Я супер-пупер• 04 ноября 2022
Карта киянына у пенсионерки не сработала на бесплатный проезд
Отправили с Ощадбанка в совбез, кто знает в чем причина?
freedom_2015• 04 ноября 2022
в мене в дитини учнівський так ,20 хвилин не пускали в метро ,бо писало невистачає коштів .Вона з жіночкою сперечалася ,що їх там і не має бути .Підійшов нормальний працівник і пропустив ,сказав збої бувають в них
Секретница• 04 ноября 2022
Так уже декілька днів на валідаторі спочатку пише, що проїзд 8грн. Повторно, коли скануєш картку , все ок.
Коли проблеми з карткою, то є гаряча лінія.
В метро не пропускало, треба було їхати аж на Бойченка, здається
Тишком_нишком• 04 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У всіх, хто на пенсії не по віку, забрали безкоштовний проїзд
Спасибо. Вы правы, я вышла на пенсию по выслуге лет. С лета карта киянина не работает.
Я супер-пупер
• 04 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ей 74
90x60x90• 04 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
я не по віку, все працює