Губы_зубы• 06 ноября 2022

Женщина 35-40 - это

ваши первые ассоциации про этот возраст?
*можно выбирать несколько вариантов)
Результат:
вже голосів: 430
97 (22.56%) прекрасный возраст
67 (15.58%) я из этой категории
52 (12.09%) самый лучший секс
42 (9.77%) возраст не имеет значения
30 (6.98%) думают что выглядет моложе)
30 (6.98%) время подсесть на косметологию
26 (6.05%) еще все впереди
24 (5.58%) запрыгивают в последний вагон)
16 (3.72%) идеальный возраст рожать
13 (3.02%) підстаркувата
12 (2.79%) уже поезд ушел
8 (1.86%) сложный период
7 (1.63%) свой вариант
5 (1.16%) старушка, куча хрон.болячек
1 (0.23%) скоро внуки
СКИБИДЫШь• 06 ноября 2022
Знаю, що заклюють за мою відповідь)))
Мені 37. Але дякувати мамі папі за гарну генетику- більше 25-27 не дають. При чому люди перепитують здивовано стільки мені років після того, коли говорю стільки моїм дітям і стільки мені було, коли їх народила. У мене немає сивого волосся ( ну хіба з війною декілька волосин з´явилося), немає зморшок. Не попливла носогубка та шия. Що найбільше видає вік. Все ще без уколів краси). І дещо дитячі риси обличчя.
Я ніколи не приховувала свій вік і собі зараз подобаюся більше ніж в реальні 25-27 років. 3 роки тому довелося показувати документи щоб купити алкоголь. Я спочатку подумала, що касир знущається. Бо на неповнолітню я точно не виглядала.
Хоча, як по мені, то мій вік дуже очі видають. Особливо зараз. Немає там того блиску. Пустота ((((

То я до чого. Вік то лише умовна цифра. За неї чіпляються дуже тільки наївні юні дівчатка. Бути гарною, коханою , щасливою можна в будь-якому віці. Умовності вони лише в голові
автор Губы_зубы • 06 ноября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Знаю, що заклюють за мою відповідь)))

то вам повезло з генетикою. і ще я помітила, що жінки саме в 38-40 якость різко стають на свій вік виглядати.. навіть якщо в 36-37 - ще дівчинка.. тому саме така тема.. якщо мужчині 35-38, то такій жінці саме цей проміжок 37-40..

а киньте свою фотку)
СКИБИДЫШь• 06 ноября 2022
Ответ дляГубы_зубы

а киньте свою фотку)
З такими стресами не здивуюся якщо й найближчим часом змінюся.
Це диво, що ще якось воно тримається.

Фото кидати не буду.
Подставка для припева• 06 ноября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Декілька років тому, в поїздці в Ізраїль я познайомилася з одною жінкою. Там енергії, харизми стільки, що просто. Ну вона виглядала явно не дівчинка. Але так на яскраву 50-55 річну жінку. Потім виявилося, що їй 75 )))
А что за странное жлание выглядеть как девочка? Для чего и почему? Красивая женщина- это круто