Яжемать Мне можно• 09 ноября 2022

Що має бути в голові в мужика щоб він на ось це підписався? Треш просто

Це гарно?
Романтично чи мило?
Заради чого жінки змушують чоловіків ось таке робити?
Цікаво - він це по своїй волі у фб виставив?
ТелаЧьи нежноСти• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
А нас в 18 і 19 роках теж осінні були) але без корзинок😂
Ваше перше фото трохи дивне)Не ображайтесь)
Шаманю второпях• 09 ноября 2022
Девушка симпатичная, на фото и счастливая.
А_я_ЛОЖУ!• 09 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Точно 🤣, а она то думала, что он только ее, а он ее тупо использует
Все як звичайно
автор Яжемать Мне можно • 09 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Та нормальні фото
Четырёхсторонний скотч• 09 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Дитина в два роки вже тупо виривалась і тікала по всьому пляжу😂 ото як схопили, так і сфоткались😂
Беззубовна• 09 ноября 2022
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2022
Ответ дляШаманю второпях
Ну конечно ! Такого послушного муженька охомутала
Тётушка Лошадь• 09 ноября 2022
А мешканці хрущівок, які у всьому найкращому одразу розігрують спектаклі лухурі лайф в бутафорських євроремонтах
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Это типо профессиональная фотосессия? За деньги?
Сирожено_пирожено• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Видно - не курит, не пьет.))
Тётушка Лошадь• 09 ноября 2022
А взагалі якось негарно публікувати чужу роботу без дозволу автора. Чи у вас є дозвіл на публікацію? Я вже мовчу про приватність персонажів.
Zemiada• 09 ноября 2022
Нормальне фото на пам´ять. Але так, не кожного мужика так можна всадити
Аноним НаВсеГда• 09 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А ще у таких мужиків аватарки в розочках, бо баба сторінку веде, щастьє і кормільца увєдут, бдіт.
Ще бувають варіанти «Света и Саша Пупенки»😂
Это отдельный ржачь.
У того Саши Пупенка обычно своя отдельная, закрытая страничка.
Аноним НаВсеГда• 09 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Це трешак гірше однокласників, де баби свої лиця ставлять замість тигрів😂
В Фейсбуке тоже это есть
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
А люди, когда в интернет выкладывают фото - их это не смущает? Это уже их личные проблемы
Домовенок Зюзя• 09 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви серйозно вважаєте що цьому іздєсу можна заздрити?😅🥹
Іздєца не побачила. Побачила на фото щасливу сім´ю. Чоловік як чоловік. Задайде собі питання, чи все в порядку у вашій сім´ї. Шасливі у шлюбі на таке не реагують.
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Боже, что вы несете
Тётушка Лошадь• 09 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Я чітко задала питання. Перечитайте.
Хто що викладає мені нема діла , то ваш клопіт, він не до мене.
Ответ дляБеззубовна
А для вас професійна це як? Як в моєму дописі?
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Я чітко задала питання. Перечитайте.
Раз вам нет дела до того «кто что выкладывает» - к чему ваш вопрос тогда?) вопрос риторический
Винник• 09 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Прямо все вони з собою на осінній пікнік принесли😅і гарбуз, і Артек з нутеллою і Марію
Ой блін! В мене знайома чоловіка всадила ща рояль і поруч стала «ніжно» дивитись. А там свічки, канделябри, пледи, ялинка…
Я ржала!
Домовенок Зюзя• 09 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Боже, что вы несете
Відповідь була не вам. А тепер для вам особисто - на фото щаслива сім´я, і їм так підходить. Чи це ви автор пишете з другого акаунту?
Ответ дляДомовенок Зюзя
ага добре
Тётушка Лошадь• 09 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
У вас не питав ніхто, питання було до автора.
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Когда фото делает человек специально обученный, с профильным образованием, большим опытом.
Но все, что здесь я увидела это мрак , конечно
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ну счастливые - и отлично!
Речь-то о фото
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Тогда пишите автору в личку. Здесь форум - общаются все
Ответ дляДомовенок Зюзя
Заичайно автор з другого акаунта, а хто ще? Ви думаєте в цьому світі крім мене більше немає людей з адекватним судженням?
Тётушка Лошадь• 09 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
О непрошені поради пішли. Біжу волосся назад. Чудо, йди вже.
Беззубовна• 09 ноября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Подскажите, вы правда за это платили деньги?