Вишнёвая Леди• 08 ноября 2022

Шукаю друга, готова до обміну домопогою

Склалася така ситуація, що ми із чоловіком не спимо разом більше 2-х років після його зради.
Живемо разом, ведемо господарство і виховуємо сина, він постійно винний, я ображена + наклалися страхи війни.
Я не опустила руки, працюю, доглядаю.за собою, волонтерю, веду домашнє господарство, але відчуваю себе дуже одинокою, особливо у чоловічій ініціативі.
Приведу приклад, на моєму авто пора робити перевзування, сказала чоловікові раз, щоб допоміг, погодився, але дій ніяких і так у багатьох домашніх справах, аналогічно міняли прєдохранітель, не знав як і все, через 3 тижні я його сама замінила, погуглила і замінила.
Мені дуже потрібен помічник, друг, що порадив чи допоміг у домашній роботі, про близкість мова не йде, хоча я наче майже вільна жінка, можливо б могла б закінчити офіційно тяжкі відносини, але то таке, не на часі. Я умію бути вдячною і дуже ціную допомогу, сама теж готова допомагати, бути корисною, вдячною.
Як завести дружні відносини?
Четырёхсторонний скотч• 09 ноября 2022
Бризговики до якого автомобіля?

автор Вишнёвая Леди • 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Як зрозуміти ´ світла більше´ ? Замініть лампу 50 на 100 ватт, буде більше, імхо.
Коли відключене світло
ПешитеБесАшипок• 09 ноября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Маєте фото чи посилання?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3223279
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3229924
Четырёхсторонний скотч• 09 ноября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Коли відключене світло
...то треба лягати в ліжечко спати
автор Вишнёвая Леди • 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Бризговики до якого автомобіля?
VW Jetta 2016
автор Вишнёвая Леди • 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
...то треба лягати в ліжечко спати
Я ж писала, завалена домашньою роботою і пошуками її оптимізації.
Сьогодні ще хочу свічок окопних накрутити.
ПешитеБесАшипок• 09 ноября 2022
Більш детально в лампи не вчитувалась бо в мене світло не відключали.
Прожектор та ліхтарик будуть лежати потім, а лампою можна користуватись.
Вночі не ходіть зараз.
автор Вишнёвая Леди • 09 ноября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дякую, перечитаю.
Четырёхсторонний скотч• 09 ноября 2022
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bryzgoviki-volksw...

автор Вишнёвая Леди • 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Вау! Дякую!