Ганцю в кєдах• 09 ноября 2022

ВПО ноябрь задерживают

Кто нибудь смог дозвониться узнать причину?
Gvenna• 09 ноября 2022
Мне пока на день всего задержали. Не звонила)

Повелитель интернета• 09 ноября 2022
Работать, не?
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Затримують, і що далі??? Іждівенців на державній шиї окрім ВПО достатньо
АнтиТроль• 09 ноября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Работать, не?
А вы всерьез думаете, что кто-то прям живёт на эти выплаты? Их и на жилье (собсно, целевое назначение) не особо хватает. Но хоть немного легче.
АнтиТроль• 09 ноября 2022
Не звоню. Мне все время в разных числах приходят. Стараюсь на них не рассчитывать. Когда приходят - затыкаю дыры в бюджете.
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Особливо дітей.
Уявляєте їм навіть більше платять ніж дорослим.
Охрєнєвші діти вкрай)
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Особливо дітей.
Охрєнєвші діти вкрай)
А в Європі попрошайкам платять ще більше, уявляєте? Їх також до категорії охренівших потрібно записати?

ЮлияА91• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Всмысле попрошайкам? Люди которые выехали с боевых действий,потеряли жилье с работой попрошайки?
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Так Ви ж вже записали.
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Не обращайте внимания.
Воно хвореньке.
За державні кошти жопу тут рве.
А саме мабуть сидить в своїй затишній хаті, яка жодного снаряду не бачила.
Saня• 09 ноября 2022
Знайома була у соцзахисті, спитала. Сказали,що поки що не було фінансування.
Левый Локоть• 09 ноября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Работать, не?
Я работаю, но на съем и жизнь сейчас не хватает, цены очень поднялись, вернуться некуда. Эти несколько тысяч очень выручают
Rudik_ls• 09 ноября 2022
Кто-то знает на сколько будет задержка?
Saня• 09 ноября 2022
Дуже дивує, коли ось так часто буває,що людина запитує про впо, а їй у відповідь про роботу, іждівенців, халяву і т.д. Люди, ви реально не розумієте, що людина,яка це питає можливо встатила ВСЕ? І в неї не має нічого, навіть самих необхідних речей. Про яку халяву ви взагалі? Навіть якщо ти працюєш, то ціни зараз такі, що не можливо купити все і одразу. І для декого навіть ці пару тисяч уже підтримка. Тому давайте не будемо нападати один на одного та цькувати. Ви не знаєте що зараз у людини робиться в житті. Краще підтримати, а не звинувачувати.
Вибачте. Не втрималась.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Так Ви ж вже записали.
Я записала до іждівенців, а не охренівших. В чоловіка зараз є пацієнтка, яка виїхала з Харкова в Польщу, а потім повернулась в Україну, оформила виплати всюди де можна і тепер їздить щомісяця туди десь відмічатись, про це її мама з гордістю розповідала чоловікові коли просила взяти своє чадо на реабілітацію, бо та десь отримала травму хребта
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Грубувато, але по факту саме так
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Так це ж класно, що у вашого чоловіка є робота.
Чи мало заробляє, що ви жовчю сходите на чужі гроші?
Зробіть окрему тему і вилийте свій біль.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Не обращайте внимания.
Воно хвореньке.
За державні кошти жопу тут рве.
Моя хата в прифронтовому не так давно Харкові також жодного снаряду не бачила, і квартири, що ще не встигли продати, до чого тут це? Мої родичі навіть не виїзжали, хоча мали таку можливість, але й не пробираються.
Я виїхала з сім´єю ще до війни, по своїм причинам
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
А моя хата в прифронтовому Харкові - бачила.
Ви не тільки обділена грошима і хорошим настроєм, а ще й ссикло. В труси вона заглядає, гроші перевіряє. Поліція впошна.
А ви можете по своїм причинам здриснути з теми?)

Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Слухайте, а ви якась дивна.
Харків і досі прифронтовий.
Щось ви якусь брехню нам тут втираєте.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Я констатую факти, окрему тему про що створити?
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Тільки після вас
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Ви констатуєте не факти,в продукти вашої хворої фантазії.
От про це я пропоную зробити окрему тему.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Слухайте, а ви якась дивна.
Харків і досі прифронтовий.
Щось ви якусь брехню нам тут втираєте.
В якому місці прифронтовий???? Ви знаєте значення цього слова???
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Тільки після вас
Що після нас?
Я не заглядала у ваші труси.
А ви в мої лізете.
Фу такою бути.
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Тільки після вас
Що після нас?
Я не заглядала у ваші труси.
А ви в мої лізете.
Фу такою бути.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Ви також із розряду попрошайок? Правда очі коле?
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Якщо ви не зассите проїхатись зі мною у грудні до лінії фронту біля Харкова - покажу.
Gvenna• 09 ноября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Я з розряду прихильниць авторів дебільних коментарів.
Карамбулкул• 09 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Біля Харкова немає лінії фронту і близько, в грудні якраз до батьків збиралась перед різдвом, поїхали!