Дайте подуться• 04 ноября 2022

Чем лечите стоматит у взрослых? Я уже задолбалась с ним :(

Раз в год выскакивает стоматит. Как только прикушу язык, то все! От тут как тут. У меня такое с самого детства. Раньше пользовалась фукорцином, за 1-2 дня и следа не было, но из-за него зубы потом грязыне и долго нельзя отмыть бледно-красный цвет. Стоматолог недавно посоветовала купить метрогилдента или камидент, я купила и то, и то - не помогает.
Пустощі-веселощі• 04 ноября 2022
холисал хорошо заживляет во рту ранки.
Мелочунь• 04 ноября 2022
Таблетку стрептоцида измельчала и порошок накладывала на язвочку.
Идууу--уууу блин• 04 ноября 2022
Содой полоскать
Проня_Прокоповна• 04 ноября 2022
Стоматидин (найкраще),квасци в пакетиках,півчайної ложки на півстакана води
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Девчата, спасибо за советы Все что вы написали, я еще не пробовала. Спасибо!
Тётя Хрюша• 04 ноября 2022
Холисал хорошо помогает и мне и ребенку.
Кто крайний?• 04 ноября 2022
Ответ дляТётя Хрюша
Підтримую холісал. А ще бовтушка від стоматиту з аптеки.
Наталия-28• 04 ноября 2022
Купіть не пошкодуєте в аптеці (квасці) його розвести і полоскати. Чудовий засіб доречі колись мені його порадили саме на цьому форумі коштував копійки в рядом не стоїть з розрекламованими засобами!
Каменная Фрося• 04 ноября 2022
энтнрожармина в таблетках для рассасывания
Цикавенная• 04 ноября 2022
Квасці
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
А який саме купити?
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Ответ дляНаталия-28
А може ви підкажете, як ним користуватися? Бо знайшла в аптеці ’Квасци алюмокалієві фасовані 50 г’, але в інструкції не зовсім зрозуміло, як його використовувати:

Спосіб застосування
Застосовуються зовнішньо як терпкий засіб у вигляді водного розчину (0,5-1%) для полоскання, промивання, примочок і спринцювання при запаленні слизових оболонок і шкіри (стоматити, гінгівіт).
Кто крайний?• 04 ноября 2022
Ответ дляДайте подуться
А який саме купити?
Так там холісал один, він де гель. Все інше сироп Холісас, він до вашої проблеми відношення не має
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
Ой, точно! Дякую Може хоч щось допоможе, бо я з цим метрогіломдента дуже сильно запустила стоматит, здоровенний і болючий.
Кто крайний?• 04 ноября 2022
Ответ дляДайте подуться
Цей гель дуже добре заживляє. Перші рази у вас дуже буде пекти, потрібно потерпіти. Але вже буквально на другий день буде набагато легше.
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Ответ дляКто крайний?
Дякую за пораду! Прямо зараз піду, бо аж голова болить
Наталия-28• 04 ноября 2022
Ответ дляДайте подуться

Спосіб застосування
Чайна ложичка на стакан води.
автор Дайте подуться • 04 ноября 2022
Дівчата, купила Холісал і Квасци, буду лікуватися! Всім-всім-всім дякую!

І до слова, Камідент, Метрогил Дента не допомагають. Після Каміденту типа наче анестезія в тому місці, де намазали гель, але результату ніякого.
Соображалочка• 04 ноября 2022
Метиленовая синька, таблетка нистатина +ампула В12 = таблетку измельчить , смешать с витамином и этим смазывать язвы