База_птеродактилей• 12 ноября 2022
Сходжу з розуму з батьками
Живу в Польщі в селі з дитиною і батьками з початку війни.
Житло знайшла мама безкоштовно.
Дочці буду подобається садок.
А я не витримую вже жити з батьками. І в дочки псіхи почались, почала бити себе сама.
Мама постійно затіває скандали. З іншого боку, вони готують (знаю, це не так багато часу), забирають з садка в обід і гуляють.
Орендувати житло це вся зп.
Плюс знову міняти садок, який дитина так любить.
Порадьте щось
Житло знайшла мама безкоштовно.
Дочці буду подобається садок.
Орендувати житло це вся зп.
Порадьте щось
Тракторні війська• 12 ноября 2022
Автор я в такій же ситуації, тільки не з батьками живу. Мрію як повернуся додому, то відключу телефон, домофон і буду насолоджуватися свободою у власній квартирі.
Та і жити більше них з ким не хочу
Играю_на_кларнете• 12 ноября 2022
Змиритися треба. Жити з батьками важко. Хто б що не казав. Вам не складніше ніж жителям окупованих міст. Шукайте позитив, все скоро закінчиться
Выступаю Я.• 12 ноября 2022
А чому скандалить? В Україну не має куди повернутись? Житло безкоштевне то ненадовго
Тракторні війська• 12 ноября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Скоріш би
Алина-1240• 12 ноября 2022
Жить отдельно.ребенок критики или нервного напряжения не выдерживает,вот и бьет себя
Мама фифти цента• 12 ноября 2022
Ответ дляТракторні війська
Та і жити більше них з ким не хочу
О… також… так зочу не бачіти людей… я зараз в такому стані психоемоційному… мене дістали українці в гуртожитку… я вже так не можу…. Такі тупі підібралися агресивні що капець….
Анонимус Я• 12 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Так и Вас думают
выходные пролетают• 12 ноября 2022
Если отдельно финансово не потянет, то поговорить с родителями. Четко прописать правила и запреты.
Не поможет-искать таких же мам из сад, чтоб арендовать жилье совместно и детей забирать по очереди.
Вопрос. А Вы даже аренду комнаты не тянете?
База_птеродактилей
• 12 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
Ну ми ж не знаємо по якій причині вона скандалить. З опису, якщо ви не працюєте, я б теж скандалила))
Працюю дуже багато онлайн
База_птеродактилей
• 12 ноября 2022
Краще за оренду платити, чи кожні вихідні їздити з ночівлею кудись з дитиною?
І при тому не мінчти сад
Українська Мрія• 13 ноября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
І при тому не мінчти сад
Краще за оренду платити і буди неалежною і не прогинатись. Це на психічне здоров’я дитини значно краще вплине, ніж проживання з дідусем-бабусею, зате поїздки на вихідні.
База_птеродактилей
• 14 ноября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Батьки щомісяця розказують, що їдуть в Україну. Але жодного разу ще не поїхали.
Не хотіла втрачати так це житло, тому і тягнула 2 місяці.
А в літку мала тут операцію, то було не до того..(