СережкинаЯ• 02 ноября 2022

А Ви скидаєтесь Притулі?

Якось не знаю. Досі скидала. А зараз щось задумуюсь
Жаннетт_• 02 ноября 2022
Ответ дляmalinka.ya
фото
😞😞😞😞😞

Nat-li• 02 ноября 2022
Ответ дляyaho
Да. Он не замечен в обмане.
А те, кто не донатит на фронт либо нет денег либо слишком жадные/бедные либо сепары 🤷🏻‍♀️
И вообще, что-то много тем, раскачивающих недоверие к нашим волонтерам. К чему бы это?
К тому, что все по плану. Потерь нет
Олечка79• 02 ноября 2022
Категорически нет
malinka.ya• 02 ноября 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Так. Завжди є шанс потрапити на шахраїв. Але ж допомогати ЗСУ потрібно ж якимсь чином .
Я скидываю на бригаду мужа , у вас точно есть в окружении , чьи мужья воюют ,вот лучше им, а не аферистам.
Renesmeе 16• 02 ноября 2022
Ні.
КалінкаМалінка• 02 ноября 2022
Да
Ellina Art Girl• 02 ноября 2022
Нет конечно!

тотторо• 02 ноября 2022
Так. І ще в один фонд, що висвічується у мене в Приват24. Як не довіряєте йому, то є досить можливостей зараз донатити. Фрази про нікому не вірю, гроші не підуть по призначенню, в мене нема багато, а маленькі суми не потрібні.... то все відмовки. Я перераховую невеличкі суми, і це краще, ніж нічого. Вже дуже багато було куплено на пожертви. Притула якось казав, що найбільша частина складається саме з маленьких пожертв.
LyudaT• 02 ноября 2022
Да. И Повернись живим. И еще местному волонтеру.
bunnik• 02 ноября 2022
так доначу і з насолодою буду дивитись як ці танчики трощитимуть гній чмобіків рашистів
il-mari• 02 ноября 2022
а то там с дронами, купили?
Унция яда• 02 ноября 2022
Ответ дляАтланта
Почему так часто темы антипропаганды против Притулы? Если что, я его сама недолюбливаю и конкретно его фонду не доначу. Но в таких темах отвечают больше всего аккаунты нулевики со свежей регистрацией. Это наталкивает на мысль о заказухе.
Подождите. Я недавно уже высказывалась в подобной теме о его фонде и тут же слетелись защитники у которых не время и вообще кому нужен отчет о расходах пишите офоципльный запрос на фонд, вместо того что бы дать публичный отчет о потраченных средствах.
Yanahapy• 02 ноября 2022
Як тільки оголошується збір який для колобарантів захмарний, іде паклюження Притули та інших фондів. Так скидаю, син скидає всі свої зароблені гроші. По життю я все критикую і піддаю підозрі, моя інтуїція майже ніколи не підводить, відчуваю що майже всі гроши йдуть корисну справу.
Віддам все аби тільки гівно це вигнати з нашої землі
JuliaGluhenko• 02 ноября 2022
Нет,я доначу только в сборах в ТГ Николаевского Ванька.
malvaa• 02 ноября 2022
Ні. Катерина Ющенко з її лікарнею майбутнього мене та ще, думаю, багатьох навчила....
Допомагаю тим, кого знаю особисто.
Coffee is Love• 02 ноября 2022
Ні, бо не довіряю йому
JuliaGluhenko• 02 ноября 2022
Ответ дляyaho
Да. Он не замечен в обмане.
Лично мне он не нравится.Доначу я в другие ’банки’.А заглядывать в чужой карман-не хорошо.Каждый сам волен распоряжаться своими деньгами на свое усмотрение без оглядки на советчиц.
YanaVkiev• 02 ноября 2022
Ні,не вірю йому
Вцілому доначу, найчастіше Юсуповій Наталі
ИринаКа• 02 ноября 2022
Ответ дляmalinka.ya
Аналогічно
Ще перед миколаївським Ваньком не можу встояти)
І Наталі Юсуповій з 2014 року. По ній взагалі питань немає. Звіти тут і одразу з чеками і фото.

JuliaGluhenko• 02 ноября 2022
Ответ дляYanahapy
Для того,щоб вигнати лайно з України,не обов´язково донатити саме притулі.Повно інших фондів і банок.
Donnafugata• 02 ноября 2022
Раніше скидала. На цей збір бажання поки немає. Після того як дізналась пару днів назад, що купили дрони в Арахамії. Чомусь турецький Байкар може подарувати Байрактар і не один, а своїм, які при тому всьому у владі, маємо віддавати мільйони гривень з грошей простих людей....
My_Dream• 02 ноября 2022
Один раз перерахувала незначну суму, більше не хочу. Він занадто слизький тип, на мою думку.
ИринаКа• 02 ноября 2022
Ответ дляYanaVkiev
Ні,не вірю йому

Одночасно написали) зараз в спільники запишуть
YanaVkiev• 02 ноября 2022
Ответ дляMy_Dream
Особливо оці показушні сльози, коли діти в кадрі.
Так уже ж на наших емоціях грають
JuliaGluhenko• 02 ноября 2022
Ответ дляmalvaa
Допомагаю тим, кого знаю особисто.
Ні,ніяка сволота,як катерина,не змусить мене розчаруватися в українцях.
JuliaGluhenko• 02 ноября 2022
Ответ дляMy_Dream
З язика зняли.
My_Dream• 02 ноября 2022
Ответ дляYanaVkiev
Так уже ж на наших емоціях грають
так, народ ’ведеться’ на впізнаваність та емоції
Jul_L• 02 ноября 2022
Нет, в фонд Притулы ничего не перечисляю. У меня почти все знакомые воюют, есть кому помогать.
Evabard• 02 ноября 2022
Да
dulenok• 02 ноября 2022
Нет...на публичные раскрученные фонды ’а-ля Притула’ не скидываю. Знакомым волонтёрам , которые лично на передок доставляют все ребятам могу скинуть, если есть возможность