З Херсона відходять. Дивні відчуття і передчуття. Дай Бог помилятися
interior_designer• 09 ноября 2022
Уловка - связать боями армию, обстреливая правобережье с левого артой, часть армии рф, если мы позволим переправиться силам через Днепр, окажется на других направлениях фронта. В этом весь задум рашистов.
Ответ длямини пельмешка
Так а що поганого в цьому?
Чекала цю тему.
Тому, що Херсон супер важливий для росіі… або щось буде, або щось пообіцяли натомість
Ответ дляinterior_designer
Можливо
мини пельмешка• 09 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Ну не знаю, я поки тихенько радію. Мені здається, що це вже безсилля.
’РФ готова вести переговоры с Украиной с учетом реалий, которые складываются на текущий момент 😄
Об этом заявила наркоманка и по совместительству спикер МИД РФ Машка Захарова. ’
Всегда брюнетка• 09 ноября 2022
Дуже обережно треба бути нашим захисникам, як би ті мразоти пастку не влаштували.
Шойгу: Оборона на херсонском направлении устойчивая, но есть свои особенности
Суровикин: С августа по октябрь украинская армия потеряла на херсонском направлении более 9,5 тыс человек убитыми и ранеными - наступающая сторона несет там большие потери, чем та, которая находится в обороне. Потери ВС РФ на Херсонском направлении в 7-8 раз меньше, чем у ВСУ Город Херсон и прилегающие населенные пункты не могут снабжаться и функционировать. Наиболее целесообразным вариантом является организация обороны по барьерному рубежу реки Днепр’.
Шойгу: Согласен. Приступайте к отводу войск
Ответ дляjulianik
Дами!
Скільки вже разів повторюють що б не обговорювали ситуацію на півдні?!
Давайте не будемо забувати що нас також читають не тільки друзі України!
Це вже є в вільному доступі
Город Херсон и прилегающие населенные пункты не могут снабжаться и функционировать (суровікін)
Natatashka• 09 ноября 2022
Я читаю цю тему. Всі такі сиратеги тут пособиралися
Залужний же і весь генштпб самі не долумаюттся про підступність рашки, обов´язков будуть порадниць читати, щоб все правильно організувати
Ответ дляNatatashka
Залужний все знає. Ми ж- ні. Війна стосується кожного українця, ця тема - болить. Тому й думаємо, і говоримо про це. Хто ж заборонить?
Natatashka• 09 ноября 2022
Ответ дляil-mari
ну, чого ви так, дівчата за наших хлопців переживають!
Та ясна справа , я теж переживаю. Не знаю поки чи радуватись. Буду радуватись, потім відкорегую емоції
Natatashka• 09 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Ніхто не забороняє, звичайно