Привіт дівчата,в кого в діток був отит каплі Ципрофарм декс приписували?допомогли?і ще таке питання я так розумію не всі педіатри можуть виявити отит?наш при натиску на вушках у дитини був дискомфорт а всередину глянулп каже не бачу, пішли через годинку до лора є отит середній двухстороній, і ще жалілась на біль у голові над вушком і лоб,це все отит так дає?
Ответ дляЛеся _ С
Лише ЛОР!!! В мого сина всі соплі в дитинстві закінчувалися отитом середнього вуха, то лікування проходило в основному з антибіотиком, переважно місцевої дії
А довго вушко боліло і голова??
У обох дітей був вірусний отит. Один раз навіть по крові як невелике запалення показало. Лікували краплями за схемою. У випадку коли кров показувала, моніторили кров, стан і лікували по схемі різними краплями.
Без антибіотиків обходились. Але все під контролем лора, відвідували кожні 2-3 дні поки не вилікували.
Ответ дляkvitanka
Так, отит може давати головний біль, головокружіння і навіть рвоту.
Вашій дитині якнайшвидшого одужання!
Дякую,закапали лише раз,але біль ше є,чи покращення тільки будуть через пару днів?
Ответ дляkvitanka
Вашій дитині якнайшвидшого одужання!
Дякую, а вашв теж на біль у голові при отиті жалілись??
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Вона терпіла і не говорила, що болить. Двічі вирвала. Мене насторожили жовті виділення з вуха і лікар поставив такий діагноз. Лікували днів 10 на денному стаціонарі. Потім така сама історія повторилась з меншою дитиною.
Ответ дляkvitanka
Але Отіпакс може зашкодити при перфорації барабанної перетинки, тому тільки після консультації лікаря можна капати.
Ми капали перед цим отіпакс нам педіатр приписав,але він не лікує Лор сказав,а тільки обезболює
Ответ дляkvitanka
А антибіотик пила,чи капали каплі з антибіотиком?
Антонина КС• 09 ноября 2022
Ой, у моего сейчас отит двухсторонний, лечит лор - антибиотик, Отипакс, капли для носа.
Ответ дляАнтонина КС
А який антибіотик??і дитина тільки на вушко скаржиться чи на голівку біля вушка теж?
Антонина КС• 09 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Аугментин. Ушко хуже слышит, голова болела и на челюсть видимо отдавало, жаловался, что зубик болит.
Ответ дляАнтонина КС
Бідний((так їх шкода як вони хворіють(він показував на голівку,зубчики щічку?а скільки сину років?
Антонина КС• 09 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
5 лет, впервые антибиотик принимаем, ещё и понос из-за него начался... (( Говорил и показывал.
Ответ дляАнтонина КС
А соплі у вас теж??в нас зе гострий синусит,капаю флікс
Ответ дляАнтонина КС
А пробіотики не прописували?
Антонина КС• 09 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А пробіотики не прописували?
Сопли сильные, из-за них отит и начался. Пробиотик принимаем, но все равно понос((
Ответ дляАнтонина КС
Розумію і в на так(((швидкого одужання вашій дитині,йому вже краще??ви вже який день приймаєте а антибіотики?
Антонина КС• 09 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Сегодня 4 день, вроде бы лучше, на ушко почти не жалуется, но сопли все равно ещё лентами((
Спасибо, вам тоже скорейшего выздоровления.