Рву и мечу• 02 ноября 2022
Спонсори женуть на роботу, чоловік проти
Надали безкоштовно житло, сказали, що можу користуватися скільки потрібно. Пропонувала кошти за комунальні послуги, відмовилися. Не враховуючи житло, усе забезпечує мій чоловік. Їжа, одяг, ліки для мене і дитини. Чоловік в Україні, але відправляє кошти. І спонсорам не подобається, що я не працюю. Завжди намагаються знайти для мене роботу. Я їм сказала, що чоловік працює і висилає кошти. Відповідь " ну будеш мати свої гроші". При цьому з дому не женуть, за комунальні відмовляються брати гроші. Чому таке бажання, щоб я працювала?
]Mrs.Сексуальность[• 03 ноября 2022
А що це за назва ’женуть на роботу’?)) Це хайп? Автору натякають, пропонують, а не женуть.
Це всерединi комплекс, що ви шось комусь виннi. Вагаетесь - дивiться закон, чи ви 100% повиннi працювати. Якщо закон нiчого не говорить, то все, тема вичерпана.
Якщо повиннi по закону, то просто шукайте роботу i тема теж вичерпана.
Успiху.
🙂
Успiху.
🙂
Бибер-анонимер• 03 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
до обычного детского. Вы же все равно к нему бы пошли, ведь ребенок заболел.
Но должны быть выполнены некоторые условия:
а) кроме вас некому за ним смотреть. (если с вами проживают бабушки-дедушки больничный вам не дадут)
б) ребенок младше 12
в) в год для мам одиночек 60 дней дается на каждого ребенка, подряд не более 5 дней.
г) вы застрахованны в обычной гос. мед. компании.
б) ребенок младше 12
Так. Все те ж саме є в Україні. Ви пробували його оформити? Скільки таких лікарняних прийме роботодавець, доки попросить звільнити місце для бездітного працівника? Не варто кивати, що це не Україна. Воно скрізь в тій чи іншій мірі одинаково.
Эскиз бесконечности• 03 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
и сейчас сидят. Десять лет прошло, они предложение из 3 слов составить не могут.
Так, і я про це. Тому бажання випхати на роботу нашіх біженців - очевидне.
JannyMoney• 03 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Давайте решать проблемы по мере поступления. Вам доктор отказался выдать больничный? Или вы чисто теоретически рассуждаете? Теоретически и я вам могу найти десять причин, почему я не могу работать.
На практике решают самыми разными способами. Подбрасывают подруге, бабушкам дедушкам, и да, тащат в сад, если у ребенка просто насморк (нет темпы и кашля).
Тот, кто хочет работать вынужден организовываться.
А кто не хочет, ищет отмазки)
Два месяца больничных на каждого ребенка вам гарантированны законом. Работодатель не имеет право вас за это уволить-попросить уйти. Вы имеете право подать в суд, если вас за это уволили...
Вот этого точно бояться не стоит.
Но вам решать конечно.
А кто не хочет, ищет отмазки)
Вот этого точно бояться не стоит.
Но вам решать конечно.
Эскиз бесконечности• 03 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Успiху.
🙂
Успiху.
🙂
Якщо чоловік забезпечує, то навіщо користуватися безкоштовним житлом? Моя батьківщина була під окупацією, потім почалися бойові дії, багато (дуже багато) виїхало, наприклад, моя сім´я до мене, інші - по ’європах’ тому що навіть коли деокупували, ракети і обстріли весь час ідуть, немає світла, газу, води і т.д. І ось тим, хто виїхав значно пізніше, вже в Європі ’не раді’ - умови все гірші і гірші, годують гірше, житло надається гірше і тому подібне.
Болтушка Му• 03 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ага, аж 10 днів живу.
То вони ж при цьому посміхаються і кажуть, живи скільки потрібно.
Начинайте знакомиться с их менталитетом, неумением говорить прямо, склонностью преуменьшать и преувеличивать в диалогах. То, что вам услышиться как ’неплохо’, в их среде означает ’все плохо’.
Бибер-анонимер• 03 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
А кто не хочет, ищет отмазки)
Вот этого точно бояться не стоит.
Но вам решать конечно.
А кто не хочет, ищет отмазки)
Вот этого точно бояться не стоит.
Но вам решать конечно.
Так не всім воно треба, те працювати. Питання лише заради чого такі жертви. Я вкурсі, водила в садок, шукала няню, працювала з дому... Але я мала свої причини і цілі. Моя робота і її оплата дозволяють мені власне працювати. Жодна нормальна людина не буде так викручуватися, якщо має можливість цього не робити. І багато хто і не викручується. Сидять собі спокійно вдрмв з дітьми. Шановні панянки, матері сімейства. І в Європах таких дуже багато, у всіх країнах.
Не против• 03 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
В ЮК платили, чтобы устроиться на работу? Не смешите
В Україні...
