АфродитаПетровна• 01 ноября 2022
Пришли алименты 449 грн! Я в шоке
Раньше было алименты 2500 тысячи, потом летом начали приходить 1300, потом 900, а вот сегодня 449 грн, что это за сумма такая? Разве по закону возможно платить меньше минимальной суммы алиментов?
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляКоролева спама
Моя соседка на этой неделе получила часть зарплаты за август. Троллейбусное управление. Вы о чем? В стране война. Человек не в состоянии предупредить? Автор из прифронтового города. Вы понимаете, что того мужа может и в живых уже не быть?
Не драматизуйте. Якщо нема в живих - приходять розрахункові, які вище зпл.
Тут ситуація в тому, що не прийшло майже нічого. Для автора ця ситуація не нова. Це звичайний уклоніст. Таких більшість, на жаль.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Він повинен утримувати свою дитину і це серйозно. Якщо він може принести аліменти без зпл - молодець, хай займається чим хоче. А якщо не платить, то які варіанти? Що дитина має їсти поки тато відпочиває? І власне що сам тато їсти збирається?
Папа не видпочивае, а его принудительно отправили за свой счёт
Из запасов будет питаться, как и мама, там очень много и женщин работает и целыми семьями
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
По закону в 3 года заканчивается декрет
За законом обидва батьки зобов´язані брати участь у вихованні дитини.
Щоб вам було зрозуміліше: ви чомусь випхали чоловіка у декрет (коли дитині було півроку), але при цьому щиро вважаєте, що інші жінки мають встигати і з роботою, і з дітьми. То дайте собі відповідь на питання: чи справилися б ви з роботою без декретного чоловіка і немовлям на руках! А саме в таку позицію поставлені більшість розлучений жінок. Бо чоловіки розлучаються не лише з жінками, а і з дітьми. За згоди і підтримки нових жінок чи матерів, які їх переконують, що жінка сама має подбати про СВОЇХ дітей.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Вы вообще понимаете значение слова уклонист? Автор получает официально алименты, а значит это часть дохода, да, маленькая часть, но значит и доход такой
Я писала вчера, что на предприятии у нас не платят за и алименты с весны, нет денег, но люди работают, начисляется долг, потом все выплатим, вот так и у автора скорее всего
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А з яких запасів має харчуватися дитина? А в аптеці дитині ліки відпустять за які запаси? А комунальні,спожиті дитиною, з яких запасів мають оплатитися?
Якщо у тата є запаси - не питання. Хай з запасів заплатить аліменти і сидить на власному рахунку чи без роботи. А не так як у автора - тато на запасах, а дитина голодна.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Господи, да я уже 100 раз написала, что не я его выпхала, а он сам так захотел, нам немало лет и он именно с ребенком хотел побыть
Так я и работаю с малым на руках с его 6 месяцев, он и сейчас со мной, что не так?
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
На запасах которые мама сделала, я не о деньгах, а о запасе продуктов
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Звичайно, розумію. Це людина, яка умисно ухиляється від сплати аліментів. Наприклад, працює неофіційно, працює офіційно за мінімалку при цьому отримуючи основну зпл в конверті, людина що оформлює все майно на маму/дружину і т.д., щоб дітям не дісталося і не наклали арешт на ’безробітного тата, який купує нову машину’, це врешті людина, яка офіційно за власний рахунок (аліменти нуль, лише борг), а неофіційно робить і заробляє.
Підсумуємо: уклоніст - це той, хто фактично не утримує дитину. У автора уклоніст, бо 400 грн на прожиття дитині це не утримання, це ухиляння від утримання, щоб не посадили за злісне невиконання судового рішення.
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви правда не розумієте різницю між: працюю САМА З ДИТИНОЮ НА РУКАХ, і між БАТЬКО ДИТИНИ У ДЕКРЕТІ, поки я працюю?
НуПогоди!• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Где я ставлю выше остальных? С чего вы взяли, что я его пол года не растила? Получается, что работающий родитель не растит ребенка? Надо в декрете до 18 лет сидеть?) С чего вы взяли, что я не справлялась? Почему муж ’даже’ взял отпуск, если я несколько раз писала, что он готовил почву для декрета ещё перед беременностью именно потому, что бы побыть с ребенком?
Что значит брали деньги от мужа? Мы в браке, бюджет общий, наполняем его относительно в равных долях, мы не берём друг у друга деньги, они общие
В декрете надо до трех лет сидеть, но вы своего такого желанного ребенка, новорожденного спихнули на мужа.
Вы брали деньги от мужа, а других считаете коровами за то, что они хотят брать деньги которые им положено по закону?
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Стоп! У дитини двоє батьків, не одна мама! Батько зобов´язаний утримувати дитину,і не лише утримувати, а і виховувати її.
Аліменти платяться у грошовій формі, оскільки потреби дитини не обмежуються лише їжею. Діти хворіють, постійно виростають з одягу,споживають світло і газ, і воду.
Якщо тато не хоче працювати, а хоче сидіти на власному рахунку - це його право. Але право дитини - належне життя. Тому у батька є вихід - продати запаси і заплатити аліменти. Ну це якщо так не хочеться йти працювати.
