таки є тут щось таке, що має бісить. Я ж теж так думаю
Слабый пол• 01 ноября 2022
Я на вашей стороне. Свекровь, мягко говоря, очень странно поступила. Что значит взять и отдать книгу? Это личная ваша вещь, вещь ребёнка (плевать, что не по возрасту сейчас)..как можно просто взять и отдать кому-то чужую вещь?
Пусть теперь покупает идентичную книгу или забирает у этих родственников её обратно, только в том же состоянии, в котором она и была.
Нерадистка Кэт• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Это охренеть вообще, какого фиг она распоряжается чужими вещами и подарками. Высказать, обидится, но может так делать не будет
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Да свекруха уху..їла. Вона що з вами живе? А чого чоловік їй нічого не сказав?
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляСлабый пол
І дійсно.
Просто забиратиме вона зі словами, що Саша-жлобіха взбісилась, що я дитинці дала ДИТЯЧУ книжечку подивитися
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляНерадистка Кэт
Ну ото ж точно. Шкода зв‘язку сьогодні не було
Просто поки що виглядає все так, що якщо я хочу книжку назад, то треба самій у родичів її забирать. І буду я все одно дивною жлобіхою
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
І дійсно.
От .....хай дає СВОЇ речі бавитись та дивитись. Я б її до хати більше не пускала!! Зараз книжки, потім ще щось надумає..відібрати в одного і віддати іншому. Хоче бути доброю за чужий рахунок
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Ні, слава богу. Просто тоже прийшла.
А чоловік дорвався до компанії і рому, і, видно, йому було не до книжок «дитячих»
Слабый пол• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
І дійсно.
Ну тут да...палка о двух концах. Хотя с другой стороны...вот честно. Мне было бы плевать, какой была бы я в их глазах - жлобихой, конченной, странной и т.д. Я так понимаю, книга не из дешевых. Это ваша вещь, это был подарок для вашего ребёнка!
Но в любом случае свекровь неправа. Не имела она никакого права отдавать книгу другому ребёнку.
Посмотреть - это вот посмотреть пока они были у вас в гостях. Ну ещё куда ни шло. Но не отдавать домой.
Не против• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Тю так илите к тем людям и заберите книжку. Типа с улыбкой ну вы ж почитали и с улыбкой - ой це ж нова мы ще сами не читали ну то потим ще раз визьмете.... Свекруха самка собаки.
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Він її точно розірве чи приведетв негодний стан. У них це сімейне
Ще те дитятко стрибало по нашому дивану як кінь і сиділо на столі!!!!диван в кухні-студії, тобто спинка дивану не прилягає до стіни(диван по центру кімнати). І він скакав навіть по спинці! Яка тримається на петлях, і не має витримавать скачки дитинки під 20 кг! Ну я не люблю таке взагалі!!!
Не против• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Не. Просто з посмишкою все робить. Та то непорозуминня...
Слабый пол• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Що значить, що ви будете дивною жлобіхою? Пофіг! В кінці кінців, це ваша річ!
Цього разу свекруха взяла і віддала книжку..а наступного разу що? сподобається тому хлопчику (чи будь-кому) ще щось, то вона буде просто віддавати, аби бути такою доброю і щедрою за ваш рахунок?
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляСлабый пол
Таааак. Тим більш я «сховала».
Думаю так, дорога. Бо вона велика. Обкладинка припращена по-типу камінчиком навіть (в оці динозавира крупним планом) і вся обкладинка матово-глянцева з об’ємними елементами)
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляНе против
Як і всі свекрухи
А потім вона ображається, що я ій хамлю і не хожу до неї в гості
Не против• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Таааак. Тим більш я «сховала».
Так свекруху надо брать за жабры. Т.е. она отдала спрятанную не свою книгу из чужого дома?
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляСлабый пол
😭😭😭
Треба набратися хоробрості і забрати те, що належить мені
Бяки-козяки• 01 ноября 2022
шо-то вы все пляшете вокруг того Иванка, и прыгать ему везде можно, и захочет забрать книгу с собой и никто ничего сделать не сможет... не, я все понимаю, дети, но должны быть какие-то рамки
со свекровью тоже границ нет, лазит у вас по шкафам (вы же книгу спрятали) и раздает ваши вещи. я бы сказала, что как хочет, но книгу надо вернуть. хочет новую покупает, хочет у родичей обратно просит
Не против• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Як і всі свекрухи
Ну и пусть обижается. Это ж маска. Хотела бы другого обращения - вела себя иначе
Не против• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
😭😭😭
Чииивооо? Малышка тебе ещё в садике и школе дитё отстаивать. Давай вперёд!)
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляНе против
Так. Я не сховала прям капец - вона поки що, так як новенька, просто лежала на столі в залі
А я її сунула в торбочку тканинну, і повісила там де висять у нас такі тканинні сумки-шопери в прихожій. Дитині не видно, високо. Але вцілому доросла висока людина побачить
Слабый пол• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Таааак. Тим більш я «сховала».
Тим паче! ви сховали книгу...свекруха ще ж полізла і дістала звідти ту книгу? Наче вам назло просто
Водійка хімарса• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
Таааак. Тим більш я «сховала».
Тоді це називається ВКРАЛА!
Я б так і казала усім. Особливо родичам та ще щоб свекруха чула.
А чоловік ваш що на те?? Чи він як телятко за мамкою піде?
Изподтишка
• 01 ноября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Так вона і скаче коло нього, так і є
А він, як на мене, невміняємий, в плані виховання. Но зауваження робити - ні , тут про таке і не чули. Я вже мовчу, що я абсолютно не посиділа з гостями нашимм, бо я відійшла в спальню погодувати ГВ мою крихітку і укласти її спати, але так і не змогла, бо то він бігає як кінь топає, то якось голосно розмовляє. Виходила просила, щоб його якось заткнули, потім навіть чула, як його просять тихіше бути, а йому хоч би що
Слабый пол• 01 ноября 2022
Ответ дляИзподтишка
😭😭😭
Набирайтеся!
Це ваша річ, це подарунок від вашої мами для онука! Бабуся подарувала книжку.
А інша бабуся чогось вирішила, що може цей подарунок взяти і віддати комусь. Мені на голову це не налазить