Бабка_в_кедах• 03 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
а если не надоел, а просто стало ясно, что ’нуждающийся’ богаче того, кто ему финансово помогает?
Это другая история, в таком случае, конечно, в сад на вольные хлеба
]Mrs.Сексуальность[• 03 ноября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це ви зараз засуджуете спiввiтчизникiв, чи як?
Моя ремарка була про те, що ’женуть на роботу’ неправильне формулювання. Треба дивитися закон про перебування на територii держави в певному статусi, повинна працювати чи нi.
Засудження або домисли, як i поради, кому що робити... це просто потриндiти на Порадницi.
Болтушка Му• 03 ноября 2022
Ответ дляКупи слона
Ой, а давайте я вам про ’безкоштовно’ расскажу. Польша платила за каждого беженца 40 злотых в день. Это приличные деньги. О том, что не все эти деньги шли на содержание жильцов, промолчим. Выросли в 1,5-2 раза цены на аренду. Это платят украинцы из своих карманов. И это доходы граждан Польши. В Польшу приехало очень много людей, которые работают в Украине, а деньги тратят в Польше. Это доходы граждан Польши. И это налоги, поступающие в бюджет. О малооплачиваемой и бесправной рабочей силе, думаю, можно не писать. При этом Польша не платит пособий, кроме 500 зл. на детей. Спасибо им, конечно, за помощь. Но не нужно манипулировать, что это ’безкоштовно’.
Ой, вот год назад 40 злотых были приличными. Сейчас это что 20 злотых год назад.
Сусановна• 03 ноября 2022
Ответ дляНе против
Впо - це в Україні, внутрішньо переміщені особи. А там біженці.
Ні, Ви помиляєтесь. Українцям надається дозвіл на проживання для Тимчасового Захисту. Статус біженця кардинально відрізняється від статусу тимчасового захисту.
Лика-прилипка• 03 ноября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Франкфурт.
Очень очень многие с мужьями, у меня муж Барбер он тоже с нами здесь, иногда подрабатывает на мини Джоб стрижет , так вот домой к нам и в салон приезжают Украинские мужчины и семьи , практически все на авто но на социале)) в отелях живут семьями ,на квартирах
У нас та же картина. Мы в этой де земле живем. Харьковчан и одесситов очень много целыми семьями. Наверное, есть и из других регионов, но у нас в лагере именно они были.
Эскиз бесконечности• 03 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Ні, я вважаю, що є дійсно ті, які потребують. Але це не всі підряд.
Болтушка Му• 03 ноября 2022
Ответ дляСовНарКом
Нам орендували житло 4 місяці по програмі 40+ (Польща). Я з дітьми та матір’ю жили окремо, виплати, які на нас нараховували, покривали і оренду і комунальні послуги. Ще й лишалась солідна сума приймаючій стороні. Продукти купували за свої кошти.
Але все одно мені пропонували роботу. Чомусь вирішили, що моя літня мати приїхала нянькою для дітей і зобов’язана з ними сидіти. Хоча вона так само виізжала від війни, як і ми з дітьми. І не зобов’язана була сидіти з ними.
Я один раз погодилась піти. Копійчана ставка, робота на ногах, дуже важко і робочий день не менш ніж 10 годин. Можна 12, але від 10. Зміни дві: або з 7 ранку, або з 17 годин вечора.
Добирайся велосипедом.
Я подивилась, подякувала і більше нікуди не ходила. Пропонували після того ще декілька разів. І це було досить дивно, враховуючи те, що держава виплачувала полякам за наше перебування 4800 злотих на місяць. У той час, як оренда коштувала 1500 плюс комунальні. Харчування, повторюсь, ми оплачували з власних коштів.
Добирайся велосипедом.
Мне все это грустно читать.
Эти 40 злотых с налогов моих и других людей, которые работают на ногах или сидя , важко или легко, за копейки или с хорошей оплатой. Но эти 40 злотых для вас заработал кто-то другой, тот , кто сел на велосипед и поехал работать. А вы из эти 40 злотых не заработали ни гроша. Ну и отказались бы, раз не в состоянии заработать их.
УжеВотДа• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
))) мої не в захваті, що я на побачення бігаю. Ну, і що поробиш? бігаю всеодно))
Так робіть що вважаєте потрібним. Але вас виселять. Ми уже з усіма історіями стикалися тут. На всяк випадок станьте в чергу на соц житло.
УжеВотДа• 03 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Так!
Вона приїхала перечекати там зиму.
Це і є тимчасовий прихисток.
Ій надали житло, а на все інше в неї свої гроші. Навесні поїде додому. Це її план.
Вона приїхала не в якості заробітчанки, і ій не треба там якийсь новий старт.
Вона приїхала перечекати там зиму.
Це і є тимчасовий прихисток.
Удалено администрацией...
Апель-синка• 03 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
То знайшли, щоб я десь дім прибирала, то в пекарню хліб пекти. Були часи, коли важко працювала на таких роботах. Зараз мій чоловік проти, да і я знаю що це таке унітази мити.
