Сестрица Алёнушка• 07 ноября 2022
дерЬмОнтин
Ой не могу девочки 🤣 так рассмешило, капец 🤣 я не смеялась с начала войны. А тут дерЬмОнтин меня порвал, как тузик тряпку 🤣
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3229385
Каменная Фрося• 07 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Збс у вас проблеми
А ви як завше бігаєте моніторите чи відповідають проблеми людей воєнному часу
Госпожа_тамагочи• 07 ноября 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Ну так он таки дерЬмонтин, по большей части)
ну, не скажіть... зараз такі матеріали, що нічим не поступаються натуральним. Але це, звичайно, якщо не брати найдешевшу клейонку)
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Автор, а як Ви вважаєте за правильне?
А Вы считаете, что в посте на скрине правильно?
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Збс у вас проблеми
Ну извините, я кисла с начала войны. Организм не выдержал и дал слабину. Умирать, так с улыбкой на лице!
Женщинас• 07 ноября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ні, я так не вважаю, але хочу знати, як би написала автор)). А Ви , як би написали?
Женщинас• 07 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Куди помирати? Відставити. Вам ще нашу перемогу треба побачити!
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Автор, а як Ви вважаєте за правильне?
Ну в смысле? В смысле как? Дерматин, правильно. А что?
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Учитывая то, что когда то давно мы плотно занимались турецкими дерматиновыми куртками, то я давно знаю, что правильно будет дерматин.
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Не правильно :)
Женщинас• 07 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
А от і ні)). Правильно - дерматин.
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ну там девушка исковеркала намеренно. Но меня просто сильно рассмешило)))
Женщинас• 07 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Це той випадок, коли 100% визначення якості
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Я не уверена, что она исковеркала )))
Тут такие перлы бывают.
И поедки, и минетки, и т.д. Причем, люди на полном серьёзе думают, что так правильно.
Тут такие перлы бывают.
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
А от і ні)). Правильно - дерматин.
Та я знаю, як правильно. Шо без друго Н. Але то мій хенди багатомовний дав збою. Вибачаюся.
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ви теж вибачте, просто наче прикол з 5 класу. Повірте, додовбатись по пунктуації і граматиці можна до кожного із нас. Кажу, як філолог
Блин, та я просто посмеяться, а не докопаться до грамматики! Ну вы чего? Меня просто так рассмешило, что я решила поделиться этим. И так все грустно. Иногда хочется хоть лучик улыбки. Я не обижаюсь на вас, все хорошо!)
Ответ дляСестрица Алёнушка
Вибачте, просто мене вкурвило, бо не люблю такі докопування, це особисте, і до вас віднощення не має.
Марс атакует• 07 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
так правильно ли говорить ’доброго дня’?? а то куча тем, не перечитать.
хочется именно ответ филолога.
Сестрица Алёнушка
• 07 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Вкурвило - забираю в копилку
супер!