Нервогенератор• 09 ноября 2022

Дівчата, варто морозити сирники, смачні будуть?

Може рецепт інший... хтось їх морозить?
Кривая спроса• 09 ноября 2022
Морозят, конечно.
Вы же видели в продаже, в той же Гале.
Но я никогда не морозила.
KateFrosty• 09 ноября 2022
Могу просто морозить. Если есть время, то делаю тесто с манкой, постоит минут 30-40, потом формирую сырники и морожу.
автор Нервогенератор • 09 ноября 2022
Ответ дляKateFrosty
Смачні виходять, щось змінюється?
Отвечаю всем• 09 ноября 2022
Морозила на пробу на 1 раз, смачні. Рецепт такий самий, просто розклала на підносі, щоб окремо заморозились. Обваляні в борошні. Буду мати час, наморожу собі багато)
Кривая спроса• 09 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Смачні виходять, щось змінюється?
А зачем манка?
witu• 09 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Смачні виходять, щось змінюється?
Так. Смачні. Смак не міняється.
СноваЗдорова• 09 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Смачні виходять, щось змінюється?
Мені нормально. Я завжди так готую - частину на зараз, частину на заморозити.
ПанВиктория• 09 ноября 2022
Как-то сделала была сырники. Половину приготовила, половину в морозилку. И когда захотела их приготовить мороженные -- они стали как каша. После того не морозила🤷‍♀️
Бабушка мороз• 09 ноября 2022
Я морожу і потім в духовці печу, дуже смачно і економить час. Головне - на високу температуру хвилин на 15-20, щоб були соковиті і кремові всередині. Але такі класні тільки з Ферми 9% виходять
Моська-слон• 09 ноября 2022
Морозила. Рецепт не змінювала. І смак не змінився. Смачно)
автор Нервогенератор • 09 ноября 2022
Дякую дівчата, теж з манкою готую, буду морозити.
Несу пургу• 09 ноября 2022
Мне проще вкуснее слепить свежие. Вообще морозилка полупустая всегда. Особенно сейчас, когда со светом траблы. Но если у вас пять голодных детей и вы работаете то почему бы и нет
Hanna-Hanna• 09 ноября 2022
Теж морожу, політ нормальний. так само, як і ліниві вареники. Рецепт той самий, але заморожувати треба на тарілці або підносі, щоб не комом злиплися, а кожен окремо, а потім вже складати до пакету/ контейнера.
Пешеходик• 10 ноября 2022
Я морожу уже готовые. У нас с 5 утра отключат свет, в садик надо привести ребенка накормленного, с вечера достала сырники на завтрак, чай в термосе и все довольны. Так же и налистники заморозила.