Ищу Аленя• Изменено 07 ноября 2022

Наш народ не перемогти

Наш український народ непереможний. Що я спостерігаю: дуже багато волонтерів, взагалі звичайних людей,які прагнуть допомогти.
1. Люди самі зі свої грошей чи на волонтерські роблять консервацію,тушонки,знаю жінку,яка має свою пасіку. Так вона бере мед,лимони,імбір, перемелює,розливає у пляшки і віправляє на 0. Інша жінка сушить яблука,пастилу,капусту ,моркву, щоб хлопці максимально швидко могли собі щось приготувати. Це просто неймовірні люди. І таких багато.
2. Окопні свічки. Я до недавнього часу навіть не уявляла скільки людей задіяно в цьому. Купують за свій кошт парафін,віск. Віск 120 грн за 1 кг..шалена ціна. Прийшла до одного центру,де роблять ці свічки, там чоловік 50-60..жінки,діти..атмосфера не передати. ніч сидів би крутив....усі сидять ріжуть,крутять,заливають.
я сама маю кота,але цих баночок маю небагато,бо кіт їсть натуралку. Вирішила пройтися по сусідах. Люди збирають,але далеко не кожен має змогу/хоче кудись везти чи шукати контакти кому б віддати. Сусід назбирав 400 шт з-під Гурме. Каже,не знаю кому віддати. загалом за неділю з 3 -х під*їздів назбирала 900 шт. Я знайшла контакти(а що їх шукати),приїхали у той же день,забрали. Вдячні неймовірно. Люди ладні все робити і допомагати безкоштовно.
3. Плетення сіток. Люди використовують свій час,йдуть після роботи,щоб плести сітки зимові. Проводять майстер класи з плетення кікімор.навіть якщо немає світла,сидять при свічках і плетуть.....
ви уявляєте,що це все будуть робити московити для своїх??? та ніколи в світі. Бо то ніякі не брати, то кровожерливі дикуни,які не жаліють власних дітей. А мова яка? одне слово і п"ять матюків(і неважливо,що діти поруч малі чи мати стоїть) Це невігластво,безкультурність... І вони хочуть нас перемогти??? Ніколи в світі дикуни не переможуть культурний народ, народ,який знає, що таке співчуття,милосердя до ближнього, щедрість, людяність, пожертва заради перемоги і справедливості. На тій землі виросли і сформувалися якісь виродки, потвори. Як треба виховувати тих людей,щоб вони були такими жорстокими до всього живого.?? Наші рятують собак,котів,корів, а ті лише вбивають і отримують від цього насолоду. Страхіття.
Висновок один : такий народ, як наш, вбити і знищити неможливо, бо ніколи невігластво (рос. невежество) не переможе культуру,освіченість і т.д.
Звичайно, що в нас теж є щурі,які крадуть у своїх же..Є такі. Це правда. Але тих ,що допомагають,в рази більше.
Дякую всім, хто хоч щось робить для перемоги. Важлива кожна дія,кожен крок.
Natalia505• 07 ноября 2022
Дякую Вам.

Сиреневая цапля• 07 ноября 2022
Підтримую! Моя мама теж робила тушонку, сало солила. Від церкви влаштовують благодійні ярмарки, допомагає продуктами і готувати. Ми з дітьми ходили сітки плести. Чоловіка сестра волонтерила в психологічній підтримці, то дуже тяжка робота, якщо не вміти абстрагуватись і пропускати все через себе.
Шкода тільки, що корупція нікуди не ділась, крадуть як і крали, а може ще і більше під шумок війни...
Україна наше все• 07 ноября 2022
Удалено администрацией...
Лень гуглить• 07 ноября 2022
Кстати да, сижу в некоторых рус группах, то ни разу не видела, чтоб они что-то делали для солдат своими силами и временем. Максимум на тепловизор собирают, чтоб не замёрзли
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
вони не здатні,в них мозок по- іншому працює.
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Марафетчица• 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Люди у нас молодцы , ещё бы власть такой была , но увы

Марафетчица• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
Natalia505• 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Не набридло? Вічний стогін. Вас ніхто не тримає.
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляМарафетчица
Удалено администрацией...
за что на меня жаловаться?? за то,что я поддерживаю победу?))))) а вы видимо рашабот какой-то
Залатавая• 07 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
Та ні...
Люди різні.... І в тій клятій/сраній московії я думаю є ті, що вважають, що їх хлопці-упирі все роблять правильно - а тому вони за них горою... і роблять во благо... на мій превеликий жаль

Щодо українців - так, нереальні емоції оволодівають коли бачиш ВСЕ ТЕ, ЩО МИ РОБИМО! Але на мою думку саме ці сцуки і не бажаючи того привели до такого гуртування народу...
А люди.... різні люди є..
Julieta78• 07 ноября 2022
Ответ дляЛень гуглить
А ещё сказать ’с нами Бог, с нами правда, ребята, вперёд, вернитесь живыми’
Всё.
Марафетчица• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
Масяня Я• 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
по-перше,вас ще не звільнили,по-друге, лікар хороший завше знайде собі роботу. хорошого гінекорлога треба ще пошукати. так що не кіпішуйте)).
а як хочете виїжджати,то виїжджайте))ніхто не тримає,країни приймають. і лікарів теж.
Уси Пуси• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Каким образом поддерживаете, поболтать на Советчице ?
Платье Длинное бальное• 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
А где вы у автора увидели лозунги? Конкретные дела. Присоединяйтесь и вы.
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
краще читайте,як вмієте. збираю баночки хоча би,знаходжу ком увіддати, ходжу робити свічки, відвідала майстекр клас з плетіння кікімор. А ви що конкретно зробили?????.

Уси Пуси• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляУси Пуси
збираю баночки хоча би,знаходжу кому віддати, ходжу робити свічки, відвідала майстер клас з плетіння кікімор. А ви що конкретно зробили?????.
Творю чудеса• 07 ноября 2022
Так, не дужк зручно людям нести кілька баночок або кілька бритв чи якихось засобів гігієни в центр збору, а якщо одна людина збере це все в своєму багатоквартирному будинку, то по краплі і буде багато. Логістика зараз дуже важлива.
Я теж збирала в будинку засоби гігієни для військових і відвозила волонтерам, навіть бабулічки приносили по кілька рулонів туалетного паперу
Julieta78• 07 ноября 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
И ваш пост и пост автора - правда.
Но каждый для себя решает, что ему видеть в своей жизни, на что обращать внимание.)
Україна наше все• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
автор Ищу Аленя • 07 ноября 2022
Ответ дляТворю чудеса
+++ так, я раніше не задумувалася. ще вирішила повісити оголошення біля під*їздів. бо ходити щоразу просити..а так люди будуть збирати і мені зносити.
Залатавая• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
у нас в селі просто поставили біля магазину коробку - для баночок
Марафетчица• 07 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
За хамство
Kabizyaka• 07 ноября 2022
Відтепер без анонімів.
З повагою, Адміністрація.
oksan1• 07 ноября 2022
Дівчатка, де навчитись ті кікімори плести?
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляЗалатавая
Та ні...

А люди.... різні люди є..
Так вони в московії майже всі і вважають, що роблять правильно.
Щоразу коли слухаю чат-рулетки одне і те ж: починають про те, що ’ми ж братья’ і війна - це не добре, а через пару фраз - і про 8 лєт, і влада -нацисти, і продались американцам, і ’ви нас ненавідітє почему-то’, тому - заслужили. От в кожній розмові так.