ПультОт_БМВ• 05 ноября 2022
Таємниці які ви залишите з собою.
Почну з себе:
Якось посварившись з хлопцем,попередила його,що мені погано і мені потрібно провітритися і купити якісь заспокійливі після сварки,пішовше з дому вечері зізвонилися з колишнім (який був до цього хлопця)і домовилася про зустріч прямо на ніч,повернулась він вже спав,а я прийняла здається душ,нафарбувалась той викликав мені таксі до себе і я поїхала до нього спочатку сиділи на кухні пили каву,а потім трапився інтим потім почав дзвонити він,я ясне діло повернула телефон і не збивала,ну щоб не спалитися...Ми закінчили друг пішов в душ,а я вийшла на балкон і передзвонила типу я не побачила як ти дзвонив(в мене безвучний) він щось там почав "де ти?що ти?"я сказала,що недалеко від нас ходила в нічну аптеку зараз буду.
Вийшовши з душу мій друг викликав мені таксі і провів мене поцілувавши наостанок,я приїхала коли зайшла до квартири до хлопець не спав вже,а мене чекав чи що...
Відморозилась типу аптеку нічну шукала тут недалеко була.Ти ж мене рознервував скотиняка така.
Ось такі прогоди були у мене.
А які у вас таємниці,які ви заберете з собою?
Ось такі прогоди були у мене.
Бензопирен• 05 ноября 2022
А як ваш хлопець відреагував на те, що ви пішли в аптеку без макіяжу, а повернулися із бойовим мейк апом? Ще ж розмазалося напевно..
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
А ви ще та Ш
Так хлопець той також не святий)
Тому залишити можете свою думку при собі)
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляБензопирен
Ні він не помітив взагалі,я легкий макіяж зробила
оксюморон• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Так хлопець той також не святий)
Так хлопець і не хвалиться на сайті
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
Так хлопець і не хвалиться на сайті
Чому ви розглядаєте це з позиції ’хвалитися’??
оксюморон• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну з вашої теми не схоже, що вам соромно
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
Якщо я хочу це приховати від хлопця ясним ділом,то мабуть трошки соромно все таки
оксюморон• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Пам’ятаю був тут заміс.
Коли чоловік зайшов на сайт зі сторінки дружини і почитав її теми, де вона вихвалялась, як класно спить з іншими. Потім він створив тему, виклав її фото, переписки. Ото треш був. Тому ви обережно там))
Аристократка-тунеядка• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Але ж треба комусь розбазікати, бо аж свербить
Пышечка• 05 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
Пам’ятаю був тут заміс.
Ого, а є посилання на теми?
Ростки жимолости• 05 ноября 2022
Щось схоже було й у мене. Зустрічалася з хлопцем, у нас все було серйозно. Але одного разу він познайомив мене зі своїм другом і я одразу зрозуміла, що він мій ( згодом одружилися, разом 15 років). Але вся сіль в тому, що ще деякий час після розставання з колишнім и з ним зустрічалися. Нічого серйозного, тільки секс. Навіть не знаю, чому так... Це мене мучить досі((
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Ви зраджували чоловіку з яким досі зараз є?
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
Пам’ятаю був тут заміс.
Все ок
оксюморон• 05 ноября 2022
Ответ дляПышечка
Ого, а є посилання на теми?
В мене нема. Це кілька років тому було. Може хтось з дівчат і пам’ятає. Вона ще в поліції працювала, він її фото п’яної викладав і в формі. Весело було
Эта_Шикарна)• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
А почему вы это решили тут всем рассказать?
ПультОт_БМВ
• 05 ноября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тема така,і це анонімно тому не бачу проблем
Пышечка• 05 ноября 2022
Я створювала теми на порадниці, надзвичайно щирі, люди дуже проникалися, були обговорення на кілька сторінок. Але то були тролячі теми
Верочка 100%• 05 ноября 2022
Розумію Вас, Автор. В студентські роки у мене були тривалі відносили, на навчання їздала до столиці, де одного разу познайомилась на вулиці із хлопцем і наступної зустрічі переспала з ним. Додому повернулась нічого не сказала, потім знав на навчання- знов інтим. Тому мій чоловік думає, що до нього був лише той, постійний.
Для когось єрунда, для мене маленька таємниця))
Сегодня я не я• 05 ноября 2022
я хранитель чужих тайн, таких, что могут разрушить и погубить людей.
Эта_Шикарна)• 05 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
тема така - это если бы ее кто-то создал, вы ее увидали, а у вас как раз такая развеселая история, есть чем поделиться.
А тут вы аж тему специально создали, чтобы эту историю рассказать
ЖонДуан• 05 ноября 2022
Ответ дляПышечка
А про що були теми?
Телепузик• 06 ноября 2022
Ответ дляоксюморон
А її в той же день чи через день видалили.