КонФФетОшка• 11 ноября 2022

Хто не спить? Чому? Давайте спілкуватися ?

Дівчатка, хто не спить ? Чому ? Давайте поспілкуємося
Поддакиваю иногДА• 11 ноября 2022
Тривога, до й прокинулась. Читаю

Галябалована• 11 ноября 2022
Годую дитину.
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
А де тривога ?
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Годую дитину.
Моя велика мрія - народити дитинку, перша вже велика, хочу ще одненьку.
Бамбарбия! Кергуду.• 11 ноября 2022
Арестовича хочу послушать. Потом пойду спать.
Галябалована• 11 ноября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Бажаю від щирого серця, я свою другу народила в 38, майже 39, вже не думала навіть
Незламна Україна• 11 ноября 2022
В 18.00 дивно спати
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Мені 37, єко не хочу, маю надію сама завагітнію. Мені навіть сни постійно сняться - хлопчик маленький , мій, надіюся дочекаюся.
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
В 18.00 дивно спати
У нас 4 ранку, а Ви де живете ?

ТрамвайGirl• 11 ноября 2022
У меня вечер
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 ноября 2022
В Нико прилеты((( не сплю
Пи Пи Пилюля• 11 ноября 2022
Цистит начался . Проснулась в туалет и от боли на стену лезу. Выпила только что монурал, был в аптечке, а теперь без врача аб не купить, не представляю как это((
Галябалована• 11 ноября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Мені теж приспився сон перед вагітністю і я чітко зрозуміла, що буде ще малятко. Нехай прийде до вас гарненький, розумний і здоровий хлопчик
Галябалована• 11 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Пийте журавлиновмй морс, я про цистит забула, а так мучив. Просто заливала заморожені ягоди гарячою водою і пила.
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В Нико прилеты((( не сплю
Як я Вам співчуваю, читаю новини і серце болить за тих хто там . Може Вам допомога потрібна? Може людей знаєте кому потрібно - я б від щирого серця передала передачу з продуктами чи необхідним речами.
Пи Пи Пилюля• 11 ноября 2022
Ответ дляГалябалована
Спасибо
автор КонФФетОшка • 11 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ой, я також якось проснулася від такого болю - сиділа в теплій ванній до ранку, біль нестерпна(
Хорошенькая• 11 ноября 2022
Работу работаю
Чупокабра• 11 ноября 2022
Кормлю ребёнка.смотрю и тревога закончилась, думаю , когда они уже с этими ракетами и дронами успокоятся.. черти проклятые

Galina_vinsport• 11 ноября 2022
Фейерверк разбудил.. теперь уснуть не могу🥲
Курочка-чубаточка• 11 ноября 2022
Тоже не сплю карту мониторю. Когда они уже от нас отстают сукии.
Курочка-чубаточка• 11 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Задрали они уже со своими феерверками.
Galina_vinsport• 11 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Задрали они уже со своими феерверками.
Сегодня День независимости Польши.. вот и отмечают с 2 часов ночи уже🤪
Ленне-Рейма• 11 ноября 2022
Сначала мне не давала покоя ’поза ворона’. Я встала и битый час пыталась встать на руки. Не смогла (((

Потом думала про мужчину... вспоминала, листала переписки... скучаю! Расстроилась.

Выпила бифрен. Буду спать.
Лунтик-паунтик• 11 ноября 2022
Всі чекають новини по Херсону, а мій чоловік серед тих, хто робить ці новини. Заснути неможливо, він не на зв´язку, попередив про це.
Курочка-чубаточка• 11 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
В 18.00 дивно спати
Хорошо вам,а мы в Україні по другій поичині не спимо о четвертій ранку
Курочка-чубаточка• 11 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Ааа вы в Польше,? У нас здесь другие феерверки.
АсобеннАя• 11 ноября 2022
не сплю, бо 21.16 зараз, читаю новини, переживаю за наших
Galina_vinsport• 11 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я знаю 😭🥲
Языката Хвеська• 11 ноября 2022
Не сплю, потому что по телефону болтала. С мамой, мужем, сыном. А теперь и смысла нет через 3 часа на работу