Ку-кусик• 04 ноября 2022
Йоднегативная зона на колькоскопии - рак?
Год назад было все ок.
Кофе в лобби• 04 ноября 2022
В мене була велика ерозія, прибирали лазером на Ломоносова. Гістологія потім все ок. Теж з такими зонами при первісному огляді.
Якщо ви в Києві, йдіть одразу до Гончарук Ірини Вікторівни в інститут раку. Краще пребдіти.
Здоров´я вам!
Ку-кусик
• 04 ноября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Здоров´я вам!
Спасибо!
Ку-кусик
• 04 ноября 2022
Ответ дляЮлия 0811
Та ні, дисплазії є різних ступенів і тільки найбільший ступінь то предрак. Не накручуйте себе, йдіть до лікаря, все буде добре
Врача смутила проба шиллера.
Неравномірне фарбування, не зафарбувалося по верхній губі.