янапушич• 07 ноября 2022

ржу))10 хороших новин 6 листопада

👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Зибине Харківської області, Білогорівка на Луганщині; Андріївка, Бахмутське, Берестове, Майорськ, Макіївка, Мар’їнка, Озарянівка, Опитне, Павлівка, Яковлівка і Ямполівка на Донеччині та Щербаки Запорізької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні бандеродизайнери сьогодні розійшлися настільки, що природа очистилася одразу від 27 руснявих скупчень, позиції ППО, трьох дронів, двох пунктів управління і двох станцій РЕБ.
Пакетну армію поповнили ще 490 чучел(младший лейтенант,мальчик молодой,что же ты не взял пакет с собой?)

👉🏻Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». У селі Раденськ Олешківського району прилетіло у велику колону лаптєногих з технікою, а у Каховці – по їхній базі у школі. Відомо, що вошивих там було не менше двох сотень.
«Шоста школа, там вони жили. Вже не живуть. І жити не будуть», – смалить ОК Південь.

👉🏻В Україні отріцатєльно воскрєс настоятель храму при штабі ракетних військ РФ Михайло Васильєв. русня повідомляє, що це сталося «у зоні спеціальної військової операції при виконанні пастирських обов´язків». Ну тобто за значенням ця ліквідація може й важливіша за знищення точки РЕБ 😂
Піп цей – просто знахідка для пекла, напучував лаптів на війнах і військових конфліктах по всьому світу, проповідував самкам лаптів народжувати побільше гарматного м’яса - тоді, на його думку, вони менше горювали би через те, що частину їхніх дітей вбили на війні, ну і цілий автопарк лади можна було би зібрати Вопщем, велика втрата для російського православ’я.

👉🏻путін сильно прорахувався з мобілізацією: створивши чмобіків, він створив і нову велику протестну силу. Голодні озброєні абізяни вкриваються коростою, спиваються і стають все менш керованими. У Казані стадо чмобіків, зі словами «а ну ка, давай ка, уебыв.й отсюда» (нічого не нагадує крічалка?) прогнало з польового табору генерала, який приїхав говорити за побутові умови. Посилали його накуй і закликали «шатать режим».
Ще веселіше у Свердловській області, там у немитих чмобіків в учебці почалася епідемія педикульозу. Тут одразу два ржачних моменти. Перший - митися вони ходять за гроші (!) до місцевих. Другий – замість нагодувати цими вошами командування вони записали відео. Але з іншого боку, якщо вони вшиві, то до них командування скоріш за все і не їхатиме. Так от брудні бомби і створюються😂

👉🏻Наша постійна рубрика «а шо там у Бєлгороді(Былгород)». А у Бєлгороді сьогодні бавовна з пожежею на нафтобазі, палають цистерни з паливом.

👉🏻Тим часом в Омську чмобікі зрозуміли, що якщо і далі стільки бухатимуть, то не доживуть до війни, тому вирішили бухати менше почати війну прямо в Омську. Білочка підказала їм почати бійку на базарі, причому цього разу мусора не приїхали, бо зализують рани ще від попередньої бійки😂 чіпати чмобіків всі бояться, бо вони вже нікого не бояться – все одно скоро в Україну, а потім у пакет.АХАААА

👉🏻 До речі, про пакети – в Одесі пам’ятнік Катці №2, знос якого підтримує вже і Труханов, загорнули у чорний мішок. І в цьому стільки символізму, що просто пизде.ь.

👉🏻На наступний рік Єврокомісія виділяє Україні допомогу у 18 млрд євро

👉🏻Гімнаст Ігор Радівілов з Маріуполя здобув для України першу медаль на Чемпіонаті світу. Навесні русня вбила у Маріку його бабусю і дідуся. Він все одно не переставав тренуватися. Захоплююся силою і стійкістю Ігоря.

👉🏻Морпіхи з Примор’я, які зараз намагаються воювати на Донеччині, поскаржилися своєму губренатору, що в них за чотири дні близько 300 вбитими, пораненими і зниклими безвісти у ході «незрозумілого наступу». Це здається і те ті триста спартанців про яких я писала нещодавно. Плачуться губернатору, що командування їх відкрито називає м’ясом.
Я думаю, що губер обов’язково розбереться, поговорить з генералами і ті називатимуть свої війська більш коректно – фаршем.
Леска• 07 ноября 2022
Вже ж було сьогоднішє зведення? Чи це інше?
iroman• 07 ноября 2022
Ответ дляЛеска
вполне возможно, что с одного акка несколько человек работают, вот и запутались маленько