Звоночек• 07 ноября 2022

Кашель дитина 11 років

Вчора почався сухий кашель не дуже частий. Дала супрастин і полоскав горло, розсмоктував супрастин, бо казав що лоскоче. Реально багато пив. Здається є соплі десь там в горлі, але ніс прекрасно дихає.

Сьогодні встав і відкашляв вже мокрим кашлем, відкашляв легко.
Це ж до ре що кашель став вологим, правильно?
Що я можу додати? Маю лазовлан, пертусин. Чи нічого не давати? І для носа що даєте, коли соплі десь в горлі?
Все возможно• 07 ноября 2022
Можете додати більше пиття, і викинути сиропи свої

Все возможно• 07 ноября 2022
Для носа-промивати сольовим розчином, капати якщо закладений сосудозвужувальними.
Матраскин Брат• 07 ноября 2022
Вирус такой. Вот только ребенок переболел - из носа вообще нечего, все про горлу стекало. Пить, если раздражает горло - то что то, что смягчает (какао масло, например), антигистамин. Все
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
Чого викинути , якщо це самі дієві сиропи при кашлі? Треба до бронхіту дійти?
Майстерня домашнього текстилю• 07 ноября 2022
Лазолван розріджує мокроту і легше відхаркується. Якщо є небулайзер, то можна інгаляції робити.
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Навіщо ви таке рекомендуєте? 🤦‍♀️
Ответ дляВсе возможно
Навіщо ви таке рекомендуєте? 🤦‍♀️
Яке таке?
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Як мої діти живуть і лікуються без сиропів, старша лише раз приймала той лазодван, чітко при пневмонії. Сиропи дуже рідко коли потрібні насправді.
Приму в дар• 07 ноября 2022
Тільки перехворіла моя сім’я ковідом. У мене від моменту Х до стала на ноги і вишла в люди зайняло 8 тижнів. Одним з симптомів був кашель, дуже сильний кашель, аж до трахеїту, коли спустилося до бронхів , то було не до жартів . Пішли в ход амброксол, пертусін , дуже класні таблетки антитуссин. Це все що коштує десь біля 20-30 грн.

Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Яке таке?
Інгаляції чітко за призначенням лікаря, і точно не з лазодванлм і точно не в перші дні грві.
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
Мені якось без різниці на Ваших дітей. Ви можете взагалі молитвами лікуватися.
Ответ дляВсе возможно
Ми Вас всі вже зрозуміли.
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Ми з таким кашлем місяць назад я і діти перехворіли без сиропів ковідом.
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми Вас всі вже зрозуміли.
Та купцєуйте, противірусні, сиропі ті від кашлю, якщо грошей і здоров’я на них вистачає. Мені то що. Тільки навіщо роздавати шкідливі поради направо наліво.
Повелительница лампочек• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Смешно
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Нє, ми лікуємось відвідуючи лікарів, за призначеннями. А не бігаючи в аптеку за сиропчиками з рекомендації порадниць.
Ответ дляВсе возможно
Дамочко, Лазолван не сироп, вгамуйтесь. Лікуйтесь святою водою чи не лікуйтесь взагалі, Ваша справа.
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я в курсі що то не сироп. У вас якісь крайності.
Або молитвами, або закидатись чи попало.
Є адекватне лікування з призначень лікаря.
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
Ви можете лікуватися хоч святим духом, але не радьте іншим викидати сиропи.

Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Та пийте скільки влізе)
Сиропи відхаркуючі націлені на збільшення виділення мокроти, на її продукування.
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
Та пийте скільки влізе)
Саме при вологому продуктивному кашлі і треба приймати відповідні ліки для розріджувати мокротиння для його скорішого виведення. Я вважала , що всі це знають, але зустрічаються такі як Ви.
Все возможно• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Які як ми? Навіщо сироп, якщо кашель і так продуктивний, а ви сиропом збільшуєте кількість цих мокрот, чим ускладнюєте і подовжуєте кашель.
Часто, достатньо рясного пиття.
То ж поясніть мені, які як ми? Ті які адекватно лікуються, без ускладнень, і антибіотики дуже рідко приймаються?
Я зі старшою, дитиною без досвіду проходила той весь шлях з сиропчиками і противірусними.
Матраскин Брат• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Нет. Если откашливается легко, то достаточно антигистаминов. Нередки случаи, когда при влажном кашле добавляли АЦЦ, и течение болезни приводило к пневмонии - именно из-,за количество мокроты, которое ребенок /пожилой человек не мог выкашлять
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
Часто, достатньо рясного пиття.
Якщо я вискажусь які Ви, то мене забанять. А так просто напишу, що Ви чули дзвін та не знаєте де він.
Приму в дар• 07 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Ви підіть до лікаря і проконсультуйтесь. Після Вашого ’достаточно антигистаминов’ у мене куча знаків оклику і питань.
Матраскин Брат• 07 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
А Вы весьма умны и начитанны. И вообще имеете медицинское образование. Если Ваш доктор лечит Вас таким образом... То это проблемы Вас и Вашего доктора
автор Звоночек • 07 ноября 2022
Дякую дівчата не сваріться. Десь дві сторони праві. Але діти різні, організми також.
Мої антибіотики п´ють дуже рідко, ттт. Але місяці два тому син кашляв пробувала без сиропчиків і то затягнулось на півтори місяці і все одно сироп прийшлось дати.
Тому мені потрібне лікування відразу. Поки спробую пертусін і антигістамін, митиму носа і поспостерігаю. Маю лазовлан для інгалятора, але поки зачекаю з ним.
Буде кашель частіший то звичайно звернусь до лікаря. Зараз кашель вологий, легко відкашлюється і дуже рідко. За весь день до 10 разів.