Вишнёвая Леди• 08 ноября 2022
Шукаю друга, готова до обміну домопогою
Склалася така ситуація, що ми із чоловіком не спимо разом більше 2-х років після його зради.
Живемо разом, ведемо господарство і виховуємо сина, він постійно винний, я ображена + наклалися страхи війни.
Я не опустила руки, працюю, доглядаю.за собою, волонтерю, веду домашнє господарство, але відчуваю себе дуже одинокою, особливо у чоловічій ініціативі.
Приведу приклад, на моєму авто пора робити перевзування, сказала чоловікові раз, щоб допоміг, погодився, але дій ніяких і так у багатьох домашніх справах, аналогічно міняли прєдохранітель, не знав як і все, через 3 тижні я його сама замінила, погуглила і замінила.
Мені дуже потрібен помічник, друг, що порадив чи допоміг у домашній роботі, про близкість мова не йде, хоча я наче майже вільна жінка, можливо б могла б закінчити офіційно тяжкі відносини, але то таке, не на часі. Я умію бути вдячною і дуже ціную допомогу, сама теж готова допомагати, бути корисною, вдячною.
Як завести дружні відносини?
Вишнёвая Леди
• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Як зрозуміти ´ світла більше´ ? Замініть лампу 50 на 100 ватт, буде більше, імхо.
Коли відключене світло
ПешитеБесАшипок• 09 ноября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Маєте фото чи посилання?
Четырёхсторонний скотч• 09 ноября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Коли відключене світло
...то треба лягати в ліжечко спати
Вишнёвая Леди
• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Бризговики до якого автомобіля?
VW Jetta 2016
Вишнёвая Леди
• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
...то треба лягати в ліжечко спати
Я ж писала, завалена домашньою роботою і пошуками її оптимізації.
Сьогодні ще хочу свічок окопних накрутити.
ПешитеБесАшипок• 09 ноября 2022
Більш детально в лампи не вчитувалась бо в мене світло не відключали.
Прожектор та ліхтарик будуть лежати потім, а лампою можна користуватись.
Вночі не ходіть зараз.
Вишнёвая Леди
• 09 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую, перечитаю.