Ms. Любмая жена• 06 ноября 2022
Підлітку таке сподобається?
Випадково побачила в дівчинки на пальці і захотілося замовити дочці, вона прикраси взагалі любить різні
Результат:
вже голосів:
34 (45.33%)
Ні
30 (40%)
Так
11 (14.67%)
Результат
Голова колгоспу• 06 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
На свій нік зверніть увагу
Я на Ники внимания никогда не обращаю) но с дочерью согласна
Помеха справа• 06 ноября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Це просто дуже цікаво виглядає, коли дивишся як коментар автора співпадає з нікому по тематиці
Голова колгоспу• 06 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Детский сад, серьезно
julia-678c• 06 ноября 2022
Если у неё есть украшения такого плана то может понравится. Если она классику носит без всяких детских приколюх то нет.
Птица секретарь• 06 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ахаха смішно дійсно
Швабристка• 06 ноября 2022
моя зафукала, только я на арабском имя заказала.А потом сказала , что прикольное