Мені цікаво, а за електрику тато теж не платить? Там відрізають зразу. І гроші на неї знаходяться, правда ж?
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
У автора не уклонист, он не сам кидает эти деньги
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Так мой муж в декрете 6 месяцев был, а потом я сама с малым осталась и продолжила работать, потому как я вообще декрет не оформляла, просто на удалёнку перевелась
Ответ дляХикориДикори
Ви теоретик? Що ви робите у цій темі?
Якщо батько подає на дитину на стягнення аліментів, то дитина чудово приносить в суд довідочки про те, як батько ухилявся від сплати аліментів та не платив їх.
Якщо таких довідок не буде,то буде судове рішення про стягнення аліментів вже з дитини. На користь батька.
ребенку придется в суде доказать справками???) , что родитель: не выполнял свои родительские обязанности, не платил алименты, и что имеетразмер задолженности больше суммы платежей за три года, она должна быть непогашена до момента вынесения судом решения об установлении размера алиментов на нетрудоспособных родителей. И , даже в этом случае могут быть назначены алименты на 3 года ;)
А теперь давайте к практике, как все, вами вышеописанное поможет теперь автору темы прокормить ребенка?
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Кому надо?)
Почему спихнула? Потому что не вставала ночью и не весь день с ним была первые пол года?)
Я не брала денег от мужа, много раз уже об этом писала
Про корову я написала в ответ на быка, если вы не заметили
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Звичайно, уклоніст. Можна піти на власний рахунок, щоб ухилитися від аліментів. І працювати в цей час неофіційно.
Не уклоністи утримують своїх дітей і питання з аліментами навіть не виникають. Якщо чоловік не уклоніст, то жінка навіть до суду не доходить - всі фінансові питання вирішуються між батьками. За аліментами якраз звертаються у випадку,якщо людина не хоче їх платити. Це ПРИМУСОВЕ стягнення аліментів. Хто не уклоніст, той платить їх добровільно.
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Кому надо?)
та перестаньте оправдываться, тут читают по диагонали.
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Правильно: чоловік у декреті, ви працювали. Це нормальний розподіл обов´язків. Незрозуміло чому ви іншим жінкам пропонуєте одночасно і за дитиною дивитися, і працювати? Чому ви самі не спробували одночасно з дитиною попрацювати? Чоловік робить, і ви робите - з дитиною на руках.
Ответ дляХикориДикори
Сейчас война и свет никому не обрезают, воду не отключают и взыскание на имущество должников тоже не обращают. Выпадают из этого списка только алименты.Но в теории, по факту, в прифронтовых городах этим сейчас никто не занимается.
Не в курсе, правда, что там сейчас с реестрами.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Вы внимательно читали мой коммент? Он не не хочет работать, их принудительно отправили за свой счёт, всех в Киеве. Что продать? Крупы? Никто за пару месяцев свет не отрезает, более того, большинство из них живут в общаге при ДЕПО
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
На практиці поки у нас будуть нести в маси вашу теорію ’мама повинна все сама’ - автору буде важко.
Зараз автору потрібно напружувати виконавця, просити письмово надати розрахунок стягенних аліментів і заборгованості. По-перше, це трохи напружує виконавця, по-друге, будуть якісь документи для дитини на випадок якщо ’батько’ колись надумає подати в суд на стягенних аліментів з дитини.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Нет, часто так удобнее потому и идут в суд
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Да я вижу, так стараются перекрутить)
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Та да, світло від початку карантину не повинні були відрізати. А по факту аж бігом, ще й плата додатково за відключення і за підключення.
Те саме зараз. Спробуйте не заплатити, потім подивитеся як його назад підключити. Тому борги за електрику погашаються відразу а не співаються казочки про ’запаси’ і ’нема роботи’.
Ответ дляХикориДикори
Пруфы? У нас в городе не отрезают.
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
1. Електрику можуть відрізати, якщо не оплатив до 20 числа. І відрізають. Потім такі люди звернення клепають, обурюються, але все закінчується оплатою відключення і підключення.
2. Батьки мають обов´язки перед дитиною. Все решта - лірика. Власний рахунок ніяк не звільняє від обов´язку бути батьком. Це називається бути дорослим і відповідальним.
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви з теорії? В суді добиваються примусового стягнення аліментів. Суддя запитує чи утримує батько дитину. Одного ’я хочу’ від матері недостатньо. Інша справа, що чоловіки дійсно не утримують своїх дітей.
ХикориДикори• 02 ноября 2022
Ответ дляLuka_dp
Пруфы? У нас в городе не отрезают.
Те, що не відключили особисто у вас, зовсім не означає, що не відключають ніде. Аналогічно газ відключається аж бігом, вода значно рідше.
ТаЕщеОптимистка• 02 ноября 2022
Ответ дляХикориДикори
Не отрезают за неуплату сейчас вообще, если долга не было до войны, а за неуплату за месяц и раньше не отрезали
Так а что людям делать? Работы нет