Так хлеб печь - это ж не унитазы мыть? и там есть смены на пол дня, например? Что плохого, чтобы немного поработать на государство, в котором вам дали бесплатное жильё и заплатить ему налоги? Вам очень корректно на это намекают )))
Муроводчица• 03 ноября 2022
Ответ дляНе против
Може, приготувати вдома дорого через дорогу комуналку?
Ні, не дорого, повірте.
УжеВотДа• 03 ноября 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Теж такої думки. Нас теж гнали на заводи в магазини прибирати, коли казали що шукаємо роботу за спеціальністю кричали що це неможливо. І коли знайшли чомусь це створило ьількі більше обурення, а не радість.
О! Розкажіть, будь ласка продовження.
Я приїхала сюди з роботою з України, потім фірма закрилася. Тільки місяць як шукаю роботу за спеціальністю, і тут це досить можливо. Теж гонять прибирати та в магазин. Зараз це вже джоб центр мені таке розказує.
JannyMoney• 03 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Да, но европейкам это сидение оплачивает их государство, которому они платили или их мужья платят или их дети будут платить налоги. Если украинкам их пребывание в ЕС оплачивает Украина или их мужья никто не против же.
А если их обеспечивают работающие чужие иностранные дяди-тети, то самим не работать как-то неудобно наверное...
Муроводчица• 03 ноября 2022
Ответ дляЛасунка
Ви хоть одне житло в Англії вже зняли, що так впевнено кажете? Щоб зняти житло, має бути робочий контракт, який по грошах в три рази перевищує оплату за житло.
Де такий взяти людині без місцевої освіти? З такою оплатою?
Згідна, ще якщо дитина не одна, а двоє-троє, житло взагалі не знайдеш. З того хто орендував тут, це ті жінки з дітьми, які приїхали до своїх чоловіків, які вже роками тут працювали і це був з легальних способів з´єднатись з сім´єю. Я не вважаю, що вони тікали від війни, вони готувались до виїзду давно, мову вчили і зв´язки у них тут є
Банка с бутылками• 03 ноября 2022
Ответ дляУжеВотДа
О! Розкажіть, будь ласка продовження.
Та питала нащо мені прибирати магазини, якщо в пошуках роботи з нашими по спеціальності, коли знайшла роботу (5 годин на день, більше немає потреби та й важко) от типу зранку з дітьми відпрацювала тепер йди в магазин. Українці леніви , вам дали житло а ви не йдете працювати. Кажу так працюю, але з дітьми, і в мене ще ж дитина, не можу по 12 годин працювати - не пркривайся щітиною, чешки працюють маючи дітей і ти працюй. Кажу мабуть чешки втекли в іншу країну від війни з дітьми і всі по 12 годин пашут. Ти погана лініва українка😁
неДоЖиру• 03 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Все верно. Нужно смотреть закон. А закон гласит, что ни одна семья в ЕС не обязана предоставлять своё жильё беженцам. А те, кто предоставили, вправе решать, оставлять этих беженцев у себя или выгнать к чертям собачьим. В ЕС работают все. Не работать себе могут позволить только очень богатые люди. Принимающая сторона, где оба работают, чтоб иметь возможность иметь то, что имеют, оплачивать все расходы и иметь деньги на какие-то доп блага не понимают, почему беженцы хотят иметь все это бесплатно.
Ответ дляКупи слона
Автор не хочет ассимилироваться в стране. Она приехала временно, ей дали временную защиту. Если условием помощи была насильная ассимиляция, об этом нужно было предупреждать заранее)
Ну, так пусть снимет сама квартиру и не зантмает место того, кто остался без жилья и с удовольствием принял бы помощь людей и с удовольствием бы ассимилировался так как возвращаться некуда людям
Марфушечка душечка• 03 ноября 2022
Тю, какая им разница, если вы не берёте у них денег. Может вы что-то не так поняли? Я тоже у спонсоров и работаю удалённо на украинскую компанию, как и до войны. Сама за все плачу ещё и их угощаю. Они это знают и про поиски работы в Англии никогда не спрашивали.
Марфушечка душечка• 03 ноября 2022
Ответ дляLina 75
Это не Украина)) где пришёл такой и Квартира твоя и без проверок, норм договора, Риелтор «с улицы». Тут так не работает. Иностранцу снять жильё без кредитной истории практически нереально. Проще комнату, но тоже есть подводные камни. Даже местным жителям снять жильё не так уж и просто. Потому что жилищный вопрос тут стоит остро и жилья банально не хватает. В Европе тоже снять жильё нашим очень сложно и в 90% будет отказ.
Рву и мечу
• 03 ноября 2022
Усім дякую за відповіді, з яких я зрозуміла, що я нагла особа, яка або має підкорятися спонсора , або їхати назад до України
JannyMoney• 03 ноября 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
в крупных городах. В селах, где ничего нет и в бедных регионах будет попроще)